Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
274
...
685
>
lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
03 октомври 2019
хаха, жестоко е това. Би трябвало противниците на Арни директно да умират щом се появят на арената.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
03 октомври 2019
Винаги слушам видеа на 1.75 или 2x скорост.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
03 октомври 2019
Впрочем, ако не разрешим проблема с консервацията на видео игрите, правата за модинг и собственост, то тогава според мен игрите не могат да са изкуство и не заслужават същият статут като примерно литературата.
Следователно е OK правителството или други силни единици да правят каквото си искат с тях, хората, които ги правят и използват.
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
04 октомври 2019
Напълно съм съгласен. В момента игрите се лансират от индустрията като продукт за еднократна употреба, който трябва да бъде изконсумиран възможно докато е най-пресен, докато не е излязло "продължение".

За жалост потребителите не използват главите си, нямат никакви изискавния и практикуват точно този подход - все едно тъпчат бургерите на макдоналдс.

За хората ценители - истинсите геймъри, ентусиасти, за тях се правят все по-малко неща, защото те са малцинство. И все пак някои бургери са по-добре от нищо

В същото време така е по-печелившо - боклуци които да купуват много хора, които преди 15+ години не биха и погледнали каквато и да е компютърна/видео игра, вместо нещо изпипано откъм арт и технологии, трудоемко, скъпо струващо, изискващо истински учени, а не девове-напушалки, което ще се харесва на 5 нърда на кръст

За консервацията и правата на притежание мога да кажа че това беше реализирано много добре в един меко казано впечатляващ торент тракер. Там имаше - всичко що е игра, за всичко що е гейминг устройство, колекции с наредени игри по азбучен ред и за всички региони, висококачествени сканове на обложките и книжките и снимки на самите дискове. Плюс това - подробна техническа документация на всичките конзоли и компютри от миналото, dev инструменти за разработка, pdf-и с тутариъли, че даже и разни alpha версии на разни излезли и неизлезли игри. А да, имаше изискване всичко свалено да бъде ъплоузнато по 3x пъти и се влизаше само с покани. Споменах ли емулаторите на неща като суперкомпютрите от 80-те до всичко с процесор и памет де е било произвеждано някога. Името на тракера няма нужда да го казвам, защото отдавна не съществува, спряха го.

Колкото и да са хубави нещата като консервацията и правата на собственост, бъркат в нечии джоб и това ги спира да видят бял свят. Замислял съм се как филмите примерно не се гледа толкова дали са стари, един Чарли Чаплин е разпознаваем за всеки и почти 100 години по-късно. Не се сещам игра на която след век ще се гледа така, даже ме съмнява че въобще някой ще знае за нея, та то още на следващата година бургерът вече е не само развален ами направо се е разложил или изсъхнал. Може би Супер Марио или Тетрис, де да знам.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
04 октомври 2019
Играх малко cоde vein,стигнах до първият бос но съм малко с миксирани чувства. Хем ми харесва хем не . Още не съм сигурен как работят механиките но има и оръжия за биене отдалеч като байонет. Има някакви абилитита които май може да се сменят но още както казах не успях добре да усвоят механиките. Има 2 оръжия които се сменят когато искаш. Абилитита които се слагат в някакви барове тип РПГ игра. Соулсаджиите вероятно ще я харесат и оценят.

Сърджа не съм го играл още ,ще трябва да я пробвам че много я хвалят.


Общо взето това е за code,има си някаква историйка със кът сцени. Играе се също като Дарк соулс,таргетваш и доджваш ,после биеш. Взимаш чекпоинти и като умреш минаваш големи пространства отново. Ако сте ДС феновете няма причина да не ви допадне.

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
04 октомври 2019
https://www.rockstargames.com/newswire/article/61153/Red-Dead-Redemption-2-Coming-to-PC-November-5th?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=rdr2pc-10042019&utm_content=newswire
hyper
Мнения: 653
Цитиране
04 октомври 2019
https://twitter.com/RockstarGames/status/1180129407710715905

R D R 2 F O R P C N O V E M B E R 5 2 0 1 9

Ексклузивни новини от Hyper Media Network: Токсик и Играча са намерени с нарязани вени в канавка. Причините за смъртта са били други - спукване на кръвоносни съдове от яд. Повече по темата в новинарската емисия в 8.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
04 октомври 2019
Айде честито след месец излиза рдр 2 за пц. Много съм щастлив ). Направо преордър.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
04 октомври 2019
Излизането на РДР 2 за ПеЦе, само доказва тезите ми, когато е конзолен ексклузив плюене, пешеходен симулатор, излиза за ПеЦе и пецеджиите припадат от кеф, когато гроздето е кисело иначе се плюе. Иначе ние геймърите отдавна я врътнахме, още миналата година.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
04 октомври 2019
Ще излезе за пс и пак ще си остане тъп пешеходен симулатор. С преордъра трябва да дават и едно легло да си легнеш като ди доскучае.
lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
04 октомври 2019
Само дето е симулатор за яздене и съвсем не е тъп, въпреки че оставя такова впечатление ако не й се даде достатъчно шанс
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
04 октомври 2019
Да идва февруари да си играем "тъпата" TLOU 2😀
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
04 октомври 2019
Witcher, последните асасини също са симулатори за яздене, GTA е автомобилен симулатор, Дуум е пейнкилър и Сериус Сам симулатор и т. Н. Логиките на идиотите.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
04 октомври 2019
Играчки, а от днес може и жалкаркин, изказването ти показва само едно - ти си досадна отрепка. Малко като муха лайнарка. Рева месеци, че играта никога няма да се появи на РС, а сега (както предвидих) почна да обясняваш кога си я изиграл. Дребно човече си ти, но се радвам, че не го криеш.

@lyubihar, изиграх я докрай, на моменти беше трудно(не игрална трудност, а борба с мен самия). Играта има добри хрумки, добри персонажи(както и лоши такива). Геймплея обаче за мен е доста на кантар между добре и кофти. На места кинематографичния похват им се получава, на места съвсем не. Историята страда от това, от което и повечето прикуъли - вече имаш идея как ще свърши, ако някога си гледал/имал интерес към предната. Съжалявам ли, че в изиграх - не, бих ли я препоръчал на някой - трудно, бих ли я играл някога пак - не.

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
04 октомври 2019
<
1
...
274
...
685
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.