Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
253
...
691
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
03 юни 2019
Като гледам яко хейт в Steam за липса на ендгейм. Ама от друга страна ми се цъка някакво такова RPG и то доста. Може да хвърля едно око, ама и Total War: Three Kingdoms имам силно желание да поцъкам.

То реално ако има 13-15 часа геймплей - звучи доста малко. Че в Diablo II ако никой не те ръшва за 15 часа най-много да я превъртиш и да почнеш да фармиш за Nightmare.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
03 юни 2019
Е то е ясно че ендгейма е орязан и ще се пуска с длцта. Аз доколкото разбрах тия 15 часа са за минаване на кампанията. После има да се играе още за итеми . Ама е ясно че ще ни дънят за пари.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
03 юни 2019
Е, ако е така, значи окей. Че то стриктно погледнато ако знаеш какво да правиш в Diablo 2 ще ти отнеме пак едно 10-15 часа да го минеш на нормал, ама нормал изобщо не ти е цялото Diablo, напротив, само беглото начало.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
03 юни 2019
Не знам дали е изцяло истина...

hyper
Мнения: 653
Цитиране
03 юни 2019
От което съм чел и видял и от статии, и от хора, които работят/са работили за Р*, е доста вярно. От това видео научих за дева, който е искал да се пробват нови механики и затова е бил уволнен, което не ме изненадва предвид колко много ненужни (или по-скоро недоизмислени) механики имаше в РДР2, тази статия помня, че добре описваше това: https://www.vice.com/en_us/article/mbyyey/its-surprising-how-much-of-red-dead-redemption-2-doesnt-actually-matter

Много тъжно, че Р* се оказаха клоаката на гейминга.


@darkblue - цитирам те:
1. "героя като изключим че е негър е мн готин"
2. "казвам за характер който са придали на героя, а не визуално"

Осъзнаваш ли, че БУКВАЛНО си противоречиш? И нека има повече игри с черни точно за хора като теб - вярвам, че си свестен човек, но просто не си израснал в среда с много източници на информация или имал възможността да говориш с чернокожи и изглежда разбиранията ти за тяхната култура, мислене и всичко се свеждат до някакви остарели предавания и пародийни youtube клипове, които очевидно не отразяват реалността, откъдето например си изпуснал бележката, че думата "негър" е дълбоко расистка... и това е още от миналия век.
"ОК , не ми пречат такива хора, но няма как да ме убедиш че да си джендър е нормално.", казваш ти, илюстрирайки как не те кефят хора с друг цвят на кожата - намекваш, че да не си с бяла кожа е ненормално един вид? Някой май заспива с Mein Kampf всяка вечер.
"Да кажем на игра дето те кефи , било то нова част на поредица или нова игра която ти харсвa. Главния герой е травестит, гей, може и мангал." - не ми пука. Поне за мен хората са много по-важни като разбиране, мислене, идеи, съпричастност и поведение, отколкото като цвят на кожата, прическа, дали се чифтосват със своя пол и подобни по-скоро повърхноснтни елементи от тях.

LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
04 юни 2019
Хипер, много навътре ги взимаш нещата. Просто чернилката в WD2 беше кофти герой Не смятам, че трябва да има расизъм, но ме дразни много и това да правим филми и игри с процент черни, дръпнати и т.н., така наречените "квоти". Представи си черен Уичър или дръпната Сири например. И двата героя са си бели отвсякъде и така трябва да бъде. Аз редовно си правя черни герои или героини в игрите да се ебавам. Примерно ми е любимо в Ghost Recon-а като играя с чернилката и някой съотборник каже :Как си, нига, колко ти е дълъг С две думи- мразя най-много две неща- негрите и расизма A Рокстар не бих казал, че са клоаката, много добре си вършат работата заедно с Activision- вадиш мегакомерсиален продукт и прибираш парата. Клоаката са разни студия, които вадят безумие след безумие- имаше едни поляци CI Interactive, дето нямаха една свестна игра Или някакви мизерници, дето бяха пуснали някакъв неиграем батъл роял, който хората-маниаци по трофеите даже не можаха да вземат платинум, защото извадиха играта от стора за отрицателно време
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
04 юни 2019
Лийкналo е инфо преди Е3 за новата игра на Убитите- Watch Dogs 3 Legion, сетинга е Лондон в близкото бъдеще. Интересното е, че можеш да играеш с всеки персонаж, който видиш във виртуалния свят, което може би ще е забавно (Hyper, "вкл.травестит, гей, може и мангал" ) Аз лично пропускам.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
04 юни 2019
Не си гледал видеото/чел статията и затова не разбираш защо ги е нарекъл клоака. Говори се за отношение към дивелъпъри и т.н. Не за качество на игрите.

Аз също не харесвам, когато се налага смяна на сорс материала, за да се угоди на политическата коректност. Не ми хареса като направиха Роланд черен(макар да харесвам Идрис), няма да харесам Гералт, ако го направят индиец. Но когато героя е направен добре и с мисъл, етноса/цвета на кожата ми е последния проблем. Харесах Адуале във Freedom Cry, както и Wei в Sleeping dogs.

LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
04 юни 2019
Да, не гледах видеото, на работа съм, хванах се за думите на Hyper. Отношението на големите компании към дивелъпърите е ясно, предполагам не са открили топлата вода, а като знаем и за претоварванията около премиерите на новите игри, нещата още повече се изясняват без да гледам каквото и да е
vldir
Мнения: 1809
Цитиране
04 юни 2019
Мини-сериала "Чернобил" негрите пищят защо няма и един негър в епизодите.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
04 юни 2019
Mи в Чернобил не са живяли негри затова.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
05 юни 2019
Припят, Украйна, бившия СССР и искат негри, негрите са най-големите расисти, Антифа и подобните боклуци, които направо сеят геноцид над белите в САЩ, дано не ни идва на главята такова чудо, но все си мисля, че тук на Балканите няма мн мн да ги търпим😉
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
05 юни 2019
https://www.rt.com/news/461078-chernobyl-black-liquidator-hbo/
PMZSBG
Мнения: 47
Цитиране
05 юни 2019
Здравейте пичове,и респективно @pseto евала за тва което прайш брато,сайта ти го следя от месеци,ама чак сега се регнах във форума.Та да не овъртам повече,някой от вас има ли купен minecraft или съм само аз,хаха,просто ми е любопитно.
YO!!!
PMZSBG
Мнения: 47
Цитиране
05 юни 2019
Здравейте пичове,и респективно @pseto евала за тва което прайш брато,сайта ти го следя от месеци,ама чак сега се регнах във форума.Та да не овъртам повече,някой от вас има ли купен minecraft или съм само аз,хаха,просто ми е любопитно.
YO!!!
<
1
...
253
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.