Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
510
...
524
>
lyubohar
Мнения: 4148
Цитиране
02 май 2026
lyubohar написа
То не самия early access, ами навсякъде по всички сайтове датата за early access се дава като финална дата без да се уточнява.

И за да продължим темата - днес четох, че финалната игра се очаква най-рано 2027г., ако не и 2028г. Това на практика означава, че това си е бета версия. Бъгове, липсващи/неработещи механики, счупен баланс, нешлифован UI...Да не говорим че липсват цели фракции, което си е ядрото на играта. В същото време всички големи сайтове извадиха ревюта с оценки като за финална игра. Същото е и по форумите и редит.

Не го разбирам това...Тоест разбирам защо го правят разработчиците, но не разбирам защо медиите и играчите се преструваме, че не е това, което е.

Почнах RE: Requiem. Чук е играта. В началото ми се стори малко дървена FPS камерата и движенията, но с малко настройки се оправиха нещата. Имах притеснения и за смяната на героите, но след старта нещата се поуспокоиха сякаш и не се усеща накъсано. Но като цяло си е добрият стар RE, зарибих се много бързо. Кефи ме, че (засега поне) сталкващите гадове могат да се убият. Трудно е, както и би трябвало, но е възможно и така е много по-яко, отколкото да са безсмъртни - едно от малкото неща, които ме дразнеха в предишните.

The_Doctor46
Мнения: 3321
Цитиране
02 май 2026
Може да си смениш на първо лице ако не ти допада трето.За мен лично ако не е трето лице,не го броя за RE.Два изстрела (в тиквата) с Реквиема на обикновена трудност и три на висока искат сталкващите противници.Това без ъпгрейд,но на висока няма смисъл да си харчиш патроните в началото за тях.В ендгейма има повече смисъл.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 4148
Цитиране
03 май 2026
Не, допада ми, просто дифолтно е адски бавно, но се оправя с настройки. Усещането да те гони нещо във FPS гледна точка е различно
Rostik79
Мнения: 3354
Цитиране
04 май 2026
Пробвах малко Lords of the Fallen, че е в каталога по абонамента на ПС. Интересна концепция с това да има два паралелни свята - предполагам, че ще има разни пъзели с тази механика. Струва ми се някак си много тромаво доджването с кълбото - сякаш има лаг от няколко милисекунди преди да реагира човечето след като си натиснал бутона. Което не е необичайно за жанра. Особено прави впечатление след като бях цъкал GoW Ragnarok скоро, където бойната система е супер-бърза и отзивчива - Кратос реагира на момента, в който му натиснеш бутоните.
Panthers
Мнения: 148
Цитиране
05 май 2026
Аз пък съм на Saros откакто излезе играта. Нямах много време да играя, но бих първия бос и ми отключи ново ниво и сега се мотая там. Харесва ми играта. Хем е същата, като Returnal, но се усеща и различно.
Rostik79
Мнения: 3354
Цитиране
07 май 2026
Почнах Little Hope от поредицата Dark Pictures - тук поне има няколко зрели хора, не е тийн-слашър като Until Dawn, но пак диалогът е супер-неадекватен на моменти. [ЛЕК СПОЙЛЕР] Уж са изгубени в някакъв Silent Hill-подобен град и търсят помощ, но изведнъж решават, че приоритет им е да спасяват жена от миналото, за която получават някакви видения, WTF! Също така - то градчето изоставено от години, къщите обрасли и се разпадат вече, обаче все влизат в някоя съборетина "да търсят телефон", ахаха! И даже се ядосват като намерят телефон и открият, че няма връзка линията Ем, много ясно, че няма да има, то от десетилетия не живее никой в града, вратите и прозорците зазидани.
Стоят пред някоя съборетина и решават да влязат през прозореца: "Да се разделим да търсим с какво да счупим прозореца." То наоколо всякакви боклуци иначе, па може и с ритник (той прозореца на приземния етаж). Добре, че единият намери един камък, че да счупят стъклото

Засега от тази поредица House of Ashes ми е фаворит.

igra4
Мнения: 2201
Цитиране
07 май 2026
Почнах да играе кримсън десерта по сериозно, доста добра игра, не знам тука защо не се коментира.
BossOfGermany
Мнения: 436
Цитиране
07 май 2026
@igra4 Вече се е коментирала. Останалите също споделят мнението ти.
dzhiny
Мнения: 876
Цитиране
08 май 2026
Докторе, е такъв soulslike се обзалагам, че не си играл, а доста го хвалят
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 3321
Цитиране
08 май 2026
Не съм,но може да го пробвам някога ако няма какво да цъкам.Играеш с нещо като триъгълник.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 3354
Цитиране
08 май 2026
Това някак си много ми напомни на това от 1982-ра. Играхме го на Правец 8 и си беше соулс за времето. Едно, че няма сейфове и умираш от един удар и ако се докоснеш даже само до стените на лабиринта, ами и не знаеш каква ти е целта точно, няма упътване как да играеш, няма интернет, а ти си на 8 години някъде

lyubohar
Мнения: 4148
Цитиране
09 май 2026
Минах RE: Requiem. Чук е играта, но все пак не е на нивото на 4,7 или 8 (за мен). Бих и дал твърда 8-ца. Секциите с Леон са си баш RE, другото с Грейс е малко по-сървайвъл, но ми хареса много също. На "normal" играта е една идея по-лесна, отколкото ми се сториха другите игри (които съм играл). Особено босовете падаха много бързо, но пък и аз събирах всичко и се бях назобил кат батка в Парадайз мола. Само малко ме дразнеше постоянното мънкане и заекване на Грейс. Също не разбрах как така всички коли (в началото в града) бяха от 90-те, а Леон караше Кайен 2025-та То ясно, че е продуктово позициониране, но те едва ли не сложили каруци с коне наоколо, че да се отличава Порше-то
The_Doctor46
Мнения: 3321
Цитиране
09 май 2026
Трябвало е да я играеш на Standart Classic.Там има малко повече предизвикателство,но не е някакво трудно.Пробвай на Insanity без бонусите.Те там е баш сървайвъл,особено с Грейс.Иначе Porsche и Hamilton са им спонсори,та си показват доволно електрическия Кайен турбо и часовниците.На сайта на Hamilton може да си купиш същите часовници за 1300 евро женския и около 2000 евро мъжкия.Винаги ми е забавно как от Porsche кръщават най-бързите си електрически коли турбо,като очевидно няма никакво турбо.За мен играта беше по-добре от 7 и 8 честно казано.4 обаче си остава най-добрата.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 4148
Цитиране
10 май 2026
Защото е останало исторически, че това са най-бързите модели. Всички го правят - Мерцедес имат модел GT, който нито е купе, нито е със задно предаване, което са характеристики на GT колите Или пък C63 с 4.0 двигател, вместо 6.3 Или 3.0 обозначенията на BMW, които вече са 2-литрови двигатели.

Иначе рекламите ясно, просто в началото в града като се разхождаш с Грейс, се вижда, че всички коли са стари - от 90-те години.

А играта, като се замисля, е точно микс между 7 и 8. Но някак си локациите ми бяха леко предъвкани стари, може би това ме подразни малко. Историята също беше една идея по-постна сякаш. Но играта беше чук де.

LethianDream
Мнения: 3739
Цитиране
12 май 2026
Продължавам да се размазвам на Star Wars Outlaws, специално си я купих за Плейстейшъна, защото играта ме кефеше невероятно много в Гейм Паса! Почнах ново плейтру и бая съм позабравил нещата, все пак не съм я играл вече няколко месеца. Жестока игра! Обикалям си със спийдъра първата планета и си търся яки панталонки, без да бързам, смятам да направя 100% обикаляне по картата този път. ЯДЕНЕТО НА СПЕЦИАЛИТЕТИТЕ С НИКС Е ВЪРХА! Казвал съм го и преди, даже и клипчета съм пускал Кесел Сабак - играта с карти е невероятно готина! Топ игра!

Довечера ще се хвърля на Директива 8020, тези дни ще пиша дали ми е харесала или не.

<
1
...
510
...
524
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.