Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
221
...
683
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
15 октомври 2018
Не знам дали някъде не четох, че в Black Ops 4 не се умира от 2-3 куршума. Ако това е така - няма как да ми хареса играта, просто цялата twitch история не е за мен. Който натисне спусъка пръв - печели. Също така killstreak-овете, ала-бала, всичките тези неща както описа vanmx - не са за мен при всички положения. На мен ми отне доста години да свикна само с автоматичното регенериране на кръвта. За "целия пакет" ще ми трябва още време.

Макар че тези дни мисля да хвърля едно око, само че за конзолата, понеже съм почти 100% сигурен, че играта няма да ми хареса. Бих бил адски изненадан да се случи обратния сценарий.

П.С. А Fallout 76 наистина прилича просто на някакъв мод. Само че в онлайн вид и вероятно с повече грайнд. То нямаше ли някакъв случай, в който Bethesda спря мод с мултиплейър? Казаха си - "Абе, това ще го продадем за 60/70 евро, не някакви хора да го взимат за без пари". И това е.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
15 октомври 2018
От 2—3 куршума не знам но се умира бързо. Ама те и миналите кодове са така,а аз съм играл всички. Ама аз блекаута ме изкефи, а не съм пубгджия.

Фалоута изглежда мега зле,даже си отказах преордъра. Дори това да е ранен билд и да подобрят нещата,пак не ми се струва добра игра. А и то рдр 2 излиза така че ,в момента на никой не му пука за фалоут.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
16 октомври 2018
Ред Дед с 60 часа главна история! Фалоут 4 с 110 000 реплики, Ред Дед с 500 000! Псе закъсняваш с новините хах. Рокстар отново унищожиха конкуренцията, Великани.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
16 октомври 2018
Какви реплики да има ммо игра без нпцта? Ти сериозно ли :-D
bojosan
Мнения: 1262
Цитиране
18 октомври 2018
Новия Конан са го пуснали без пари за Gold абонати в Live - малко "геймплей " от мен :
https://ufile.io/zs0y1
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
19 октомври 2018
"Ред Дед с 60 часа главна история! Фалоут 4 с 110 000 реплики, Ред Дед с 500 000!"

Играчкин, ти не си разбирач относно сюжет, персонажи, тематика... за теб това е без значение.

Иначе ДОРИ и Rockstar са по-добри в тези неща от Bethesda, тъй че... ниско ниво очаквам ама поне над новите Fallout.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
19 октомври 2018
Митичната РДР2 на два блурея играта е около 100гб. Нямам търпение да играя новата най-добра игра в историята на гейминга
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
19 октомври 2018
Демек малко над "добър" филм и една идея под "средна работа" книга. Kek.
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
20 октомври 2018
Абе GTA си е GTA - успехът и идва от това че има от всичко за всеки по много. Ефектът "количество за сметка на качество" при тази поредица го няма, или поне сравнявайки с други игри с отворен свят, някои от които се опитват да са конкуренция, но реално не може да се каже даже че са подобни на GTA. Става дума за вложени наистина гигантски ресурси в GTA игрите и това си казва думата. Няма друга игра която с такива големи мащаби, да бъде толкова изпипана. Просто в това отношение игрите се делят на два вида - GTA и всички останали. Това са си обективни факти. Има хора които биха оспорили тези твърдения, включително и сред тези които харесват поредицата. Според мен те въобще не възприемат напълно какво нещо представлява GTA - от комерсиална, техническа и културна гледна точка

Сега относно RDR 2. Rockstar подхождат със същата стратегия като GTA, лансирайки тази игра. Няма съмнение, че играта се прави от същите топ специалисти, че се изливат също космически ресурси за реклама и разработка, няма никакво съмнение че играта ще е супер изпипана във всякакво отношение и ще е огромна предвид изпипаността си. Няма съмнение и че ще има големи комерсиални успехи - то само заради етикетът "новият хит от създателите на GTA" ще накара много хора да развържат кесиите и само заради това ще има рекордни продажби .

Ама каквото и да правят това си остава един шибан уестърн... това автоматично прави играта по "нишова". Отделно че самото естество на локацията и времето в което се развива действието на играта водят до орязване на доста от нещата които правят GTA толкова голямо нещо - превозни средства, оръжия, видове мисии, локации, и т.н. Просто моето мнение е че орязан GTA не може да се сравнява GTA 5. А едва ли ще впечатлят американските келеши, мнозинството фенове на GTA, с яздене сред кактуси и дървета и каубои които са били на мода през 60-те

bojosan
Мнения: 1262
Цитиране
20 октомври 2018
Струва ми се пресилено да се каже че GTA 5 има от всичко за всеки по много.Oт дъртите пергиши като мен които познавам,не че са кой знае колко де,и не че ни е много показателно мнението, но все пак.Капитан на катамаран,летец,професионален баскетболист и двама силови трибойци,майстор плочкаджия,съдия,търговец недвижими имоти,собственик на магазин автогуми,деловодител в съда - това са хората от обкръжението ми които обичат гейминга,но нито един от тях не обича GTA.Всичките сме над 25 години.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
21 октомври 2018
От обективна (напълно) техническа гледна точка, Rockstar имат още хляб да ядат.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
21 октомври 2018
Рокстар са божества, недостижими, безгрешни и велика,факт
bojosan
Мнения: 1262
Цитиране
21 октомври 2018
Поръчал съм я единственно от любопитство и суша,още малко остана,ш ги видим кви са божества.Дано да не е като първата само че оная направо се не издържа от досада.Въпреки че съм 99,99% процента сигурен че няма да е нищо по различно,ама съм си мазохист и това си е.
vldir
Мнения: 1805
Цитиране
24 октомври 2018
Като гледам клипове на Fallout 76 си е направо Fallout 4 само че с мулти.
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
25 октомври 2018
Fallout 4 си беше супер Но мултито убива всякакъв интерес у мен...
<
1
...
221
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.