Мишките съм я набелязал и аз, доклкото разбирам май е първия шутър от първо лице в Дисни вселената.
Сега видях и една снимка в Стийм от менюто на Tainted Grail: Avalon и се влюбих. И тя ми става задължителна.
Ебал съм ги в мишките, сигурно файнъл бос е някакъв котарак
И през цялата игра мишкуваш по ъглите
Иначе аз днес завърших Pragmatata, със сто процента всичко събрано по областите и препоръчвам играта на колегите.В играта ми показа 23 часа и нещо,а Стийм 32 часа.Може да махнем 4 часа да речем от тези 32,щото беше на alt+tab в неделя докато зяпах финала на IEM Rio CS2,но пак голяма разлика.Има един комбат симулатор в базата,където минаваш разни предизвикателства,които не са задължителни,но ти дават допълнителни материали за ъпгрейди и отключват модове за хакване,и тн. неща,за да си възможно най-ъпгрейдван.Общо 30 на брой,като всяко има главна цел и две ,които са бонус ,и ти дават различни награди.Да речем,че главната е да изтрепеш N брой гадове за 150 секунди,а допълнителните са да не те ударят и да я минеш за 130 секунди.Има хакване,има да стигнеш от едно място до целта за определено време и тн.Разнообразни са,но там последното 30-то предизвикателство е страшно извращение.Трябва да го минеш за 190 секунди,като имаш 4 арени с противници ,между тях лазери и глупости,а накрая трябва да хакнеш общо 6 неща.Бонусите са да го минеш за 150 секудни ,без да те ударят.Боя с гадовете не е толкова труден.Ако си свикнал и знаеш как да проведеш боя,може да го минеш ,но хаковете накрая са брутален булшит.Трябва да си много бърз,иначе едни лазерчета отгоре ще те ударят и замина бонуса.Аз държах да мина всички с перфектни оценки,щото си мислех,че са сложили achievement за тези неща,а то се оказа,че има само за главната цел на всяка от 30-те.Facepalm.Тези предизвикателства трябва първо да ги отключиш като намираш по нивата определен айте.Там само потроших сума време.След края на играта се оключва допълнителен контент.10 специални мисии,та започнах и тях.После мисля и на най-висока трудност да я мъча,че леко лесна ми дойде.Да съм умрял 4-5 пъти и то повече от лакомия.
Не можело да се играе от мъже, които нямат деца, защото било "ужасно и крийпърско"