Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
5
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
08 февруари 2019
https://hicomm.bg/game-novini/nyakolko-klasicheski-igri-na-bioware-idvat-za-tvoyata-konzola.html
Е това ако излезе вярно, няма да купувам нови игри сигурно през 2019-та. Направо изтръпнах от кеф...
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
10 май 2019
Да вдигна малко темата... лично за мен нищо интересно не се задава на хоризонта, което да има официално потвърдена дата. С удоволствие бих взел Ghost of Tsushima, Code Vein и The Other Worlds, ако излязат тази година, но не и day1, че много други по-стари игри чакат на опашката.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
10 май 2019
аз съм мн хайпнат за това

nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
10 май 2019
Това, Cide Vein, евентуално Дуум. Има и още, но реално само предполагаме какво ще излезе тази година.
LethianDream
Мнения: 2504
Цитиране
10 май 2019
Биомутанта не ме радва, не е мой тип. Може би само зорбингът (търкалът в сферата) ще е як.
Аз чакам с нетърпение Rage 2, Samurai Shodown, Control и Borderlands 3 и вероятно ще ги играя day 1
Да видим какво друго интересно ще обявят- сто процента ще има нова Fifa и CoD, без тях няма как да минем. Като нищо декември за Коледа ще извадят или The Last of Us II, или Cyberpunk 2077. Но по Киберпънка ще имат нужда от работа, по-скоро ще гледаме/играем новото приключение на лесбо иконата Ели (Ашли Джонсън е голяма).
Както казва Псето - "Къде е шибаната стълба, част 2" .
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
11 май 2019
Аз за Code Vein имам някакви тежки, необясними съмнения. Струва ми се, че ще е бездушен Souls клонинг. Rage 2 като гледах геймплей ми се струва, че има сериозен шанс да е бездушен в стил последните Just Cause-ове и че е възможно най-якото да е в трейлърите (въпреки че те са чук, не мога да отрека, ама знаем, че на трейлъри не трябва да се вярва). От големите игри... кой знае, годината вече се преполови, ако ще има Cyberpunk 2077 или The Last of Us 2 е време хайп машината да заработва.

Biomutant... ме кефи как изглежда. Може би ще ме израдва.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
12 май 2019
Псе, ще има ли ревюта на Metro Exodus, Re 2 Remake😀
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
12 май 2019
Относно Rage 2,адски много надградена е от първата. Първо бързината в геймплея стил новия дуум, забавни, оръжия, йпгрейди, красива карта и локации. Не знам с какъв акъл я сравняваш с недоразумение като just cause. Второ и ще е по-добра от новия длс дуумец, да първия дуум го играх, беше забавен нищо особено, не успя да стигне култовия статус на Дуум 3,а тоя етърнал ще го пропусна, защото рескиннати едни и същи игри не играя, особено такива длс-та. Rage 2 очаквам да е доста силна и приятна игра, зятова ми е на преордер.

https://youtu.be/srpKN85Y9Cs

LethianDream
Мнения: 2504
Цитиране
13 май 2019
На кантар съм за Rage 2, по-скоро ще пре-ордърна, играе ми се няква шарения, дано не се окаже стил FC:New Dawn
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
13 май 2019
Сравнението с Just Cause е очевидно - същият разработчик, а и същият подход при създаването на трейлърите. На Just Cause ако гледаш видеотата ще си кажеш уаууу, баси мамата - а в общия случай геймплеят почти няма нищо общо и култовите моменти са запазени предимно за ключови моменти от кампанията. Конкретно Rage 2 имаше един нередактиран геймплей отпреди няколко месеца, може би полови година - играта си изглеждаше скучна. Тези последните видеота са направени отлично. Но все пак като имам опита от Just Cause оставам скептичен... ама тя играта си излезе.

Утре пък A Plague Tale... а аз тепърва довърших ревюто за Mortal Kombat 11 и после Days Gone. Пусто време, няма никакво, ей.

SpiderSharp
Мнения: 85
Цитиране
17 май 2019
През 2020 очаквам Marvel's Spider-Man 2 Вярно, че не се знае нищо но ако излезе ще съм ултра хайпнат
баннат съм несправедливо :D
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
17 май 2019
Единствените игри, които могат да ме накарат да си взема след време PS5, са God of War 5 (или 2... с тези номерации не знам и аз вече) и Marvel's Spider-Man 2...на един дъх ги изиграх
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
19 юни 2019
Е3 не промени моите нагласи, спрямо очаквани заглавия за тази /а и за следващата/ година. Все още бих взел смело само няколко игри, като след Anthem, преодъра за мен вече не е опция, не че се разочаровах толкова, колкото много бързо и падна цената, тъй че за мен лично по-разумно е да се изчакат отзивите дори и за най-големия хайп... та засега чакаме Code Vein, The Outer Worlds и Jedi Fallen Order / и то само защото няма игри в тази вселена/ а за 2020-та е ясно... Cyberpunk и Elden Ring
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
24 юни 2019
Аз към Souls клонингите винаги имам предразсъдъци и не съм сигурен какво може да се очаква от Code Vein. The Outer Worlds... ако Obsidian са на 100% ще е доста добре.

Ама като гледам есента си се напълни стабилно с игри. Само септември ще се опитам да погледна Phoenix Point, Gears 5, Borderlands 3, The Surge 2, Code Vein (брех, два Souls клонинга в рамките на броени дни) и евентуално малко ще поиграя криминалната схема. Дали да не си взема една седмица отпуск?

LethianDream
Мнения: 2504
Цитиране
24 юни 2019
Да, понапълни се календара за студените месеци. Аз съм почивка цялата друга седмица, ама не смятам прекалено много да геймя в това хубаво време. Вероятно ще разцъкам RDR2 най-накрая, както и някои по-старички игри.

За есента- само Borderlands 3 и "криминалната схема на улицата" ще играя здраво. Мисля и да си купя специалното издание на преработената Catherine + евентуално Блексед и The Outer Worlds и това ще е (което не е малко).

<
1
...
5
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.