Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
302
...
685
>
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
11 февруари 2020
Ти какво му пишеш, той какво чете и какво разбира.....
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
11 февруари 2020
не съм очаквал от теб да се правиш на " гъз "
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
11 февруари 2020
Вероятно BioWare не искат да се ангажират със срокове, след като Anthem излезе счупен именно заради прекалено близките срокове. Като цяло те нямат по-правилно решение от това - да кажат - "Планът не се е променил, работим". Предполагам, че идеята е някъде тази година да излезе преработената версия, защото иначе инерцията съвсем ще се забави... няма да е изненадващо ако се готви "случайно съвпадение" с премиерите на PS5 и Xbox Series X.

Тъй че за мен това е условната дата, в която ще излезе Anthem 2.0.

Иначе и аз искам да го видя, ама предпочитам да си го завършат там за колкото време им отнеме, година ли, година и половина ли, две ако щеш. Та поне някак само да се изчистят малко срама от лицето.

П.С. След някоя и друга година на мен ще почнат да ми викат чичо, на момче изобщо няма да се обидя.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
11 февруари 2020
@darkblue- в твоите очи съм "гъз", в нечии други съм реалист.
BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
12 февруари 2020
@Darkblue @nightwarrior @pseto @rosniak
Бачкам като пиколо в един огромен хотел, и няма по-депресиращо нещо, когато Македонци и Българи ме наричат "чичкото" пред децата си когато им свалям багажите.
Аз съм едва на 22! Но вече свикнах .
Сигурно им изглеждам стар, понеже съм гологлав, 193 см и 100кг, но нищо чудно NoFap да ме е състарил . В момента streak-a ми е 3 месеца и 1 ден, а го правя от Април 2019
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
12 февруари 2020
Като бях 12ти клас пускахме малките да играят с нас на площадката футбол като нямахме хора. Едно идва и ми вика "чичо, подавай и на мен" е тогава уби всичко детско в мен. Но пък има логика в казаното аз съм два метра и бях с брада
BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
13 февруари 2020
Аз пък като се замисля на 19 и ранните 20 според хората изглеждах на тийнейджър под 18, но и тогава бях с 15 кг по-слаб. Дори и когато си махнах брадата, все се намериха някои да ми викат "чичко" .
kod
Мнения: 17
Цитиране
13 февруари 2020
Като чета и се сетих как веднъж се посмяхме с едни деца. Когато бях на около 27-28 години, бях излязъл пред една дискотека на въздух да пуша цигара. Имаше едни 17 годишни не ги пускаха защото нямат години. На пръв поглед изглеждаха по-възрастни от мен, бяха по-едри и леко брадясали. Питаха ме как съм влязъл в дискотеката, и като им казах на колко съм се посмяхме всички заедно.
BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
13 февруари 2020
BloodDagger
Мнения: 255
Цитиране
13 февруари 2020
Не знам, но при мен нещата до преди 3 години бяха трагични. Бяха ме приели да уча в София и както всеки студент от друг град ме сложиха на общежитие. Тогава бях с много дълга коса, висок към 188см, може би гонех 100 кг и нямах никаква брада по лицето. Та влизаме с родителите ми в блока и портиерката на входа каза "Мама и тати да се запишат, а студентката да влиза." Подобна ситуация имаше на матурата по български език месеци по-рано. Излизам до тоалетна (сутрешното кафе се обади) и една от "патрулиращите" по коридора ме упъти към женската тоалетна. Сега нещата са по-различни де с брада, по-оправена коса и -15 кг сланина, но никога няма да забравя тези 2 случки 😃
BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
13 февруари 2020
Когато бях на 15 аз също бях с дълга коса ии ми се е случвало магазинерката да ме бърка за момиче. А веднъж дочух едно циганче да пита дали съм момче или момиче
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
13 февруари 2020
А каква е логиката човек да има дълга коса,не че съдя хората ама нито изглежда добре,нито нищо . Същото важи и за тия гелосани таралежчета


Всъщност като се замисля може би аз нямам вкус и усет за модата. Никога не съм се мъчил да привличам внимание със прически или каквото и да е,нямам комплекс за малоценност.

BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
13 февруари 2020
Според мен зависи много от човека, на някои им отива, на други не съвсем. За мъж не е лесно да се поддържа свястна дълга прическа без да изглежда като mad virgin kid (говоря от личен опит )
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
13 февруари 2020
Тц, мъж с къса коса изглежда по-зле, точно както и жена с къса коса. Като цяло щом косата ти расте значи има за какво Това мъжете да се подстригват идва сигурно от някакви библейски времена и си нямам идея каква е причината.

Иначе и на мен ми се е случвало кагота бях на 24-25 години като си купувам бири от Билата на касата да ме питат дали съм пълнолетен - 100 килограмов човек, брадясал като активист на ислямска държава Просто колкото по възрастен става човек, толкова повече едни 7-8 години разлика не се отразяват на външния вид

Псето сега трябва да премести тия постове в друга тема или да ги изтрие

Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
13 февруари 2020
Абе в тоя форум да няма изискване всички да са по 100 килограма и брадясали?
<
1
...
302
...
685
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.