Започнах и аз Бордърлендс 4, ударих 5-6 часа (винаги със Сирената, има си хас) и се кефя на макс на геймплея, класическа много здрава пуцалка- куката и глайда са страхотни и добавят много яко чувство за подвижност. Това бяха плюсовете- сега минусите- потресаващо слаба история, още по-жалки лафчета и къде, по дяволите, са миньоните при босовете, от които да се храниш със Second Wind
Няколко пъти ме уби тоя големия хеликоптер и на секънд уинд седя безпомощно като теле в дувар...
Имаше и една велика гавра, която завинаги ще топли сърцето ми - нашето геройче-сладурка казва на фитнес маниака, който си търсеше книгите и очаква ти да му ги намериш "Брат, мислех, че във фитнеса четете само роментъзи"
Изобщо все се случват някакви неща.
Аз няколко ревюта мярнах и все добри думи. Хвалят, че е в някои отношения old school - стабилна сингъл кампания, без дасе разводнява, без да надскача в конкретни гейм-елементи, но цялостното усещане е за солидно, добре замислено заглавие, без купища механики, но каквито елементи има в играта, кликват много добре помежду си. Твърдо за игра.