Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
nightwarrior
Мнения: 4096
Цитиране
25 октомври 2024
Е то имаше снимка, ама не помня за кое студио на Уби. Преди някви нърдове(предимно мъже), сега някви с коси с цветовете на дъгата (предимно жени)
Rostik79
Мнения: 2445
Цитиране
25 октомври 2024
Да, виждал съм снимките, не е само при Юби, а май навсякъде - и на Съкър Пънч такава се появи на екипа, дето правят новия Ghost of..., къдео самураят ще е жена, естествено.
The_Doctor46
Мнения: 2110
Цитиране
25 октомври 2024
dzhiny написа
Доигра ми се няква metroidvania и исках да пробвам или Nine Sols, но се спрях на Bō: Path of the Teal Lotus. Отличен платформър е това, като тва е главното за прогресa и е много красива. Босовете и те се бият с платформинг-a. Nine Sols казва, че е доста харда souls like, но и доста я хвалят. Бат Доктора сигурно би я харесал Nine Sols.
Гледах я преди време и сигурно ще я пробвам,но по-късно,защото имам сега доста игри .Колкото до Масив и Юби,мисля,че споменах в стар пост.През 20XX Юби обявяват програма за разработчици,но само жени и такива,които се чувстват жени.Без значение колко ги бива и тн.В резултат Юби в момента е пълен с жени и снимката,която се върти е самата истина.Така става,когато подбираш хората според ,пол,раса и тн. а не според таланта.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.