Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
301
...
687
>
lyubohar
Мнения: 3077
Цитиране
04 февруари 2020
И аз чакам Anno 1880 да поевтинее. Иначе моите задължително инсталирани страгии (макар че не са стриктно RTS) са:

1. поне един Heroes, в момента имам на компа 3, 4 и 7, който след всички ъпдейти стана доста добър;
2. Disciples II - велика игра, велик арт, може би най-добрият евър в коя да е стратегия;
3. почти всички city building игри на бившата Sierra - Caesar 3, Pharaoh, Emperor и Zeus винаги ги имам;
4. SimCity 4

На Blizzard стратегиите ги обичам, но за едно минаване. Същото важи и за AoE. Civ и Total War игрите ги обичам много - инсталирам винаги, минавам и чакам следващата.

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
04 февруари 2020
Caesar 3 е друг тип игра, затова не я отбелязах. По скоро е някакъв тип city builder отколкото RTS, първата игра от този тип и единствената която съм играл, както вероятно и е въобще първата игра която съм играл на компютър Играта е шедьовър си е шедьовър отвсякъде.

Още ми седи на компютъра, проблемът ми е с модерните резолюции. Бях намерил едно модифицирано .exe пускащо играта на FHD, но откакто минах на 4к гледката е дразнеща а модифицирано .exe за тази резолюция още не съм намерил.

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
05 февруари 2020
От скоро тези city building игри ме бяха привлекли, много много не се справям с тях. Първата от тези игри, ми беше City Skylines. Много приятна и релаксираща игра. Добре направена и реалистична.
lyubohar
Мнения: 3077
Цитиране
05 февруари 2020
@vanmax: да, аз затова отбелязах, че повечето не са RTS, но той разговорът отиде към стратегии по принцип. Иначе има модифицирано .exe за Цезар. Не знам дали е за 4к или full HD, но има.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
05 февруари 2020
Мислех CDPR и GOG за приятели.... А те да ми направят предложение на което да не мога да откажа............
nightwarrior
Мнения: 3970
Цитиране
06 февруари 2020
IGN мнението им за WC3 Refunded ме карат да се чудя Близард сложи ли презерватив докато онези си дадоха задника или си им го надянах гол.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
06 февруари 2020
Абсурдно ревю, ама какво друго можеш да очакваш от IGN. 2/3 от скандалните неща не са ги споменали, посочили са 1-2 подробности като минуси, казали са, че мултито работи отлично... което не мисля, че видях и един защитник на Blizzard да беше написал досега (за мултито казват "те ще го оправят, не бойте се"). Абе, IGN, какво друго можеш да очакваш. Само дето със свирки или без, конят е в реката и то отдавна. Ся Blizzard ще му мислят още половин година как да си спасят репутацията (което ми напомня да не забравя да refund-на).
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
07 февруари 2020
Чух нещо за No Man's Sky. Разработчиците били много малък брой и след като пуснали помията си на пазара през 2016, започнали да правят големи безплатни ъпдейти за играта. Поне така научих, не съм гледал дали наистина е така. Но ако е вярно, то сега No Man's Sky, сигурно е напълно различна нова игра.

Също прочетох че SkyNet са били съдели No Man's Sky, че има "Sky" в името на заглавието . Това едва сега го разбирам, много забавно ми беше.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
10 февруари 2020
Има blog относно бъдещето на Anthem. Не изглежда добре.
darkblue
Мнения: 1885
Цитиране
10 февруари 2020
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
11 февруари 2020
https://blog.bioware.com/2020/02/10/anthem-update-february-10/
tl;dr: работят по коренни промени в цялата игра, но както и в септемвриийският блог (?), нищо конкретно.. Нито дати, нито някакви промени, нито какво НОВО съдържание ще вкарат,нито работило ли се е по нещо досега... Но ще променят геймплея и плячката!
П.с. А като чуя за customizable Javelins, умирам от смях!!!
darkblue
Мнения: 1885
Цитиране
11 февруари 2020
Не знам защо се впрягаш толкова, така или иначе не я играеш и не и се кефиш. Ок дал си пари не е тва което си искал. Предполагам че не е първата ти игра с която е ставало така. Ако успеят да я направят, супер, ако не... следващата.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
11 февруари 2020
Впрягам се, моето момче, защото е точно обратното на това което ти казваш- идеята ме кефи и радва, някои елементи са чук (летенето, стрелбата, уменията, различните костюми,графиката- страхотно изпълнение)- игра в която можеш да облечеш костюм подобен на Железният човек и да го подобряваш/променяш, с капацитет на история, дадена ни от Bioware- пише ме първи!!!Вместо това- плячката е (беше) кенеф, историята не струва, опциите за персонализация са сведени до минимум, че да наливаш пари и т.н. Впрягам се, защото това е 2рият път в който Bioware се дънят с игра (след Me:Andromeda), а Ea не са от тия дет прощават дълго, а следващото заглавие което очакваме е DA IV, която се очертава да е също толкова зле, ако слуховете се окажат верни. И Ea ще дръпнат шалтера на Bioware. Пука ми, защото Bioware могат (или поне можеха) да доставят прилична история и добър геймплей. Вместо това се молим на 4/5 месеца да излязат със съобщение, че се работи по играта да я променят, но без да кажат нищо конкретно, което се върши. Вместо това- стандартните глупости, които вече сме слушали хиляди пъти и знаем как завършва в един момент. А, факта че Jedi: Fallen Order излезе под шапката на EA и ползва Unreal Engine (след като от EA искаха мулти-насочени игри и игрите им да ползват Frostbite) на мен главата ми не побира и не разбира КАК е възможно студио, като Bioware да не прати някой и да каже че не могат да се оправят с тоа енджин ( Frostbite) и не върши работа за нещата, които те искат да постигнат. Вместо това излиза че някой по върховете на Bio лиже яко гъзовете на Ea и се съгласява с квото кажат без да мисли много/много и да се съобразява с мнението на другите.
P.s. Парите, дет съм ги дал съм ги прежалил отдавна!!
darkblue
Мнения: 1885
Цитиране
11 февруари 2020
Аз ти казах като цяло защо се впрягаш толкова , то стана ясно за теб какво си искал и какво си получил / получихме накрая. Ясно е че си се настроил кофти, нито пък се опитвам да ти променя мненито. Както ти колкото и яки неща да напишеш за филма Жокера, за мен ще си остане помия и смотан образ на героя. Когато пуснат нещо по добро от Anthem-a с този тип неща:
" летенето, стрелбата, уменията, различните костюми,графиката- страхотно изпълнение "
Веднага я заебавам, но до тогава ще я играя. Ти какво мислиш че играя по цял ден ? максимум 2 часа на вечер не повече. Та като ти казах, така за впрягането има ли смисъл ? една игра, втора, компанията изчезва, идва друга с други яки игри и така. Кажи ми една фирма по света дето ве някй да не лиже гъза на някой по голям, да се провалят независимо че само с това се занимават. Ако ще ми се засягаш така, по добре на нито един коментар да не ти пиша на теб.Предполагам че не си по голям от мен че да съм " моето момче "

nightwarrior
Мнения: 3970
Цитиране
11 февруари 2020
Взех да остарявам и никой не ми вика момче, вие на момче се обиждате
<
1
...
301
...
687
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.