Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
273
...
684
>
LethianDream
Мнения: 2504
Цитиране
25 септември 2019
Да, и някакъв бейзбол, аз правилата не знам, но може да я почна на Beginner

A ремастъра на TLOS си го имам отдавна, мега любима. По-скоро в началото на 2020 смятам да я врътна пак, да се подготвя за двойката.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
25 септември 2019
Аз правилата на бейзбола ги научих покрай една игричка за 8-битовото Nintendo... доста отдавна. На игра тоя спорт горе-долу става, ама ако трябва да го гледаш... баси неземната скука.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
26 септември 2019

WTF 2K.

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
26 септември 2019

Лудница

Freenod
Мнения: 101
Цитиране
27 септември 2019
Май си е заслужавало чакането...на преордър е вече
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
27 септември 2019

За да играете игрите както реално е било предвидено, без вазелина на Sony.

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
27 септември 2019
Как е било предвидено да се играят - с гличове/артефакти, бъгав звук и нисък пърформънс ?

Конкретно за игрите в това филмче Sony са причината да бъдат предвидени .

Игрите са предвидени точно за това устройство за което са направени. Даже като си пуснеш някоя по-стара игра на яко резолюции и филтрации прилича на гъз, защото не е мислено да се вижда при такива условия. На игрите от 90-те дизайна им е съобразен с факта че тогавашните кинескопи с ниска резолюция показват scanlines, и макар че емулаторите имат тази опция, нещата далече не са същите.

И без да съм го гледал цялото клипче мога да се обзаложа че PS3 емулацията в момента е ташак, като изключим няколко игри които се броят на пръсти. За добър емулатор на конзола от 6-то поколение и нагоре ти трябва 10 пъти по-мощен от оригиналния хардуер + поне 10 години броени от края на комерсиалния живот на конзолата, преминали в яко в разработка на емулатора. Стига самите производители на конзолите да нямат пръст в разработката де.

Даже и PS2 емулатора не е перфектен, макар че дръпна яко последните 5 години. Не мога да си кривя душата обаче, че от клипчетата като това направо ми пада ченето

Тази игра е на 15 години... нещо което може да са разбере ако видиш колата отблизко и фейк отраженията и сенките


Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
28 септември 2019
Все се надявам, че хората, които са правили тези игри не са си представяли 30 кадъра с лош фрейм пейсинг и спадове до 20, с вазелин на екрата и т.н.
Ако наистина са толково мъртви като хора на изкуството... горко им.

"И без да съм го гледал цялото клипче мога да се обзаложа че PS3 емулацията в момента е ташак, като изключим няколко игри които се броят на пръсти."

PS3ката е японски ташак направен от идиоти и спонсориран от ретарди. На PS3 игрите не са playable.
Това вече е по-добре.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
29 септември 2019

Jedem das Seine

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
29 септември 2019

Отлично видео.

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
30 септември 2019

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
01 октомври 2019
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
02 октомври 2019
Брутално добро видео е това за The Last of Us/The Last of Us 2, особено и както е направено така минималистично. А пък The Outer Worlds - изглежда си добре от геймплея горе, хуморът ту е добре, ту куца, ама се преживява (стига да не е тотална щета през цялото време). Чудно ми е по-скоро доколко гейм механиките ще са повърхностни, а също и как ще е историята. Тази идея да развиваш фобии от нещо и да ти бие debuff, ама за сметка на perk точка ми се нрави. Дано има повече такива неща.

@Charcharo - то това games as a service като цяло не означава почти нищо. Даже ми се струва, че е нещо, хрумнало в главата на някой PR и толкоз. В гейминга служи като обещание, че нещо ще се поддържа с години (което, естествено, много често не се случва и след 1-2 се дърпа шалтера). И туйто. Апропо тези едночасови видеота как ги издържаш. Гледах към 15-на минути и дотам.

nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
02 октомври 2019
Скорост на х2?
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
03 октомври 2019

фатала накрая много як.
<
1
...
273
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.