Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
298
...
686
>
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
17 януари 2020
Играчкин не можеш да го спечелиш с подобни аргументи. За него Death Stranding e посредствена игра, щото излиза и на РС (интересно, че същата логика не важи за RDR2 защото... така). Въпреки, че е чедо на морски град, много добре е усвоил шопското "не е важно аз да съм добре, а Вуте да е зле". Хабиш се с аргументи.

Иначе ме съмнява, че ще дойде, понеже си е кажи-речи вътрешно студио. Може би го има аргумента, че е старичка вече, не е систем селър вече, а на РС ще им донесе още пари. Впрочем надявам се да дойде, една от най-красивите игри е на PS4, смятай ако я покажат в пълния и блясък на модерно РС.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
17 януари 2020
Само че, дет стрендинг, скоро май ще я взимам, също и не играя само ексклузиви. Ако ГТА е за ПеЦе, ще купя ПеЦе само заради нея. Няма да плача и света да ми е крив и да искам, да няма ексклузиви.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
17 януари 2020
Не, ти ревеш и света ти е крив, само от възможността Horizon-a вече да не е ексклузив. Никъде не твърдя, че играеш само ексклузиви, буквално използвах твоето определени за Дед страндинга отпреди няколко месеца. Нямам вина, че или имаш памет колкото кокошка, или си лицемер който мери с двоен аршин, или и двете.
SpiderSharp
Мнения: 85
Цитиране
17 януари 2020
Аз съм ултимейт геймър ве ей никой не може да се заяде с мен, хуя ми е голям момчета играл съм на PlayStation 1, 2, 3, 4 на всякакви конзоли може само да ми завиждате като става дума за гейминг.
баннат съм несправедливо :D
SpiderSharp
Мнения: 85
Цитиране
17 януари 2020
Значи не може да цъкаш 5-6 игри на кръст и да се мислиш за геймър. Всичко ми е ясно, вие си хвалите до небесата педалските Dark Souls 1 2 3 Bloodborne Sekiro и God of War и вече големите геймъри. Star Wars Jedi: Fallen Order я цъкате само защото е Dark Souls клонинг, няма кво да говорим за гейминг вие сте толкова жалки, че чак ми е жал.
баннат съм несправедливо :D
SpiderSharp
Мнения: 85
Цитиране
17 януари 2020
Казах квото имах.
баннат съм несправедливо :D
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
17 януари 2020
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
17 януари 2020
"Ултимейт геймър", "Jedi: Fallen Order е Souls клонинг". I have spoken. За пореден път ми напомняш на един посредствен/слаб трол.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
21 януари 2020
Тамън почнах Jedi:Fallen Order и не е толкова трудна. Играя я на предпоследната трудност "master jedi" и всичко е ОК. Просто малко трябва да се внимава, а аз Souls игрите ги пропускам попринцип, както стана с Sekiro. Джедаят много ми харесва първите 2 часа, които съм изиграл. Последната Star Wars игра, която играх беше The force unleshed 2 и тя беше интересна.
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
21 януари 2020
Я па съм ултимейт шофьор, щото карам двете семейни коли, карам служебните, карал съм на баджанака Опела веднъж, кат' ходихме до Перник да си гледа за каренце; на Митака кат' му падна акумулатора кой му кара колата, а!? И на рейс съм се возил, и на влак, даже на ескалатор (ама той трудно се управлява, мамка му и гъсеница). К'ви сте вие уе, ша ва Ева и непросветените пешеходци!

Който кара една кола само, хич да не ми се обажда в мобилетобеге, че десния ми крак е голям от толкоз натискане на съединител.

Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
21 януари 2020
Поне съм ултимейт хардуер всезнайко.

Споменаха ни!
https://frictionalgames.com/2020-01-frictional-as-games-of-the-decade/

DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
21 януари 2020
Не сте номинирали СОМА в категория Бест МП Шутър? 0/10!
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
21 януари 2020
Още от сега съм почти напълно сигурен, че GOTY ниво STALKER 2 пак ще е прегазен от нова версия на NLC и за това десетилетие ;d
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
21 януари 2020
Няколко секунди от Godfall, изглежда точно така, както си го представям. Въпросът е дали ще има читава луут система.

Peshp, не е труден Jedi-я на предпоследната трудност. На последната е по-скоро досаден, щото гадовете правят някакви фрапантни щети. Бойната система е вдъхновена здраво от Souls-овете, ама в никой случай не е баш Souls.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
21 януари 2020
<
1
...
298
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.