Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
501
...
524
>
LethianDream
Мнения: 3740
Цитиране
11 март 2026
Пак не струва колкото един нов Астън Мартин, който шефа си взе тези дни ... "да си има и да му е интересно". Сигурно ще го кара два пъти в годината

Спрямо големите разходи за къщи, апартаменти, коли и деца, нашето е прашинка в пустинята...

The_Doctor46
Мнения: 3321
Цитиране
11 март 2026
Е ся,Астън Мартин,но ако трябва да сме абсолютно акуратни,има машини по-скъпи.Преди време Линус сглоби някакъв полу-сървър,полу-PC за над милион долара.Друг въпрос е,че това нито ми трябва,нито мога да го притежавам,но същото важи и за Астъна.Иначе да,ако си изтеглил Х брой кредити и имаш, и деца, естествено,че месечно ще харчиш много повече.Хубавото е,че аз си имам собствено жилище и не плащам такива неща.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Ludnichar
Мнения: 823
Цитиране
11 март 2026
Дека дойде за 9 дни от холандия поръчан директно от сайта на Стийм. Но в момента нещо гледам че имат проблеми с бройките.
Souls Games Maniac
LethianDream
Мнения: 3740
Цитиране
11 март 2026
Луд, къде ти дойде? В поща ли? Или някаква компания тип Еконт или Спийди? Дай повече детайли Иначе ми е ясно, че около седмица-две отнема докато дойде до БГ.
Ludnichar
Мнения: 823
Цитиране
11 март 2026
На адресът на офиса ми дойде. Върти ми се в главата, че беше по спиди (които реално са dpd за България) но не съм 100% сигурен.
Но всичко с доставката беше уредено от тях и според мен беше супер организирано.
Souls Games Maniac
LethianDream
Мнения: 3740
Цитиране
11 март 2026
Супер, значи и аз така ще процедирам, мерси много
Rostik79
Мнения: 3354
Цитиране
11 март 2026
Аз бих взел суича, не за друго, а да изиграя последните 2-3 Зелди. То за друго като гледам май не става. Останалите ексклузиви (30-тина на брой) са само по няколко игри от марио, кърби, покемони, донки конг и разни платформъри. Поне от уикипедия тези ми изкарва конкретно за Суич 2. Сигурно има други, "наследствени" от предните поколения конзоли. Доктора, ако му се е занимавало, сигурно ще знае.
The_Doctor46
Мнения: 3321
Цитиране
11 март 2026
Bayonetta и трите си заслужават.Много здрави екшън игри с голям replay value ако си падаш по предизвикателствата.Astral Chain не е лоша също и да не забравим Metroid Dread,една от най-добрите метроидвании.Metroid Prime са от първо лице.Те също се радват на успех,но не са моето нещо.Общо взето това е извън класиките Марио и покемон.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
nightwarrior
Мнения: 4376
Цитиране
11 март 2026
Ако си падаш по jrpg-та, Fire Emblem и двете игри ми харесаха (Тъй де двете по-нови).

Marvel Ultimate Alliance 3 също ми допадна.

Другите традиционни ексклузиви ги споменахте.

Mitko6000
Мнения: 1693
Цитиране
11 март 2026
Летиан, ако имаш парите за Switch 2, кеф цена няма. Поръчах си Meta Quest 3s днес. Портфейла ми още ме мрази, но мисля пак да си се накефя.
dzhiny
Мнения: 878
Цитиране
11 март 2026
Тая Bayonetta първата бях я купил. Тя уж 2017 (за pc), а изглежда яко олдскул. Ама и тая и Нинджа Гайдъна са ми ебаси хаотичната гюронтии . Не е моето.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 4148
Цитиране
11 март 2026
The_Doctor46 написа
също и да не забравим Metroid Dread,една от най-добрите метроидвании.
Факт, много е добра.
The_Doctor46
Мнения: 3321
Цитиране
11 март 2026
dzhiny написа
Тая Bayonetta първата бях я купил. Тя уж 2017 (за pc), а изглежда яко олдскул. Ама и тая и Нинджа Гайдъна са ми ебаси хаотичната гюронтии . Не е моето.
Джини,нищо хаотично няма.Умение си трябва да ги играеш,особено нинджата,но и Байонета на witch trials ,или ако искаш Platinum и Pure Platinum оценки.Не става само с помпене на копчетата.Трябва да знаеш кога и какво да ползваш.Малко като в соулсите.Има си комбота,умения,които купуваш и тн.Едни от най-добрите игри в жанра са.Ако търсиш графика,няма как.Байонета е Switch ексклузив и там хардуера е зле,но пък и Platinum Games не залагат много на графика.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 3354
Цитиране
12 март 2026
След кратка пауза, през която доволно поиграх Спиндерман 2 (и пак ще се върна на нея), се върнах на Бордърлендс 4 и ми се затвърждава мнението, че сякаш в тази игра има повече босове, които предлагат малко възможности за Second Wind. Не са някакви трудни (на макс трудност съм), но често те смъкват и наоколо няма миньони, които да отстреляш за съживяване и позорно умираш. Като че ли са засилили още повече стимула за ко-оп игра по този начин. Вече два такива срещнах, които с многократни опити не успявам да утрепя точно поради тази причина (опционални са, които обикновено са и по-трудни). Ще се пробвам като кача още левъли.

Впрочем отвреме навреме се опитвам да се включа в кооп с други играчи, но без никакъв резултат. Не вярвам да няма играещи, по-скоро си мисля, че мрежата на играта е скапана, поне през плейстейшън. Даже крос-платформа активирам - нищо.

The_Doctor46
Мнения: 3321
Цитиране
12 март 2026
Наистина има нещо такова,но само ако биеш много миньоните.Концентрирай се на боса,а миньоните ги игнорирай.Така винаги ще си се съживяваш.Аз така си правех и не е имало никакъв проблем.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
<
1
...
501
...
524
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.