Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
The_Doctor46
Мнения: 2099
Цитиране
11 октомври 2024
Outlaws е една голяма недомислица.В RDR2 системата за бързо пътуване беше ташак.Може да си се потопяваш в света колкото си искаш,без да те задължава да отидеш до определено място и от там да пътуваш.Язди бате Гойко и т'ва е.Който си иска да си язди,нека,но трябваше да има и опция за нормален фаст травел.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
11 октомври 2024
bojosan написа
В момента съм на Parasiter на Еvil West. 5 страници с комбота, повече от учебника ми по математика навремето

Moите учебници по математика бяха доста по-скучни, едно комбо не помня да имаха...

Шегата на страна, Evil West си имаше няколко трудности. Като не ти се занимава с ъпгрейди, комбота, просто смъкни трудността. Няма нужда да си късаш нервите. Ама при теб май е някакво садо-мазохистично, щото все повтаряш колко те товарят игрите, ама пак към тях се връщаш

bojosan
Мнения: 1282
Цитиране
11 октомври 2024
nightwarrior написа
Шегата на страна, Evil West си имаше няколко трудности. Като не ти се занимава с ъпгрейди, комбота, просто смъкни трудността. Няма нужда да си късаш нервите. Ама при теб май е някакво садо-мазохистично, щото все повтаряш колко те товарят игрите, ама пак към тях се връщаш
Разлика в трудността е направо пренебрежима.Просто ми е тъпо да правя едно и също нещо по 100 пъти, за да мръдне с милиметър линията на здравето на гада, само да ти кажа - за една година 3 джойстика обратно, гаранционни. 1 на кашона и два на Сонито, е как да го не е яд човек. Иначе ъпгрейдите и перковете в играта са десетки, и трябва да си компютър за да ги запомниш десетките тъпи комбота и др. олигофрении, напълно безсмислено и много обременяващо. Иначе аз си играм само мултито на MW3 и не ми е зор, , сега чакам Black Ops 6, Stalker и Inadiana Jones, ама от време на време попадам и на некакви такива дразнещи.
vldir
Мнения: 1854
Цитиране
14 октомври 2024
Играх римейка на Last of us 1 и ми хареса. Добре са го пипнали, ама не трябва да е на пълна цена поне за притежателите оше от ps3 и ps4.
Чудя се за Silent Hill
The_Doctor46
Мнения: 2099
Цитиране
14 октомври 2024
vldir написа
Играх римейка на Last of us 1 и ми хареса. Добре са го пипнали, ама не трябва да е на пълна цена поне за притежателите оше от ps3 и ps4.
Чудя се за Silent Hill
Римейка е страхотен и ако си играл оригинала ще знаеш какво горе долу да очакваш,но в по-модерна опаковка.Атмосферата,пъзелите, саундтрак-а,нивата,историята,всичко е направено супер.Има доста опции за задаване.Също както в оригинала навремето,може да задаваш трудност за геймплея и трудност за пъзелите.За комбата на hard ,противниците са по-тегави,правят повече щети и са по-агресивни.При пъзелите на висока трудност ти дава много по-малко жокери и трябва да мислиш повече.Това мисля,че SH го въведе и след това други разработчици го копираха.Също може да задаваш класически настройки.Дали да ти се появява точка или бутон "Е" при предметите ,с които може да взаимодействаш,или не.Мисля,че може и само леко по-невидими да са.Справили са се поляците.За мен лично е едно от най-силните заглавия за тази година,но аз съм фен на оригиналните игри.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.