Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
250
...
686
>
Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
21 май 2019
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
22 май 2019
Това си е идея, да сложат Grace Jones за главна героиня, би се получила брутална визия за новия WD3
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
22 май 2019
Защо да е лоша вест, поредната игра на юбишит която да осмеем. Не ми се коментират тия.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
22 май 2019
Някой играл ли ги е watch dogs 1 и 2 ? Да каже мнение

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
22 май 2019
1, раздаваха я безплатна покрай годишнината. Имаше интересни идеи, ама... Реализацията куца. Двойката ми я похвалиха, но не съм я пробвал.
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
22 май 2019
Първият Watch Dogs не е лоша игра, има добри идеи, но резултатът не отговаряше на огромния хайп и претенции, които имаше. Екшънът от трето лице ставаше и както и стрелбите, но управлението с колите иска свикване, малко тъпо е реализирано. Графиката беше тотално downgrade-ната когато излезе в сравнение с първите показани геймплей клипове и големите очаквания. Точно заради hack идеите в комбинация с екшъна е забавно да се поиграе и като цяло сега може да се приеме като една приемлива ретроигричка с ниска цена. Вторият WD не съм го играл, но май имаше нелоши отзиви. Забавно беше да хакваш светофарите докато бягаш от ченгетата и да сменяш курса на движение по кръстовищата, блокирайки пътя им по този начин.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
22 май 2019
Първата WD беше трагедия, ужасно тъп и ограничен главен герой, който ме дразнеше адски, като геймплей беше някакво копие на GTA с хакове. Втората беше не чак толкова ужасна, но пак тая чернилка за главен герой ми скъса нервите още в началото. Както съм казвал и преди, само Дивизията и Рекона на убитите ми харесват, всичко останало е за кофата. Последните два асасини бяха нелоши като герои и история, но там се изнервям на макс на гнусните морски битки А Origins дори не мога да я превъртя заради някаква помиярска морска битка, защото там е задължителна част от геймплея
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
22 май 2019
Втората част не мога да понасям негъра, не защото е негър, а просто ми е лигав, да и малко щото е негър То само негри баси на всяка крачка, игри, филми...
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
23 май 2019
Благодаря ви за мненията
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
24 май 2019
Малко хардуер за IQто:
https://www.sashleycat.com/post/gcn-geometry-performance
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
25 май 2019
Аз тия дни изпълних една от детските си мечти - да си сглобя накакъв овъркил як компютър

Не знам дали на някой ще му е интересен този пост, но да си споделя. Взех си уж някакво кораво овърклокърско x470 дъно, 32GB 3200 Mhz памет, 1080 ti, 32 инчов 4к монитор, овъркил 1200 вата платинум захранване, дето даже и вентилатора му не се завърта, защото тия чаркове не могат да го натоварят. Само с процесора минаx по-тънко - r5 2600, щото нали ще е временно докато излязат Zen 2 процесорите...

Всичко супер, сглобявам машината и веднага започвам да свалям всички нови и не толкова нови популярни игри от Замундата - нещо което не бях правил от едно 10 години.

И установявам, че просто никоя игра не ми харесва, всичко ми е супер дженерик, колкото и яко да се вижда на монитора. Никоя нова игра не ми харесва, само по-старите ми задържаха вниманието за по-дълго и то дотолкова колкото да ги срявня спрямо PS4-ката.

Явно съм се пренаситил от графики и игри като цяло, ще взема да спра да играя игри до края на годината, докато не започна пак да се впечатлявам

п.п GTA 5 не върви толкова гладко колкото очаквах, на пък има dynamic shadows и доста по-голям draw distance от PS4 версията. А пък War Thunder с танковете си ме впечатли, нещото набримчено с все филтрации и antialiasing и детайли на макс, пуснато на 4к e нещо феноменално

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
25 май 2019
vanmx, мислех че си конзолен геймър, но поне си видял, че ПеЦе не си заслужава , на сегата е по-добре
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
25 май 2019
За Watch Dogs - първият е просто поредната игра на Ubisoft с една "екстра" механика, пльосната върху обичайния отворен свят. Заради което не ми хареса. В двойката има доста по-голям акцент на хаковете и цялостната атмосфера е по-ташаклийска, включително и с прилична доза самоирония. Общо взето единицата в момента можеш да ме заставиш с пистолет да преиграя, но двойката - не баш.

@vanmx - и аз понякога си мисля да хвърля някакви пари за нова машина, ама след това се отказвам. Засега лаптопчето с 1060-ката ми върши работа, а и настолното ми PC е в "оригиналния" ми дом и още няма как да го преместя при мен. Като дойде време за това може и да си взема някоя копала 1080-ца втора ръка и едно Rysen-че, пък да видя как ще е.

А за пренасищане - за мен не е дошъл този момент, може би заради малкото налични часове за гейминг. Когато най-накрая мога да поиграя толкова ми се е искало цялата седмица, че и по-посредствените игри ми се струват съвсем окей.

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
25 май 2019
Няма конзолни,няма PC геймъри. Геймър е човек любител на игрите, тия "конзолни" и "PC геймъри" дето спорят помежду си за мен са някакви фанатици.

Иначе да, Sega Mega Drive + скарт кабел + добър кинескоп си остава най-добрия гейминг експириънс

Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
25 май 2019
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
<
1
...
250
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.