Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
299
...
683
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
22 януари 2020
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
30 януари 2020
Абе, голям рев се вдигна около тоя Warcraft 3: Reforged. Вече се чудиш да се радваш ли, когато някой обяви ремастър на класика или да го пишеш бегал още преди излизане.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
30 януари 2020
Мога да кажа, че техническото изпълнение е... абе не е добре.Едвам съм над 70 кадъра (4K ама това е игра от 2002ра) и има фрейм пейсинг проблеми и замръзвания. Крашове, бъгове, няма вече Custom Campaign ... абе виждам оправия ама не е добре.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
30 януари 2020
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
30 януари 2020
Като чета какво са сътворили Bilzzard с W3 Reforged и последните ми надежди Diablo IV да не е пълно говно започват да умират много бързо. Тази компания явно умира с пълна сила. Значи едно на ръка, че Reforged не е оптимизиран, но на всичкото отгоре е направен задължителен ъпгрейд за стандартния Warcraft III. Двете игри се сливат реално, с което се орязват куп функционалности на battle.net, които го е имало от 2002-2004 насам.

Ако се замисля - вече се надявам да не посегнат и на Diablo II. Поне всичко там си работи така, както и преди 15 години. Тръгнат ли да "оправят" играта и нея ще омажат.

Аз още чакам заплатата, де, та не съм взел Reforged, та може би по-късно днес/утре ще го видя и лично.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
30 януари 2020
Какво направиха тия хора с този Warcraft III ???? Гледам и не вярвам на очите си!!!!!
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
30 януари 2020
Между другото портът е дело на някакво малайзийско студио, дори и самите Blizzard не са го правили. Сигурно са похарчили 1-2 милиона за него, максимум.
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
30 януари 2020
Добре че беше Broodwar: Remastered, но и там Майкъл Морхайм все още беше в Blizzard, както и AoE II: Definitive Edition. Иначе няма никакво бъдеще за RTS-а. Като се сетя, че хората дори си мечтаеха да обявят някой ден Warcraft IV... Дано... никога... никога не се случва...
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
30 януари 2020
Докато цоцат WoW-a и имат милиони събове, дет си цакат истински пари и играта генерира 10-ки/100-тици милиони на месец, щото "носталгията, брат" (особено покрай Класика), никога няма да има Warcraft IV..........
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
30 януари 2020
@Pse
Малайзийското студио е добро. Също така, моделите и UI и някои други промени са от тях, но всичко останало + енджина е от Blizzard. Тук не е аутсорсинг проблем а Blizzard проблем.
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
30 януари 2020
RTS жанрът наистина отдавна е мъртъв. Освен някое инди-студио да извади нещо, не виждам кой друг. Лично на мен и ми е скучен вече, честно казано, така че не ми е толкова тъжно. То и Heroes вече ми е скучен; за съжаление старите игри принадлежат на старите времена...
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
30 януари 2020
Няма как да се съглася. Всичко е циклично, а някои от най-популярните игри на света са RTS/RTT. На мобилни устройства са и изкарват повече пари от AAA игрите.
Иначе старите игри често са и много добри. Не е до времената а до хората. Псевдо разбирачите в r AMD са много смешни. Ако Nvidia или Intel са по-бързи в нещо старо, то не е важно и е все тая. Ако AMD са по-бързи, изведнъж е огромна победа... просто такива са модерните геймъри. Идиоти без мащабно мислене.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
30 януари 2020
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
31 януари 2020
Най-популярни са били преди 20 години. Мога да дам безкраен списък с неща, които не са циклични А мобилните игри са си отделна тема, аз говоря за PC. Иначе да, от хората е.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
31 януари 2020
CS все още е сред най-популярните игри.
Изкуствата са циклични.
<
1
...
299
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.