Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
272
...
683
>
morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
19 септември 2019
Хората от клипчете от предишната страница си казаха мнението. Аз си казах моето мнение. Дадох аргументи. Аз лично чакам да навлязат малко повече OLED модели и разкарвам LCD-то...
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
19 септември 2019
Аз не съм изключил OLED от "новите технологии", които са по-добри от CRT; не съм имал предвид само LCD технологиите, а еволюцията на технологията след CRT та до OLED.

@vanmx: а аз посочих, защо сравнението с грамофоните е неправилно и времето ще покаже, че съм бил прав. Ако не бях, някой щеше вече да произвежда CRT, така както производството на грамофони и плочи не е спирало никога. Това за селфито беше шега, с която исках да кажа "никой от защитаващите тази технология не ползва CRT за основен екран", странно защо

lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
19 септември 2019
sdfs
Мнения: 85
Цитиране
19 септември 2019
Гледам ревютата на новата фифа тая година и доста са и намалили оценката спрямо предишната заради скандалните луут кутии.Този път са ги направили още по нагли като са сложили таймери на определени пакове.Волта е кенеф който ще бъде изсмукан като ълтимейт тийм,само чакат да минат ревютата и да сложат още боклуци.

ПЕС 2020 е с най висок рейтинг в метакритик от към user score което ме кара да я купя.Някой пробвал ли я е да даде мнение спрямо 2019 ? Цъка ми се футбол ама никога няма да докосна фифа.

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
20 септември 2019
няма как да имам CRT като основен монитор, защото искам да се разполагам на 30+ инча и 4k. CRT монитор с такива размери на екрана би бил с размерите на шкафче за обувки, ше ми трябва поне 1.6 метра дълбочина на бюрото Иначе ако е за телевизор няма проблеми, даже сега в момента ми върви дискавърито на кинескопа, докато пиша този пост
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
20 септември 2019
OLED има Blur и Slow Response Times. При все това е много добро, но дори дебил като мен вижда Blur-а в движение.
Решил съм 2021-2022 като сменям на DDR5 и PCIE5 да взема 4k/5K 144hz HDR1000 OLED. Дано дотогава да са на смислена цена.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
24 септември 2019

Помага да се разберат конзолите.

logout
Мнения: 337
Цитиране
24 септември 2019
Доживях да видя в БГ реклама на видеоигра по телевизията О.о
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
25 септември 2019

Айде на 21.02.2020 излиза божествената The last of Us Part II. Много добър трейлър и части от геймплея.

vldir
Мнения: 1805
Цитиране
25 септември 2019
Крайно време беше. Сравнително скоро. Другата година ще е лудница от яки игри.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
25 септември 2019
TLOU е единствената игра, която съм играл на PS3. Not impressed, IDK.
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
25 септември 2019
Да, малко прехвалена е; и аз нищо чак толкова легендарно не видях...
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
25 септември 2019
Цъкайте си Дарк Соулсовете, ние с играча ще се разцепим на The Last of Us Part II, вече съм я планувал като сигурен пре-ордър. Не знам дали ще е божествена, но ще е кандидат за GOTY на сто процента. Само тая лесбо насока на малката пача малко ми лази по нервите, но.. ще го преживея
vldir
Мнения: 1805
Цитиране
25 септември 2019
Задължително на ден първи.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
25 септември 2019
Новите игри за PS Plus ще са The last of us Remastered, май ще я мина на ново
<
1
...
272
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.