Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
229
...
683
>
LethianDream
Мнения: 2499
Цитиране
10 декември 2018
Я, нов Donkey Kong
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
10 декември 2018
хахаха да, някак си не ме грабна за сега, ама все пак е от създателя на assassin's creed и я правят от 8 години
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
11 декември 2018
Не знам дали са 8, ама последно като я обявиха беше... мнооого отдавна, че и за някакви епизодични модели се говореше, ако не ме лъже паметта. Абе, извратени истории. Дано им е дошъл акълът и я пуснат "нормално"... ама обикновено като се проточва прекалено много разработката това не говори чак толкова добре. Ще я видим ситуацията.

@rosniak - да, разбира се, че си прав, ама все пак - докато милионите си текат не виждам какво ще промени. Пък и в някои аспекти Blizzard са си просто Blizzard. Например ако говорим за баланса. Може би само с изключение на StarCraft до някаква степен компанията винаги е била адски зле в този аспект. Heroes of the Storm... не съм го играл отдавна, ама едва ли нещо може да се промени драстично току-тъй. Ама както и писах вече Blizzard е просто едно име, хората го свързват с големи отдавнашни имена, но почти никой от тях не е в студиото. Или направо никой. Нови шефове от Activision, нова култура... което означава още мултиплейър игри, battle royale, мобилки, доене.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
11 декември 2018
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
12 декември 2018
Жалко че играта е на Юбисофт, значи ще е боклук, пък и на клипчето се виждат бая кусури.
Charcharo
Мнения: 3407
Цитиране
14 декември 2018
Истинското GOTY

https://www.moddb.com/groups/2018-mod-of-the-year-awards/top100

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
16 декември 2018
Момци в Steam кога почват коледните намаления ?

а това го чакам с нетърпение

nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
16 декември 2018
21 Декември.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
16 декември 2018
@nightwarrior - мерси
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
16 декември 2018
Darksiders 3 - може ли да са я направили толкова dark souls игра.. егати.. ако не доджнеш няколко пъте.. килват те и те връща на чекпоинт 10 000 BC....
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
18 декември 2018
Ужас... съвсем почват да се оливат с клонирането на Dark Souls. Скоро може да му хвърля едно око на този Darksiders, най-вече за да видя първата голяма игра на THQ Nordic как ще се справи... ама нещо нямам големи очаквания.

Апропо мернах някаква реклама някъде и това ми хвана окото: https://store.steampowered.com/app/449960/Book_of_Demons/

Ама мисля да пасувам известно време, че трябва да кача трио ревюто тези дни, всъщност и едното трябва тепърва да го пиша. А тази игра усещам, че може да ме зариби здраво, а сега не е точният момент.

BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
18 декември 2018
Дайте да видим, кой ще познае 3-те ревюта... аз залагам на CoD-BO4, Fallout76 и Pathfinder:Kingmaker
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
19 декември 2018
За Fallout-а няма да има време. Най-накрая ще кача супер забавеното ми ревю за конзолната версия на Divinity: Original Sin II. Плюс другите две, които спомена.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
20 декември 2018
не съм фен на играта но анимацията е яка

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
20 декември 2018
@Pseto- чакаме ревютата с голям интерес !
А Darksiders III е добра игра, но save системата е прекалено много Dark souls. Плюс липсата на прилична карта. Поне като свикнеш с комбата не е чак толко зор в повечето ситуации.
<
1
...
229
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.