Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
342
...
344
>
Mitko6000
Мнения: 1307
Цитиране
30 септември 2024
То се улавя, ама пародия на американското общество и култура е изсмукана от пръстите идея вече.

Иначе Ростик, да така е че масово ще се продава добре. Аз говоря лично за мен.

The_Doctor46
Мнения: 2100
Цитиране
30 септември 2024
Наскоро пак коментирахме,GTA и за мен е пълна скука.Света е изпипан,но няма нищо,което да ме задържи,а дори в Star Wars навъртях едни 15 часа преди да я изтрия.От на Рокстар игрите,ГТА ми е най-безинтересна.Всичко друго им е по-добро за мен.Сатира е да,което някак мен допълнително ме отблъсква.Има достатъчно фенове,ние тук ще си играем други неща.Да питам само,има ли някой друг фен на Silent Hill осен мен тук и очаква ли с нетърпение римейка на двойката другата седмица?.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Mitko6000
Мнения: 1307
Цитиране
30 септември 2024
Аз съм играл някои игри от поредицата. Първата класика за PS1, Origins, Shattered Memories. Малко и оригиналната двойка съм цъкал.

Римейка, искам да го взема, но първо ще видя ревюта. Може и да изчакам малко до другия месец, пък може и Коледа, че сега се канех на Astro Bot.

The_Doctor46
Мнения: 2100
Цитиране
30 септември 2024
Аз съм фен на оригиналната поредицата,а и първите няколко минути от римейка изглеждат страхотно.Надявам се да са излезе добър.Някакво тотално неизвестно за мен полско студио го е правило.Изглежда в Полша развиват/инвестират здраво гейминга.Има една камара студиа.Проблема е,че съм съвсем началото на GoW,сестра ми ми подари код за Final Fantasy 16 ,защото другата седмица имам рожден ден,а сега и Silent Hill 2 remake.Да не говорим,че края на месеца идва и нов Life is Strange,Dragon age(тук нямам особени надежди,че ще е добра игра,но ако е,още една за играене),та доста "тегава" програма.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
30 септември 2024
Silent Hill 2 я играх 2002-2003-та. Спомням си, че бях с Ge Force 2 MX и въпреки, че официално се поддържаше, играта тръгваше без хардуерно ускорение и всичко беше на квадрати. После смених с Radeon 9200 (мисля) и играта тръгна пушка. И беше уникално да я играя - брутална психария, музика, история (макар че историята типично по японски е някаква безсмислица). Понякога през годините си пускам в youtube да погледам.
После изиграх и Silent Hill 3 - също много добра. На Silent Hill The Room нещо запецнах и не я доиграх, но имаше иначе много яка идея със заключения апартамент и проходите между измеренията.

Дали очаквам с нетърпение римейка? Със сигурност ще го играя възможно най-скоро, но няма да преордвам.

lyubohar
Мнения: 3320
Цитиране
30 септември 2024
Аз също я чакам. Не съм играл никоя досега, но знам че е класика и трябва да се пробва.
bonchef
Мнения: 79
Цитиране
30 септември 2024
Преди години щото бях чел , че са хубави игри тези Silent Hill си ги бях наредил за играене 1, 2 и 3. И ся, пуснах 1-цата, май се оказа нещо много грозно графично и си казах "Без тази". Пуснах двойката- там ако се не лъжа едно момиче трябваше да излезе от един гараж, още в самото начало на играта. Е, аз не можах да изляза ,няколко часа търсене какво да активирам за да изляза от този гараж не и не. Отказах се и от тази. 3-та съм я играл, но много малко нещо си спомням от нея. Малко ала Alone in the Dark или последния да прилича на Silent Hill. Не съм играл и Legacy of Kain за което малко съжалявам, но те са излязли преди аз да почна да играя.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
30 септември 2024
Докторът е прав, октомври буквално се очертава да бъде "ад" с много игри, които ще си струват да се играят - Silent Hill 2, римейка на Until Dawn, Dragon Age, Life is Strange 2, Unknown 9... Няма да имам време, че другата седмица потеглям за няколко дни към Хонконг, но като се върна ще гледам да наваксам
The_Doctor46
Мнения: 2100
Цитиране
30 септември 2024
Супер,по работа или някаква екскурзия?Бях забравил,че Until Dawn идва за PC.Още една игра.Все такива да са ни ядовете обаче.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
30 септември 2024
По работа, за съжаление Но идеално ще ми дойде смяната на обстановката, дори за седмица.
lyubohar
Мнения: 3320
Цитиране
30 септември 2024
Пффф, идеално е по работа, сигурно знаеш колко са билетите дотам
Mitko6000
Мнения: 1307
Цитиране
05 октомври 2024
Наскоро реших да погледна докъде е стигнала емулацията на 7-мото поколение конзоли, и останах доста приятно с изненадан. С добра машина, спокойно могат да се играят голяма част от PS3 и Xbox 360 игрите. И за игрите които ги има и за двете конзоли, ако на единия емулатор не тръгне или има проблеми, голям е шанса на другия, да върви супер. Имат си кусури и двата емулатора, дори и за игри които вървят добре. Но като цяло съвместимостта е на супер ниво.

Та, понеже PS3-ката ми липсва на моменти, но апартмента в който живея в момента, трудно ми позволява да имам повече от една включена конзола, лаптоп + Dualsense контролер + емулатор се оказа равно на супер готино преживяване със стари класики от не толкова далечна ера. В някои случаи дори, предпочитам това, отколкото да цъкам PC версиите на някои игри, за които има и такива.

Ако има някой друг като мен, на който му липсват определни игри от този период и не му се занимава да си купи конзола за тях или да тегли PC версия, горещо препоръчвам.

А сега, се връщам да разцъквам Infamous 1.

TheAlpha534
Мнения: 87
Цитиране
05 октомври 2024
Infamous mentioned, opinion accepted and appreciated.
Mitko6000
Мнения: 1307
Цитиране
06 октомври 2024
Infamous беше първата игра, която някога бях играл за PS3. Нямаше такъв кеф. Още я бива!
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
07 октомври 2024
Забелязах, че в Зора има Borderlands 3 Ultimate Edition за 40 лева само (за сравнение същата версия в ПС магазина е към 180+ лева) и си я взех. Доста допълнително съдържание, пък и винаги мога да преиграя с нов персонаж да му видя дървото с умения - май само с два персонажа съм я изигравал.
Първоначално леко се притесних, че са ме метнали нещо - инсталирам играта и виждам само базовата версия, всички ДЛЦ-та излизат пак платени. После видях, че имало код за активация, който си отключва Ultimate версията. Това е всичко, що е BL3 - ДЛЦ-та, нови режими на игра, скинове, едното ДЛЦ даже вкарва ново разклонение на дървото с умения за всички играчи.
<
1
...
342
...
344
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.