Обаче ми е интересно какви ще са реакциите при новото Метро, за което заявиха, че е силно повлияно от войната. Някои ще кажат сега примерно, че "няма място за политика в игрите".
Съсипвам се от смях, чета коментари за Прагмата, цитирам - "Някакъв ненормалник вчера дойде в книжарницата и искаше да му принтирам малката никаквица..", "Брат, тая малката се озвучава от 29-годишна чернилка" или "Братлета, тая е едно към едно с МЕГАН от филмите" ![]()
Докторът да каже дали е робот "бащата", той я е играл детайлно, но сега гледам клипове как й даваш воден пистолет и тя те пръска, така че това си е баш дед симулатор, пардон, дад симулатор
https://imgur.com/FDG28Hn
Чета и други анализи, че нарочно Диана била създадена от Капком, за да оправи кризата в Япония с ражданията и повече хора да искат да имат семейство.
Капком са баннали някакъв, който бил възмутен, че Диана била много облечена. Това вече не знам как да го коментирам - "андропедофилия" може би...
Шегата настрана, все повече вървим към това, което е описал Филип Дик във великата книга "Сънуват ли андроидите електроовце", която е реално основата за филма Блейд Рънър..
Трябва пак да си превъртя Detroit Become Human, покрай Прагмата се присетих за нея, ебаси играта, още ми е пред очите сцената в началото като андроидката прислужва в къщата... АБСОЛЮТЕН МАСТЪРПИЙС!
п.п. Отиде ми сънят тази седмица
Игра на част от екипа на Nier Automata и доколкото чета и силен RE вайб + соулс елементи? Не виждам вариант да не я играя ![]()