Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
251
...
684
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
25 май 2019
Не ви трябва PC за 2000 лева.
На мен ми се плаща за хардуерни знания, самите процесори и видеокарти са ми хоби. Не е до сила а до какво има в тях като инженерство. Това е хем хоби хем пари в едно за мен.
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
26 май 2019
И при мен е така - някаква цифромания, човъркане и т.н. Или поне беше така като бях по-млад и мощния компютър от тогава се бе превърнал в нещо като фикс идея

Ако трябва да съм обективен и напълно практичен, дъртия Thinpad x230 си ми е достатъчен и друго PC не ми е нужно Тия дни се убедих напълно в това. Ако сега бях на 15-22 години сигурно щях да съм на седмото небе от щастие заради тоя компютър.

hyper
Мнения: 653
Цитиране
26 май 2019
Какви дълбоки разговори само, нека. Като говорите за стари спомени, имате любима конзола евър?
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
26 май 2019
Не. Но реално конзолите преди 2000-2001 имаха смисъл. Нямаше unified API все още. След това всичките са боклук.

hyper
Мнения: 653
Цитиране
26 май 2019
Unified API? Wot, за какво говориш, какво е това в случая и какво е станало боклук, сега вече ми възбуди интереса.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
27 май 2019
Играх Watch Dogs 1 - точно един ден. Не знам колко шанса му дадох, но не се получиха нещата. Самия герой е як, ама всичко останало е много зле. Движението на колите е под сякаква критика, движенията на геоя са вдървени, екшъна (стрелбата) биВа - но до там. Деинсталирах я и изгледах сторито в youtube.

Слагам Watch Dogs 2 - е просто бях очарован, движенията са готини, в стил паркур, героя като изключим че е негър е мн готин. За сега сторито си е нещо стандартно, не е нещо WOW но става. Управлението на превозните средстава е доста добро, с кеф си карам из града. Не се сещам в GTA IV какво беше управлението но или е като на нея или е по добро. Има свежи идеи в играта и е забавен геймплея. Както се казва за всеки играч има стил. От персонажа тоя Wrench мн ме кефи хахаха, пълен маняк.
Ако е верен слуха за WD 3 и ако не е по добра, поне да е на нивото на 2

Песничката е мн яка

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
28 май 2019
OpenGL и DirectX стават стандарт, имаш вече унифицирана база за бъдеща разработка. От тогава досега обратнта съвместимост е повече или по-малко добра по подразбиране.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
28 май 2019
hyper
Мнения: 653
Цитиране
28 май 2019
@Charcharo Ясно, да.

@darkblue - "героя като изключим че е негър е мн готин" - защо по дяволите цвета на кожата на някой ти променя виждането особено като си написал, че е готин?!? Да не са те били африканци като малък?

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
29 май 2019
@darkblue, при Ubisoft никога не можеш да си сигурен. Действат на килограм и това е факт, понякога уцелват десетката, но и понякога направо се омазват. Watch Dogs 2 ме изненада приятно, но никак няма да се шокирам, ако Watch Dogs 3 е някакъв тотален копи и пейст на двойката с различен главен герой примерно. Което ще е определено разочароващо. Понеже на мен Watch Dogs 2 ми хареса заради това, че идеите от първата бяха доразвити и се виждаше пипване в куп аспекти. Но специално Ubisoft (макар че не само те, това е стандарт в гейминга) като напипат G-точката и почват да доят. Това е положението.

А за Anthem - чат-пат влизам в Reddit да видят хората как мрънкат, но реално няма никакъв шанс да си пусна играта в рамките на следващите 4-5 месеца. Трябва... нещо много солидно да изкарат.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
29 май 2019
@Hyper - казвам за характер който са придали на героя, а не визуално. Първата беше с бял, дай сега да е негър, понеже нали трябва да сме модерни с политическите насаждения. Просто не ми допадна че е негър. Чесно ли ми зададе този въпрос " Да не са те били африканци като малък? " Да кажем на игра дето те кефи , било то нова част на поредица или нова игра която ти харсвa. Главния герой е травестит, гей, може и мангал. Сега е модерно да казват че да си джендър и тем подобни педерастии са нещо нормално и няма срамно. ОК , не ми пречат такива хора, но няма как да ме убедиш че да си джендър е нормално. Та, героя ти е такъв.. играта те кефи, ще я изиграеш но нали някакси ако не те кефят такива хора. И казваш това нали което съм казал АЗ (предполагам че не се кефиш на тъпите мангали и педераси, може и педофили) и по твоята логика какво трява да те питам аз ? Абе тебе да не са та ебали педераси като малък ? . Просто на мен не ми е допаднало да е негър за тази роля. Сега ако играта е BLADE много ясно че искам да е негър и да е с лицето на wesley snipes. Ако играта е лоши момчета, ще искам да е will smith, а ко направят терминатор и е негър, The witcher и Гералт е негър, няма да се кефя напълно.


@pseto - така е да, набарат ли златната среда почват да цоцът. Ясно се вижда че във 2 част са постигнали това което са искали в 1. Ако излезе WD3 предпочитам да е същия геймплея, сторито да е готино отколкото нещо ново зле реализирано и разочарование. Ако успеят пък да е доста по добре и нови иновации + за тях

За Anthem - просто съм решил да инвестирам надежда в играта и да се отплати после. Влизам да правя дейли куестовете за пари които са, после седмичните мивам за пари. Има си схеми как най бързо да се минат, просто да не влагам мн време и хем ако доди момент да е ок играта да имам събрани парички в играта и да си взема нещо яко. Пък ако не стане това което се надявам... оридължавам нататака и толкова. Така или иначе нямам какво да играя за момента.

thementalist
Мнения: 54
Цитиране
29 май 2019
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
29 май 2019
Гледах го преди няколко минути новия клип за Death Stranding и честно казано вече Коджима сериозно почва да ми лази по нервите. За Андрей Тарковски ли се мисли? Филм ли ще прави, игра ли ще прави? Вкарва тийзъри и mind игрички, а до премиерата не остава много време, без да обясни въобще каква ще е философията на играта и самия геймплей. Като излезе Last of Us 2, никой няма да го помни Коджима и грандоманията му да бъде велик арт творец. Псето знае, че съм луд фен на Metal Gear Solid, но това вече това е извън пътя.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
29 май 2019
@Veluvian това е еконт експрес в бъдещето
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
30 май 2019
@darkblue по сведения на приятели, които работят там, явно и в бъдещето условията в Еконт за работа са направо НЕчовешки
<
1
...
251
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.