Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
303
...
682
>
Enetor
Мнения: 61
Цитиране
13 февруари 2020
Хората, които си бръснат главата за мен просто не знаят какво да си правят с косата. Да имаш здрава коса и да я режеш е просто от мързел. Със сигурност е нещо, което се наблюдава основно на балканите. Из Европа доста голяма част от хората изглеждат по-добре просто, защото се поддържат, но тук било гейско. Имам приятелка гъркиня и като и бях на гости в Гърция леля и в началото не беше разбрала, че съм българин. След като разбра беше изключително учудена и като я попитах защо и ми отвърна "Ами един път съм била в България и масата мъже бяха с голи глави и големи мускули". Сигурно по-големи мъжкари изглеждат така в очите на хората...не знам.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
13 февруари 2020
Ми правят се на мутри. Иначе то и аз съм бил мускулест ама масата трениращи момчета ,тренираха за да впечатлят пуситата,дето пак не успяваха да впечатлят защото повечето нямат никаква идея как се качва мускулна маса. Тренираха предимно ръце и машинките и пак си оставаха глисти.

За модата е ясно,взимат се пример предимно от мутри,рапъри и чалга певици. След това дете видяло тези хора на тв и интернет,се опитва да ги копира. Няма каво да се прави,това ни е съдбата.

Аз понеже такава ми е работата и общувам със доста млади,мога да кажа че от тяхна страна основно се слуша азис,чалга певиците и някакви рапъри правещи се на гъзари.

Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
13 февруари 2020
Ами просто хората подражават на големите светила на нацията - това премиер, президент, главен прокурор, министър на европейските фондове, Славито - все батки с голи глави ....

(тая тема много оффф взе да става)

lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
13 февруари 2020
Президентът не е с гола глава, просто е плешив Както и аз затова нямам коса, просто изглежда нелепо ако я пусна Убеден съм, че същото важи и за половината мъже без коса...И не, че го крия или нещо такова, то си се вижда, че отгоре е летище Просто е естетически по-издържано. Разбира се, винаги си е вариант да преметнеш 3-те косъма през плешивината и да се надяваш, че не се вижда
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
13 февруари 2020
От една шега, така заорахме в офтопика, че ме напушва смях.

За възрастните съм съгласен, повечето от тях, които бръснат главите са с липса на коса. Мисля че имаха предвид, че и доста младежи го правят, повечето с напълно нормална коса.

Все тая де, то дълга/къса/никаква... Хора сме и всеки с вкуса си. Не ми стои нормално дълга коса на момче/мъж, ама в крайна сметка той си я носи, да прави каквото иска. Не съм бил с дълга коса, моята приближи ли средна дължина вече е неподвластна на гребен и не я понасям. И с гола глава не съм бил и бих бил само, ако се наложи.

В училищното рейсче шофьора на времето имаше оплешивяване като Патрик Стюарт (голо отгоре и коса от страни). Човека вместо да я обръсне или поне да я носи нормално, пускаше повече коса от дясно и я премяташе отгоре... Това е една от най-нелепите прически, които някога съм виждал.

morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
13 февруари 2020
Малко офтопик
Drew Karpyshyn (Mass Effect 1,2, Baldur's Gate, KOTOR и др.) отива в Archetype Entertainment, които заедно с други бивши BioWare кадри работят по Sci-Fi RPG. https://www.vg247.com/2020/02/13/mass-effect-writer-drew-karpyshyn-at-archetype/
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
13 февруари 2020
Тъкмо я забелязах тази новина, като за края на деня ще я пусна.

П.С. А за косите - въпрос на вкус, като бях малък майка ми ме подстригваше и ми оставяше някаква коса до раменете, която ненавиждах, после като поотраснах малко почнах да се подстригвам съвсем късо и така си е и до днес. Ама в последните години взе да оредява стабилно отгоре косата, тъй че предполагам, че след 5-10 години ще се нося гологлав редовно. То и повечето ми авери се носят гологлави заради това, не познавам много пишман мутри.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
13 февруари 2020
И аз направих грешката да се обръсна 0,5 номер цялата глава, повече няма да се повтори.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
14 февруари 2020
Вчера се появи и wolcen lords of mayhem. Това е проект на 10 годи започнал със името умбра и после става wolcen. Аз играта я имам в стийм от около 3 години където беше бета и вчера излезе официално. Днес ще си я пусна че нямах време вчера. Диаблоджиите може да я погледнат,не изглежда зле.
BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
14 февруари 2020
Kingdom Come: Deliverance е безплатна в Epic Store до 20-ти Феврурари
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
15 февруари 2020
Въпросът на колко години е един индивид и откога как не му викат и как изглежда няма нищо общо с това даденият индивид как се държи- защото когато срещу някой има друг човек, който опитва да започне да води дискусия и му скочиш тип "ма теб X та не кефи, що се пениш?", особено след като другият е пояснил какво му харесва и какво не в даденият продукт, не се показваш като зрял човек.
Бил съм 1ви номер подстрижка- не ме кефи.
@sauron93- казват че Wolcen-a бил бъгав нещо и сървърите давали фира.
А Kingdom Come така и не я превъртях...
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
15 февруари 2020
Не знам откъде тръгна тоя разговор за косите, но ще си кажа моята история. Живеехме в студентски град семейните общежития, младо семейство, без пукнат грош, една зима бяхме толкова зле, че нямах пари да заделя да се подстрижа. Пропуснах един месец, после втори и така вече две десетилетия и повече.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
15 февруари 2020
Днес разбрах, че RDR 2 било RPG.... Са, въпроса е- кой е пуснал igra4-a в интернет???
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
16 февруари 2020
Някой в форума има ли VR set. Такъв хубав с джойстици, гледам ги по 600-1000лв вървят.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
16 февруари 2020
То Valve Index струва и 2000 лева. Аз ако ще си взимам нещо подобно ще си взема PlayStation VR, по-нисък клас устройство, ама поне го шиеш на конзолата и си дотам. Ако ще трябва да го мисля за PC ми трябва и съвсем нова видеокарта, за което сметката набъбва. Абе като цяло за PS5 може да се замисля, ама преди това - едва ли.

Иначе да, интересен въпрос, аз не се сещам оттук кой имаше VR. Вероятно на повечето хора не им се занимава с gimmick-ове.

@rosniak - с това твърдение дори и Rockstar можеш да ги пратиш в шах.

<
1
...
303
...
682
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.