Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
1
2
...
5
>
LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
11 януари 2019
Изгледах внимателно половин час с трейлъри на най-очакваните 25 заглавия тази година.

Променям малко списъка на база видяното както следва:

Като гледам на първо четене в личната ми класация за игра на годината ще се борят Cyberpunk 2077 и The Last of Us II.

Задължителни - Cyberpunk 2077, The Last Of Us II, Metro Exodus, The Division 2, Rage 2.

Интересни - Control, Atomic Heart, The Sinking City, Beyond Good and Evil 2, Greedfall, Gears of War 5, Resident Evil 2, Sekiro: Shadows Die Twice, Code Vein, The Ghost of Tsushima, Days Gone

Очаквани разочарования - Anthem, Biomutant, Kingdom Hears 3, Death Stranding, Doom Eternal, Generation Zero, Unholy

Anthem ми изглежда като някаква подобрена версия на Warframe, което не говори добре за игра на пълна цена. KH3 не е мой тип игра, а Биомутанта ми изглежда зле и неполиран. Unholy e като римейк на Agony, демек ще е зле.
За сметка на това The Sinking City и Atomic Heart изглеждат като пълна лудница и ще се вземат на сто процента.
Mного съм впечатлен от римейка на RE2, изглежда много добре, както и от Sekiro (а не харесвам Souls игри) и The Ghost of Tsushima.

Всичко това са мои лични очаквания на база трейлъри, да видим реално като излязат какво ще се случи. Като нищо отнякъде може да дойде и някое инди, което да ми отвее главата


Freenod
Мнения: 101
Цитиране
11 януари 2019
От най-очакваните заглавия ,при мен първо място делят The Last Of Us II(последното тримесичие на годината(оптимистично)) и Cyberpunk 2077 (тук по-скоро очаквам да се появи заедно с next-gen конзолите),The Ghost of Tsushima и Days Gone ,ако сложим и Death Stranding(за което,имам леки съмнения какъв ще е точно крайния продукт),специално на Sony им се очертава тежки месеци с релийз графика и все си мисля ,че ако видим поне три от заглавията ,трябва да сме повече от доволни.
За Anthem,предвид вид моя не много приятен опит с Destiny,по скоро клони към закономерен пропуск,същото се отнася и за The Division 2,от друга страна Resident Evil 2,ще получи задължително шанс.
А Atomic Heart и THE OUTER WORLDS,ми изглеждат доста свежо ,така че кой знае
При всички случаи,поне при мен гейм календара тази година изглежда доста по вълнуващо от миналата
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
14 януари 2019
На мен оригиналния The Division все пак ми хареса, пуцалката си беше съвсем окей, а и системата с оръжията. Това, което ме притеснява е, че двойката прилича на прекалено драстичен копи и пейст, там от един пуснат дълъг геймплей практически не видях разлики освен няколко нови скила. При това положение нещо не я чакам с нетърпение, пък и Ubisoft пак се върнаха към старите си привички да доят като за последно.

Biomutant - някак си духовете ми говорят, че ще е добър. Само дано да не е прекалено кратък, което е съвсем възможна опция. По-скоро ми се струва пък, че The Outer Worlds откъм геймплей ще е пошла история, на теория поне сюжетът трябва да е силен.

Death Stranding - имам огромни, огромни съмнения около него. А и също така няма обявена година за него, нали? Че според мен говорим за 2020-а. Ама като цяло стилът на Коджима не е моят, тъй че... ще видим.

Очертава се добре годината реално, ама сега тепърва ще се почне с отлаганията. Както е по традиция. Ама кой знае, 2018-а за мен беше доста положителна откъм гейминг. Немалко игрици успяха да ме хванат за дълго. Може би и тази ще е така.

bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
14 януари 2019
Резидента отпадна от очакванията след като пробвах демото.Метрото - на кантар.Нито едно Метро от предишните не ме е грабнало,сигурен съм че и новото няма да е нещо по различно.Май само Doom и TLOU2.Нищо друго.В момента си играя мултото на МВ2/MW3 и Black Ops 1 и 2 без пари в PSN на тройката и си припомням някои от недостижимите и до ден днешен игрички.Просто кой квото и да говори първообразите са си класика и въпреки че сегашните са с надупена графика и са копирали всичко от тях,не могат така да ме грабнат.
lyubohar
Мнения: 3050
Цитиране
15 януари 2019
Е как може Doom да те грабне, а Metro - не? Хората сме толкова различни...В Doom буквално няма нищо...
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
15 януари 2019
За мен DooM = serious sam никога не ме е грабвала нито едната нито другата
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
15 януари 2019
Повече не винаги е по-добре. Като чист екшън DOOM не отстъпва на Metro, може дори и по-добра да кажа, че е.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
16 януари 2019
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
17 януари 2019
Някой направил ли е преодър на Ace Combat 7... много и се чудя, 125 лева ми идват соленичко, но пък друга такава игра нямам в момента...
BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
17 януари 2019
Грам интерес нямам към нито едно от заглавията за 2019, какъвто съм имал за 2014,2015,2016 и 2018. Евентуално ако обявят GTA 6 или Tekken Tag Tournament 3 и Tekken 8 тогава бих се хайпнал здраво
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
17 януари 2019
BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
17 януари 2019
Шарения за очите. MK не спира да ме изненадва с бруталните си визуали.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
17 януари 2019
LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
18 януари 2019
Геймплеят на Метрото ме разочарова, нещо не ми хареса, не знам защо, много ми дойде пустинен пейзажа тип Mad Max. Вероятно играта ще е добра, но не смятам да я шия на пре-ордър. Ace Kombat 7 ще го пропусна, не ме кефят такъв тип пилотски игри. Грам интерес нямам и към Anthem и MK11 Засега топ игрите, които ме интересуват до лятото са три: The Division 2, Rage 2 и Left Alive.
Enetor
Мнения: 61
Цитиране
18 януари 2019
Последният геймплей, който видях на Метро и мен леко ме притесни. Пейзажа не беше това, което аз лично очаквах и изродите по които играчът стреляше ми се сториха доста....глупави. Като цяло факта, че играта е open world за мен лично не е голям плюс особено последните години тъй като се наиграх на скучни и repetitive игри. Ще видим де то не остава много до излизането на играта.

PS: Това https://www.reddit.com/r/metro_exodus/comments/aglzng/metro_exodus_will_not_have_side_quests/ ме зарадва. Може би няма да е поредната скучна open world игра с еднакви куестове.

1
2
...
5
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.