Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
249
...
691
>
SpiderSharp
Мнения: 85
Цитиране
17 май 2019
Също така очаквам с огромен интерес Crash Team Racing Nitro-Fueled, ще я играя на ps4 и ще е много забавно особено онлайна
баннат съм несправедливо :D
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
17 май 2019
Стига пуцалката на Rage 2 да е стабилна има огромен шанс да ми хареса. Въпреки че има критики към отворения свят, поне от ревютата, които ми попаднаха (не съм чел нищо задълбочено, де). Доста прилича на Bullestorm стрелбата, ако е Bulletstorm и Doom - пак добре.

За A Plague Tale ще видим кога ще има време. Гейм календарът стана яко напрегнат вече.

SpiderSharp
Мнения: 85
Цитиране
17 май 2019
Играх RAGE 2 и ще напиша мнението си и тука. За игра с отворен свят мапа ми се струва малък. Графиката е много живописна. Кампанията е под всякаква критика, за игра от 2019 можеше да има поне още 5 мисии освен основните 8. Превъртях я за 19 часа и 30 минути, но главните мисии ми се сториха кратки. Няма странични мисии, а някакви измишлъотини по мапа. Босовете бяха смешни в сравнение с първата игра. Пуцалката е много много добра, но главните мисии и страничните неща са зле. Има едни арени, едно състезание и нищо друго разнообразно. Има такива мутант крашери за убиване и горе долу това е. Играта става за едно бързо превъртване и после да се продаде на бързо. Хареса ми, но не и дотам да я играя още след като е превъртяна, а за платина изобщо не бих се мъчил.
баннат съм несправедливо :D
BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
19 май 2019
@darkblue
@igra4
Как мина срещата? Лееше ли се кръв?
darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
19 май 2019
@BossOfGermany

така и не ми писа за среща, явно е имал ангажименти. Чакам си уговорката ;]

bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
20 май 2019
С уговорката че написаното по долу от мен не касае никой от пишещите във форума ( щото ние геймърите сме си убави хора,макар и много да се ядем),ще ви кажа най отговорно,че си има хора за пребиване .Значи такива изродчета има,че и пребиването им е малко.Такива бих ги бил много пъти,не един.Всеки ден.И накрая бих ги осакатил.Да страдат цял живот,щото са изродчета и вгорчават живота на добри хора.С ръка на сърцето мога да си призная,че нещото за което най много съжалявам през живота си е,че все още не съм утрепал двама двама трима изрода (не казвам човека,щото не са хора).И не съм ги утрепал само поради причината че ще лежа в панделата като за хора.Най голямото ми желание в живота е да се срещнем с тия в клетката .Пред свидетели,да подпишат декларации ако са мъже че доброволно и по взаимно съгласие са влезли да премерим сили.И кой над кого да видим тогава.И още нещо ще запомните от мен - голям проблем ще ви създават само отрепките и слабите мъже.Силен и можещ мъщ никога няма да ви инициира инфекция.Пробемите започват от слабаците.
vldir
Мнения: 1809
Цитиране
20 май 2019
Ебаси простотиите като гейминга днешно време. Само ремактери и недовършени игри.
BloodDagger
Мнения: 260
Цитиране
20 май 2019
Пуснах се аз в A Plague Tale и мога да кажа, че е супер. Много е атмосферична, сюжета за сега ми е интересен и геймплеят е приличен. A must за всеки, който се кефи на такъв тип игри.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
20 май 2019
@vldir Ебаси простотиите като гейминга днешно време. Само ремактери и недовършени игри.

Eми аз затва спрях вече, няма смисъл, писна ми да си давам прите за DLC та и ремастери.Сто пъти по ме кефи да си джиткам на PS3 ката стари игрички,поне са ми без пари или по 10 лева.А и ми напомнят за доброто старо време

vldir
Мнения: 1809
Цитиране
20 май 2019
Тeзи се насраха с този Black ops.

https://www.digitaltrends.com/gaming/2020-call-of-duty-black-ops-5/

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
20 май 2019
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
21 май 2019
@Тeзи се насраха с този Black ops.
https://www.digitaltrends.com/gaming/2020-call-of-duty-black-ops-5/

Мангизи брат,лесни мангизи като с всичко останало.Дори и картите вече не си правят труда да сменяват,и това е не само с Call of Duty а с всичко останало през последните години.Гледат че се купува и ги боли фара че некой мрънка. Оня си мрънка ,те си земат кинтите и идат на Хавайте .

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
21 май 2019
Абе поне Treyarch малко по малко развиват серията, другите две студия са тоталната щета - Infinity Ward и Sledgehammer. Ама и те пак на ден записват по 300-400 милиона долара приход, няма как да виня Activision, че доят, докато има какво да се дои. И не изглежда формулата на Call of Duty да се изчерпва (за разлика от FIFA, чийто Ultimate Team е възможно и да глътне вода).

@Charcharo - тази игричка... никак не изглежда зле. Изобщо не ми е попадала досега.

LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
21 май 2019
Лошите вести за Токсик и Играча продължават - Watch Dogs 3 идва през ноември и слуховете са, че жена ще е основния герой Графиката на Патолоджик 2 нещо ми е старинна, но това нищо не значи, изглежда доста стабилно като атмосфера, може и да я пробвам. А това CoD5 е за 2020, дотогава бая време ще изтече, хората ще забравят картите на 4-ката и спокойно ще могат да се сложат през 2020 на пълна цена Ultimate Team не виждам как може да глътне вода, като гледам какви отбори ми излизат с по 5-6 икони. Там са наляти здраво пари. Най-много да добавят още икони, като се върнат назад в миналото- примерно Фонтен, Виктор Понеделник и Алфредо Ди Стефано И пак ще завалят милионите. Така че логиката на Божо се очертава правилна- мощно сервиране на претоплени манджи.. Сега и Modern Warfare 4.. Добре, че излизат свестни заглавия от по-малките издатели - A Plague Tale, Hand of Fate 2, сега чакам Darkest Dungeon 2, това ще се играе.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
21 май 2019
@Pseto
Ще ти кажа как е скоро

Иначе:

https://gamerant.com/ps4-digital-games-locked-hate-speech/

<
1
...
249
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.