Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
252
...
686
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
30 май 2019
@Veluvian така е да, аз също имам познати там


Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
30 май 2019
Obudction е безплатна в GOG!
https://www.gog.com/
Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
30 май 2019
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
30 май 2019
Поне има кампания.
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
30 май 2019
В рамките ня наколко години правят ремастър и ребоот на една и съща поредица, като преди това правят 10 игри рескин на първата
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
31 май 2019
Е, това си е висш пилотаж. Най-тъжното е, че ще има един тон продажби.
BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
31 май 2019
Е поне няма да ги има екзо простотиите този път
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
31 май 2019
Замислих се, кой ще е най-добрия маркетингов ход за продажбата на новата PS5 и отговора ми се струва повече от ясен... бъндъл с новата игра на From, на която консултант е Джордж Мартин. Ако успеят и някак си да се докопат до лиценза на GoT, просто началните продажби ще са рекордни, рисуваш по един дракон на конзолата и джойстика и милионите почват да валят
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
31 май 2019
From и Game of Thrones - някак не ги виждам. А и мисля, че след тоталното осиране, което беше финалът на сериала някак франчайзът няма да има баш същата притегателна способност. От друга страна участието на Мартин, колкото да вкара тук-таме някой приличен туист, би дошло подходящо в игра на From, макар че японците си имат техния си лаконичен подход, който досега им върши отлична работа. Ама поне ги знаем, че ще експериментират.

Вероятно за PS5 все пак се подготвят няколко неща вкупом, например още нещо на From, God of War 2, може би Marvel's Spider-Man 2 и още 1-2 аса от ръкава. Тогава ще бъде сериозна премиера.

А Call of Duty-то... поне кинематичната част изглежда впечатляващо. Дано историята да не е поредната идиотщина, каквато вероятно ще бъде, понеже все пак играта е с таргет 13 и надолу и няма как да се очаква нещо сериозно. Жалко само, понеже кът сцените на Call of Duty отбелязаха внушителен прогрес в поредните години и наистина се гони фотореализъм... щеше да е яко да се използват за нещо по-сериозно откъм тон.

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
31 май 2019
Доколкото четох не е GoT лиценз, а съвсем друг свят, широко базиран на скандинавска митология (с което от раз ме печелят).

Имайте предвид, че Мартин пише доста неща, просто asoiaf e по-известнa поредица. Едни от добрите му неща са фантастики - например Пясъчните крале(които бяха екранизирани като пилотен епизод на култовия поне за мен Outer limits).

Кефя се на работата на Фром, на Мартин, на Скандинавската митология - на ревийла на Е3 може да съм щастлив като мида.

BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
31 май 2019
Доста добре звучи, ако си прав вероятно и аз ще съм "в играта", макар да предпочитам гръцката митология пред скандинавската
SpiderSharp
Мнения: 85
Цитиране
01 юни 2019
баннат съм несправедливо :D
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
01 юни 2019
https://gnd-tech.com/2019/05/the-illusions-of-game-difficulty/
Нова статия.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
02 юни 2019
Някой с впечатления за Warhammer: Chaosbane?
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
02 юни 2019
Chaosbane я бях пиратствал да я пробвам . Но след като я поиграх малко я купих. Не помня да съм се забавлявал толкова на арпг може би от времето на д2 насам. Пробвай я в стийм за 2 часа и връщай ако не те квфи. Аз чакам кода от кингуина който идва на 4ти юни.
<
1
...
252
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.