Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
4
5
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
26 януари 2019
Защото системните изисквания са простотия 99% от случаите?

Смисъл погледни самия хардуер. Това изглежда ли ти логично? Очевадна лъжа си е.

bgrmammoth
Мнения: 28
Цитиране
26 януари 2019
Елементарно е защо са такива изискванията, все пак са я направили за конзолите и са я порнали за pc, вдигнали изискванията да се подсигурят, че ако има мрънкащи да си вържат гащите.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
26 януари 2019
4A Games не правят игрите си за конзоли.

Дори PC ексклузивите имат маломни и лъжливи изисквания. Проблемът тука не е от това, че са високи. Проблемът, е че поставя RTX 2060 на нива 1070 и Vega 56 а после слага Vega 64 и 2070 на нивота на 1080 Ti, и това за 1440p. Това все едно Играчкин го е писал.

bgrmammoth
Мнения: 28
Цитиране
26 януари 2019
Няма такова нещо като не правят игрите си за дадена платформа, дето ще има най-голяма печалба и най-малко разходи на там са се запътили.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
27 януари 2019
Добре, че сме ние конзолните богове, че да съществуват компаниите, че ако чакаха на ПеЦе продажби, отдавна щяха да фалират. Все пак хитро избегнаха Януари, където Метрото щеше да бъде смазано от РЕ2 и Kingdom hearts.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
27 януари 2019
https://www.wepc.com/news/video-game-statistics/ - пазарния дял на РС гейминга изостава с цял един процент от конзолния, да, добре че са ограничените коне с капаци като теб, че как ли щеше да се изхрани гейм индустрията.

Kingdom hearts не е конкуренция на Метро, тя е съвсем друг тип игра, ама що ли се хабя да ти обяснявам...

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
27 януари 2019
"Няма такова нещо като не правят игрите си за дадена платформа, дето ще има най-голяма печалба и най-малко разходи на там са се запътили."

PC гейминга е по-голям от която и да е от двете конзоли. Особено за Metro ще е още по-добре изразена тази разлика. Тъй, че грешиш.

Хора, това са 4A Games. От Украйна са. Вижте каква технология слагат в Exodus. Не разбирам как може дори да се спори тука... 2+2 е 4. Хайде, ако не разбираш от Хардуер няма да ти е лесно да видиш, че изискванията са измислени от сиренарски инженер а ла igra4. Ама другото...

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
28 януари 2019
Системните изисквания в 90% от случите са някакви... абсурдни, да не говорим че много рядко, почти никога не отразяват реалността. А и то изобщо не е ясно кой го пише в общия случай, не изглежда да е техническо лице във фирмите. Тъй че все тая, в общия случай човек пали играта и туйто. Съмнявам се, че са мнозина хората, които специално гледат изискванията и предварително правят ъпгрейди. По-скоро осъзнават в един момент, че PC-то име за кофата и им трябва нещо ново.

А за PC гейминга... ако от него премахнем free-to-play-я и говорим за "традиционните" игри, то в общия случай конзолите ще са доста напред. В повечето случаи, в които има разбивки PS4+Xbox One > PC. Сега двете поотделно срещу PC... може и PC да е повече, ама аз лично PS4 и Xbox One ги броя като едно цяло - "конзолите".

П.С. Иначе да, естествено, че Kingdom Hearts III не е конкуренция на Metro Exodus. То и Far Cry: New Dawn не му е конкуренция, само като им видиш визуалния стил на двете и разбираш, че се търсят съвсем различни аудитории. Само е интересно февруари кой ще изтегли късата клечка. Че с толкова много премиери порфейлите са тънки. Мисля си, че Crackdown 3 като начало ще го издуха много силно. Да го бяха отложили за април или нещо такова като е по-празничко...

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
28 януари 2019
Не може да ги броиш заедно, защото и двете са отделни разходи. Една версия за Xbox струва съвсам малко повече от версия за PS4 а и двете са малко повече от PC версия. Ако беше директна разработка и аз щях да ги броя като едно... но не е.

Иначе си прав за изискванията. Не разбирам, от 20 години всеки знае, че те са общо взето безполезни и все още виждам геймъри да ги цитират. Как става това на разбирам...

SpiderSharp
Мнения: 85
Цитиране
31 януари 2019
Asterix & Obelix XXL 3, Crash Team Racing Nitro Fueled, RAGE 2, MediEvil, Mortal Kombat 11.
баннат съм несправедливо :D
SpiderSharp
Мнения: 85
Цитиране
31 януари 2019
Играе ми се и Kingdom Hearts 3, но тя вече излезе.
баннат съм несправедливо :D
SpiderSharp
Мнения: 85
Цитиране
31 януари 2019
Ще ми се да се появи нова Borderlands игра, много ми допаднаха първата и втората част от поредицата.
баннат съм несправедливо :D
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
31 януари 2019
Метро и сеКиро очаквам
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
03 февруари 2019
Аз не знам само февруари как ще изкарам. Особено като се има предвид, че тепърва започвам Kingdom Hearts 3, Resident Evil 2 също трябва, макар че мисля, че едно време не го играх, че не бях много по-хорърите в ранните си гейм години. И после всичко друго - Metro, Anthem, fortnite Far Cry: New Dawn (интересно дали ще има battle royale?).
lyubohar
Мнения: 3051
Цитиране
04 февруари 2019
Resident Evil 2 го дръпнах да го тествам и го изтърпях точно 5 минути - горе-долу колкото съм изтърпявал всяка пообна игра. Не че са пряка конкуренция, но фона на Bloodborne, който играя в момента, е просто смешна.
<
1
...
4
5
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.