Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
334
...
339
>
dzhiny
Мнения: 229
Цитиране
08 септември 2024
И аз го бях почвал заека за кратко... Щях да ти казвам да пробваш tales of kenzera zau, таз годишната metroidvania, ама и тя ще ти е бая лесна според мен, щом на мен ми е... но пък историята е доста добра и визуално също.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
09 септември 2024
The_Doctor46 написа
... Ся цъкам F.I.S.T. Forged in Shadow Torch,някаква китайска метроидвания.Доста трески за дялане има,но някак ми допадна.Комбата е фън.Направен е с комбинации като в някой хек енд слаш,но доста лесна ми идва.

Стори ми се познато името и видях, че ми стои в wishlist-a тази игра. Отнякъде бях гледал трейлър и ми се стори интересна за цъкане. Ама 60 лева ми се струва много. Ако влезе в каталога на абонамента или я пуснат за 10-15 лева може да я взема.

dzhiny
Мнения: 229
Цитиране
09 септември 2024
Добре де... дори и тва ли бихте си купили при положение, че го има пиратка. За големите игри разбирам, ама тва нито е ясно ще те изкефи ли...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3268
Цитиране
09 септември 2024
The_Doctor46 написа
Найт,аз мислех да ги правя,но се замотах покрай Star Wars и явно добре,че стана така Ся цъкам F.I.S.T. Forged in Shadow Torch,някаква китайска метроидвания.Доста трески за дялане има,но някак ми допадна.Комбата е фън.Направен е с комбинации като в някой хек енд слаш,но доста лесна ми идва.

Защо не пробваш Metroid Dread, има я емулирана в торентите (ако нямаш суич) и работи прекрасно - без никакви схеми и кракове. Играта е първокласна метроидвания, все пак името на жанра идва оттам. И не е лесна. Особено последният бос се очертава да е сред най-трудните ми босове в цялата кариера.
hyper
Мнения: 657
Цитиране
09 септември 2024
lyubohar написа
Иначе Лариан бяха казали категорично, че няма да правят повече RPG-та...Та не знам за Divinity 3.

Нещо не си разбрал, нямат планове да правят други рпг-та по ДнД за момента, иначе предвид че само РПГ-та правят 20 години, ще е странно да изтряскат новото НФС, не мислиш ли?

Иначе не мога да се сетя нито една пикселизирана игра, която да ме кефи... Смисъл истински релийз, Brutal DooM много ми допада, миналата година имаше един Волфенщайн, дето беше фенски проект май, направих няколко мисии, сега имаше един пикселизиран шуутър с АИ тип FEAR, него го поразцъках, но май и аз не съм по пикселестия look. Освен Hotline Miami, че коментарите ми припомниха.

Иначе в момента цъкам Диабло 4, опитвам се мина историята, че да видя "истинската" игра и дали ще ми хареса, навремето много малко съм цъкал 2, та сега влизам във филма.

dzhiny
Мнения: 229
Цитиране
09 септември 2024
Какво значи 'истинската игра' как протичат нещата след кампанията, че и аз му се точех по едно време?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
09 септември 2024
Аз имам опит само с Диабло 2. Там след като минеш кампанията и почнеш играта наново на по-висока трудност (един вид New Game+), играта малко се променя - появяват се чудовища с разни резистанси, появяват се нови предмети и такива неща и трябва по-прецизно да си правиш билда. Предполагам и с другите диаблота е така. Имам Диабло 3 за плейстейшъна, но още не съм го инсталирал да го пробвам.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
09 септември 2024
Аз почнах пак Уичъра 3 и малко повече ми "влезе" от обикновено, минах арката с Кийра Мец. Смесени чувства засега- хем има някои добри куестове, хем нещо не ме грабва. Тая огромна карта ме изнервя повече отколкото да ме радва Стигнах и до Новиград, цялата идея с Уич Хънтърите беше много по-яко направена в Greedfall.
Средняшка игра в най-добрия случай, нищо общо с великия Киберпънк Поне минах куеста на Барона, имам напредък, (СПОЙЛЕР!) погребахме изродското бебе
The_Doctor46
Мнения: 2021
Цитиране
09 септември 2024
lyubohar написа
The_Doctor46 написа
Найт,аз мислех да ги правя,но се замотах покрай Star Wars и явно добре,че стана така Ся цъкам F.I.S.T. Forged in Shadow Torch,някаква китайска метроидвания.Доста трески за дялане има,но някак ми допадна.Комбата е фън.Направен е с комбинации като в някой хек енд слаш,но доста лесна ми идва.

Защо не пробваш Metroid Dread, има я емулирана в торентите (ако нямаш суич) и работи прекрасно - без никакви схеми и кракове. Играта е първокласна метроидвания, все пак името на жанра идва оттам. И не е лесна. Особено последният бос се очертава да е сред най-трудните ми босове в цялата кариера.
Аз тая игра я харесах още навремето,когато излезе и я зяпах по стриймовете,но поради обективни причини до сега не съм я играл.Не съм я пробвал емулирана,защото все мисля да си взема суич,че понякога на работа може да разцъквам.Поради същата причина не съм пробвал още бая други Нинтендо игри.Рос и Джини,аз я купих за 12 кинта от Стийм на намаление,не съм давал 60.Летиан,да сравняваш Greedfall,с мастърпийс като Вещера,е светотатство.Не че Greedfall е лоша игра,доста компетентна за АА заглавие,но нищо общо с TW.
lyubohar
Мнения: 3268
Цитиране
09 септември 2024
Вярно, май ми писа по-рано, остарявам и забравям

@hyper: прав си, така бяха казали, моя грешка.

dzhiny
Мнения: 229
Цитиране
09 септември 2024
Усещам аз Летиана как след една година ще вика, че Witchera е най-великата игра на всички времена, ама ай...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
09 септември 2024
dzhiny написа
Какво значи 'истинската игра' как протичат нещата след кампанията, че и аз му се точех по едно време?

След сторито ти отключва по-високи трудности (съответно по-добри награди), различни ивенти(Wold boss-ве които биеш с други играчи), специални мисии, както и такива от дадения сезон. Nightmare дънджъни, специални (Uber) версии на някои от стори босовете и т.н.


Иначе аз малко поиграх SM2. За момента още съм на сторито, но е много добра игра във Warhammer вселената. Горещо я препоръчвам особено на хора със занижен тестостерон

dzhiny
Мнения: 229
Цитиране
09 септември 2024
nightwarrior написа

След сторито ти отключва по-високи трудности (съответно по-добри награди), различни ивенти(Wold boss-ве които биеш с други играчи), специални мисии, както и такива от дадения сезон. Nightmare дънджъни, специални (Uber) версии на някои от стори босовете и т.н.
Ясно. Понеже цъках и Last Epoch-a, но така и не завърших кампанията, да видя какво се случва след това, защото май там започва co-op, дънджъни и т.н.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
09 септември 2024
"Не че Greedfall е лоша игра,доста компетентна за АА заглавие,но нищо общо с TW."

Greedfall е в пъти по-силна като история, сетинг и свят, може би геймплея е по-слаб и картата не е толкова голяма, но двойката я чакам с огромно нетърпение. Докато за четвъртия Уичър ми е през кура..

The_Doctor46
Мнения: 2021
Цитиране
09 септември 2024
Да,а Forspoken и Redfall са GOTY,нали?
<
1
...
334
...
339
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.