След кратка пауза, през която доволно поиграх Спиндерман 2 (и пак ще се върна на нея), се върнах на Бордърлендс 4 и ми се затвърждава мнението, че сякаш в тази игра има повече босове, които предлагат малко възможности за Second Wind. Не са някакви трудни (на макс трудност съм), но често те смъкват и наоколо няма миньони, които да отстреляш за съживяване и позорно умираш. Като че ли са засилили още повече стимула за ко-оп игра по този начин. Вече два такива срещнах, които с многократни опити не успявам да утрепя точно поради тази причина (опционални са, които обикновено са и по-трудни). Ще се пробвам като кача още левъли.
Впрочем отвреме навреме се опитвам да се включа в кооп с други играчи, но без никакъв резултат. Не вярвам да няма играещи, по-скоро си мисля, че мрежата на играта е скапана, поне през плейстейшън. Даже крос-платформа активирам - нищо.