Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
07 октомври 2024
Приятна игра, Ростик, играта е супер, както и всички от поредицата

Само НЕ играй с индийската сирена, там беше ад, като почне да говори героинята

Ако има нещо, което ненавиждам в модерната гейминг култура, това не е уока и наличието на They/Them, а точно това нарочно "вкарване" на индуси като играеми персонажи. Преди положението не беше толкова зле, имаше в почти всяка игра NPC-индустанец, ама да играя цяла игра с главен герой/ героиня и да ми мучи на развален английски.. това ми идва прекалено...

Rostik79
Мнения: 2434
Цитиране
07 октомври 2024
Май с нея точно не съм играл, въпреки, че в двойката с Мая беше мега-забавно да се играе.
Третата я играх с мацката, която призовава mecha-та и става брутално мазало, също и с пича, който призовава някаква животинка на помощ.

Да приключа Star Wars Outlaws (която в интерес на истината доволно ми харесва) и ще направя една нова врътка на BL3.

lyubohar
Мнения: 3320
Цитиране
07 октомври 2024
Тя не беше ли безплатна в Плюс-а преди няколко месеца? Или в Epic май беше...
Mitko6000
Мнения: 1307
Цитиране
07 октомври 2024
В Епик я имам клеймната. Даваха я безплатна, но май без DLC.
Rostik79
Мнения: 2434
Цитиране
07 октомври 2024
Аз за компютър я получих като код като си взех една видеокарта навремето. После я имаше в Сони плюса, но само базовата, естествено и я изиграх и там и ми хареса как е адаптирана за конзола, въпреки че избягвам шутъри с контролера. В случая обаче е много яка обратната връзка с контролера, вибрациите и хаптичните спусъци и шутинга е брутално як, поради което ми се иска още да я играя.

Баси пичове, като оня ден ми когато се появиха първите трейлъри на тройката, а оттогава минаха 4-5 години, хаха! Сега даже БЛ4 се задава. С тези темпове някъде на около Borderlands 9 или 10 ще съм стигнал възраст да умра от старост
Ако се измерва в единица "брой асасини за десетилетие", може да е вече Асасинс Крийд 30 или там някъде.

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
07 октомври 2024
Мая беше топ сирена в двойката, буквално стотици часове имам с нея там, вкл. и в мултиплейър.

Добре, че не си играл тройката с индийката, призовавам и ДА НЕ ИГРАЕШ!

Operative - играй с него, той беше май с дрон, който ти помага

Четворката я чакам с нетърпение, дано успеят да я пуснат през 2025 година..

lyubohar
Мнения: 3320
Цитиране
07 октомври 2024
Почнах Jedi Survivor, и ми е леко скучна. По-натам става ли по-интересно като история?

С първата имах същия проблем, а играта на теория би трябвало да ми е най-любимата - soulslike 3rd person "metroidvania" (едва ли не) в света на Star Wars. Все топ за мен неща, но нещо не ме грабва, не знам и аз защо. Предната я изиграх, но пак малко насила беше. Не мога да си обясня какво точно ми липсва.

Rostik79
Мнения: 2434
Цитиране
08 октомври 2024
Историята е напълно безинтересна и забравима, няма да се случи кой знае какво, макар че по едно време се срещаш със стар любимец от филмите
Силата на играта е изследването на територии и "дънджъни", отключване на умения и битките. Като поотключиш разни "хватки" на героя, стават интересни мелета. Има множество локации и общо взето светът е доста голям и разнообразен. Аз отново бих я играл.
Първоначално съветвам да следваш основната история, защото има много зони и препятствия, за които нямаш пособия или умения да достъпиш.
Някои от опционалните пещери и тайници са доста големи и доволно трудни. В това отношение наистина наподобява Елден Ринг - гледаш някаква невзрачна дупка, а долу е цяла пещерна система, примерно.
lyubohar
Мнения: 3320
Цитиране
08 октомври 2024
Rostik79 написа
Първоначално съветвам да следваш основната история, защото има много зони и препятствия, за които нямаш пособия или умения да достъпиш.

Е, все пак говориш е метроидвания фен, това е ясно Играта си е 100% метроидвания ако сме честни.

Иначе мерси за напътствията. Може би точно битките ме дразнят малко. В соулс игрите има някакъв "ритъм" и повече 1:1 срещи. Тук 5 души ти се хвърлят едновременно с различни оръжия и става каша. Което не помага много за прецизните битки с парирания, които са нужни. И се принуждаваш да ги чистиш със Силата, което малко обезсмисля всичките stances на меча (освен за босовете).

Освен това е много лесно да се чийзват по-сериозните битки, особено с животни. Даваш няколко крачки назад до накоя врата, онуй блокира там и го налагаш безплатно. То и в соулс игрите на места е така, но тук сякаш съвсем са го давали през просото.

Иначе изследването на света е основното, което ме задържа засега. И че е доста красива играта, макар че странно защо, но на моменти ми се струва по-зле от първата.

Veluvian
Мнения: 641
Цитиране
10 октомври 2024
На мен ми допадна много първия Jedi Fallen order. Историята не беше кой знае какво, но героите бяха готини. Вероятно за разлика от други игри на SW Вселената, се усещаше някак самотна, без солиден мащаб от Lore, хора, извънземни, нации и планети на едно място.
Още не съм играл обаче новия.
dzhiny
Мнения: 261
Цитиране
10 октомври 2024
Знам, че няма фенове на Survivol-ите освен Night-a, ама се покъсах да играя тазгодишата Soulmask цела седмица... доста е яка. Докторе, любопитно ми е да пробваш една таква игра на максимална трудност, защото там гадовете определено са мнооого хард и то по различен начин и механиките други.. Ама едва ли би издържал частта с грайнда в жанра...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2099
Цитиране
10 октомври 2024
Да,не е моето нещо.Пробвал съм три игри от жанра и са си зарибявка,но по някое време точно грайнда ме отказва.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3320
Цитиране
10 октомври 2024
Добро е Jedi-то, но много неполирано. Във всяко отношение. В битките, в платформинга, че и в историята. Ей го в последната мисия - кацаме на една луна с авера и той остава да ме чака навън до кораба, докато аз ходя да върша работа. Че за чий дойде бре? Специално каза "ще дойда с теб". И за какво, да пазиш кораба ли? И няма никакво обяснение да кажеш - нещо да поправя кораба и т.н. На доста такива недомислици и неполирани неща попадам. Не се учудвам де, явно е ръшната играта, което се видя и от драмите с производителността.
bojosan
Мнения: 1282
Цитиране
10 октомври 2024
В момента съм на Parasiter на Еvil West. 5 страници с комбота, повече от учебника ми по математика навремето ъпгрейди на не знам си кво и що, аз не помня нито едно, безсмсилено напрягане, тъп бос, тъп като гъз само си чупиш излишно пада, никакъв кеф, само ядове.ПП. Играта я играя понеже ми е без пари на Кашона, а Сонито отиде в сервиза гаранционно, прегрява на 20 минути игра, заедно с единия пад който почна на дрифти, всъщност и двата пада от бъндела ми не издържаха и се скапаха, скапа се и пада от бъндела на Кашона, и всичко добре че е в гаранция. А аз не играя хич, през ден по половин час и то лабаво, а и игри като тая с тоя бос ги отсвирвам на момента, Представям си ако играя с тия умрели падове Демон Соулс, кво ще е. Вече ги правят за мъртъвци.
Rostik79
Мнения: 2434
Цитиране
11 октомври 2024
И в Star Wars Outlaws има доста бели петна. Трябва да открадна нещо, опитвам се да е максимално стелт, понеже има система с репутации в играта и не искам да хванат, че да си развалям отношенията с този клан. Даже рестартирам няколко пъти, че ме хващат. Успявам инкогнито да отмъкна предмета, доволен и тогава БАМ - скриптирано се включват алармите, нападат ме отвсякъде.
Друга ... странност, която не знам дали е бъг или отново недоизмислено, е бързото пътуване и космическия ми кораб. На една планета съм и на никой порт го няма корабът ми. Първо се притесних, че е бъг и просто корабът е изчезнал. После се сетих за fast-travel и се "телепортирах" на Татуин, направо в пилотската кабина на кораба.
Едно на страна, че фаст-травел между планети може и да пести досадно размотаване, но малко тъпо от нищото да се озовеш на друга планета и в същото време това се случва като твоят кораб изобщо го няма на планетата, на която си в момента.

Сещам се за полемиката покрай РДР2 и липсата на класически фаст травел там, но трябва да кажа, че по отношение на потапяне в света на играта е направено отлично това там.

Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.