Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
1
...
5
>
LethianDream
Мнения: 2503
Цитиране
08 януари 2019
Здравейте приятели, кои са игрите, които очаквате с нетърпение тази година? Изгледах едно мини представяне на основните фаворити за годината и си харесах няколко игри. Ще ги разделя на две групи: Задължителни и Интересни (подчертавам, това е лично мнение).

Задължителните: The Last of Us II, Control, Rage 2, The Division 2, Left Alive, Dying Light 2, новата Fifa

Интересните: Days Gone, Devil May Cry V, Anthem, Metro Exodus

Задължителните ще гледам да ги играя много близо около премиерата, за интересните ще чакам отзиви от вас и Псето да преценя дали си струват.

Вероятно пропускам някои неща, надявам сe вие да ги споменете.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
08 януари 2019
Колкото повече виждам/чета/следя за това какво представлява Anthem, толкова повече не ми харесва- прилича на "ако Destiny и Warframe имаха дете, и Ea му е кръстник". Визуално изглежда добре, но всичко останало ми говори на опит за доене- нищо не знаем за историята на света, персонажите, ние сме freelancer и пилотираме javelin-a ( а, споменах ли, че имам лошото предчувствие че след излизането на играта ще обявят сума ти и нови javelin-и. Не? Е, ето казвам!)...и то това е....
Metro-то чакам да видя и то какво ще е.
И се надявам да обяват дата за Cyberpunk 2077 !!!
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
08 януари 2019
Sekiro!
И Metro Exodus. И Cyberpunk 2077.
LethianDream
Мнения: 2503
Цитиране
08 януари 2019
Сайбърпънк 2077 не вярвам да го пуснат тази година, по-вероятно е да остане за началото на 2020, иначе ми е най-очакваната игра.
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
08 януари 2019
Аз съм набелязал Ace Combat 7, Sekiro , Mortal Kombat 11, Anthem и ако излязат тази година
Ghost of Tsushima и Code Vein
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
08 януари 2019
1.METRO даже съм си планирал малко пренесена отпуска около премиерата
2.Sekiro - невъзможно е да я пропусна
3.Anthem - вероятно с праймър абонамент, хареса ми алфата, въпреки бъговете (нормално, алфа беше), но имам чувството, че ще ми омръзне

Освен тези поглеждам към Left alive, Rage 2, Wolfenstein: Youngblood, Code Vein, Babylon's Fall и други, но ще видим. За някои се знае твърде малко, за други не е ясно дали ще излязат тази година.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
08 януари 2019
Аз си преорднах Anthem вече, някак си ми хареса и реших да рискувам. За сега историята ме кефи с въпросната цивилизация и неуспеха да довършат планетата. Роботите са мн готини , голям мерак имах да играя такава игра но с Iron Man. Светът е готин, просто е подобрен mass efect. Официално от Bioware казват че няма да има лоот боксове и ала бала. Единственото което ще е с пари - козметични простотийки. Хареса ми това че мога да си изиграя играта сам. Готиното е че мога аз да реша с кой да си цъкам мултито, че в днешно време трудно се намират свестни хора и ме дразни това когато трябва да играя с рандом тъпаци . Като цяло се надявам да е супер играта.... ако не.. заебавам я и толкова
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
08 януари 2019
Metro Exodus и DOOM Eternal
Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
08 януари 2019
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
09 януари 2019
Тази година се очертава много по силна от безличната за мен 2018та. Завръщат се любими поредици, но и има нови имена.
Най - вече очаквам с нетърпение Resident evil 2 Remake, която трябва да излезе скоро. Capcom много задобряха последно време след много падения. Завръща се едно от най - влиятелните заглавия, които запълниха една празнина между класическите хорър филми и съвремената комерсиална зомби мания по сериали, филми, игри и всякакви други форми на забавление. И то точно двойката, само че сега като един супер як бих го нарекъл хем трибют хем стамостоятелно приключение. Silent Hill е друг класически психо шедьовър и знам че има много фенове, обаче наред с любимата ми оригинална RE трилогия, точно завръщането на двойката ме изпълва с огромен оптимизъм да преживея някакви тийнейджърски усещания.
Иначе Sekiro, MK11, Ghost of Tsushima и определено новия DMC 5, който изглежда много обещаващ и вече месеци наред разискваме със стари приятели кой какво ще го бъде в 5цата, което е супер странно дежа вю, на работа в офиса и извън, запълнени с ангажименти и вече отрудени от живота и някакви ужким нелепи, ама супер приятни фенски обсъждания се завърнаха покрай DMC все едно беше преди 12-15 години.
Cyberpunk 2077 не мисля, че ще излезе тази година, но сигурно поляците пак ще направят игра на петилетката, дори и показаното досега да беше супер скриптирано, вярвам че ще е велика игра
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
09 януари 2019
И мен ме съмнява Cyberpunk 2077 да излезе тази година. The Last of Us II също. То май и двете изобщо нямат дата на премиера? Ама Cyberpunk 2077 изглежда по-напреднал реално, от The Last of Us II освен кинематични клипчета - мълчание.

Иначе аз не съм се замислял особено, вероятно след като напиша тези дни обичайната дълга статия за по-интересните игри на 2019-а.

Но задължително Sekiro, тоя другия Souls клонинг Code Vein може и да става, ама имам съмнения. Metro Exodus - задължително, Ghost of Tsushima, Doom Eternal...

...абе както винаги ще играя почти всичко, което мога, пък ще видим какво ще се получи. Даже и към Anthem имам някакви такива средни очаквания, пък и него вероятно ще го играя отборно за PC и това е доста вероятно да му вдигне оценката. То може да заформим и по-прилична група оттук (макар че ще я взема все пак с Origin Access Premier - just in case).

Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
09 януари 2019
Оу, верно и The Last of Us II, дето се чака вече поредна година. Както са го подкарали по традиция Nаughty Dog ще пускат такава епохална игра в края на всяко конзолно поколение. То и заглавието си го казва , но хубаво, че със Киберпънка са две различни уникални вселени, които ще обогатят скучния гейминг и няма да са конкуренция, а и с последните геймплей малки кадри TLOUII може да бъде революция в стелт игрите.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
09 януари 2019
Ако има хора и желаещи за Anthem парти може и да се съберем !
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
09 януари 2019
Може, смисъл 100% ще я играя на някъв етап, просто още се чудя купуване или събскрипшън за Primer, щото имам подозрение, че няма да ме задържи много дълго.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
10 януари 2019
Не виждам да е спомената Kingdom Hearts 3
vldir
Мнения: 1807
Цитиране
10 януари 2019
Splinter Cell почти сигурно тази година ще има. На първо четене ми е Метро.
1
...
5
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.