Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
321
...
686
>
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
16 май 2020
Аз съм пробвал 3 и Ascension и дотам. Съвсем не мога да ги играя, не изпитвах грам кеф. С което не казвам, че новата или старите са по-добри, а че за различни хора, различни неща представляват интерес.

Пак връщайки се към асасина, преди да променят последните два, всичко беше зверска стагнация. Затова до ден днешен само съм пробвал Юнити, а Синдиката дори не съм го и пускал. Иначе да, това е формулата на Ubisoft, обсъждали сме го - правят нещо интересно, доят докато не направят някой тотален шит и намират нова насока към която да пипнат формулата. Сега насирането им почна с Одисеята, която на мен ми хареса заради сетинга най-вече, но се усети изчерпването. Разбира се тотално се насраха с Ghost Recon-a, та се надявам по познатата формула следващата им игра след насиране да е читава. Особено на фона на Призрака от Цушима, който за мен се очертава едно от сериозните заглавия в гейминг календара ми тази година.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
16 май 2020
Юнити е най-слабия асасин, но като графика май е по-добър и от новите. Синдикейт е добра и по развита от юнити. Кат цяло има във всяка по някой нов елемент, стават за игра,но не са най-добрите. Към ориджинс имам най-големи очаквания, макар вече да е много по различна.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
16 май 2020
Аз си купих reforged отново и кампанията е все така добра,макар всичко друго е бъгав боклук. Завладя ме отново,напоследък само това играя.
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
17 май 2020
На темата за асасините бих казал, че Unity е най-завършена от към механики и структура на света и имаше потенциала да бъде една от най-добрите в поредицата. Жалко, че Арно, средняшката история и огромното количество бъгове развалиха нещата. Всъщност ако нямаше бъгове положението щеше да е добре, защото геймплеят (когато работи) никак не е лош, има интересни неща за вършене, кустомизацията е добра и Париж е много добра площадка с покривите, интериорите и катакомбите си.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
18 май 2020
В момента Unity е много добра игра, преди година я почнах отново, защото когато излезе беше трагедия, но сега няма толкова бъгове, по-оптимизирана е и се играе спокойно. Аз днес реших да почна Syndicate, бях я почнал веднага след Unity преди, но не ми хареса, че е толкова еднаква и ми омръзна. Сега не съм играл Ubisoft игри от 6 месеца, така че Syndicate ще дойде добре.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
18 май 2020
Peshp, синдикейт има доста разнообразни мисии, има повтарящи се, когато разчистваш територии, 4типа мисии, но тия по сторито, всички са различни, отделно има и странични с исторически личности и са направени много добре - Карл Маркс, Чарлз Дикенс, Александър Бел и други. Това е един от най добрите асасини.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
18 май 2020
Колекторското издание нещо не ме накефи, по скоро фигурката е доста зле, поне на снимка.

https://store.ubi.com/us/assassins-creed-valhalla-collector-edition/5e84b6f95cdf9a21c0b4e746.html?lang=en_US

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
18 май 2020
Ако го пуснат физическо за PC, бих си го взел.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
18 май 2020
Ще видим какво ще е за PC, ако има изобщо. Определено ако е това няма да го взема. Вярно, не е казано че викингата трябва да е кат манекенка... ама тази малко ми бие на мъж в лицето.
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
19 май 2020
Доколкото виждам колекционерското го има физически и за PC, като само самата игра е дигитална. Но като гледам е само за САЩ.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
19 май 2020
Assassin's Creed Unity имаше потенциал, но бъговете развалиха цялото удоволствие (плюс мега безличния Арно, това е най-слабият герой в серията с много, дори по-зле от Конър). Иначе в Unity видяхме от една страна новия, по-красив и мазен паркур, който прескочи Syndicate и се върна в Origins, а също така и наченките на ролеви системи и малко по-висока трудност от автоматичността преди това. Съгласен съм и за Париж, беше доста як от тази гледна точка, че хем беше огромен град като в старите Асасини, хем и имаше супер много отворени помещения в сградите, през които да преминаваш с паркур. От всички Асасини в този градът го усещам като най-жив и близък до реалността. Просто... Ubisoft трябваше да изчака и да го пусне със закъснение, но не го направи. И получи хейта за това. Вероятно днес Unity ще е доста яка игра.


Относно God of War - за мен God of War 2 е най-якият. Хем историята от първата част ескалира по страхотен начин, хем и механиките биват развити. В God of War 3 вече се усещаше, че започва да се изтърква формулата. Беше едвам-едвам окей, по-слаб от първите два, ама нелош. В него се видя, че е нужно някакво разчупване. И откъм сюжет, и откъм гейм механики. God of War: Ascension си беше просто слаб и безличен. Повече от същото, просто не знаеха какво да правят Santa Monica Studio. Оригиналната концепция на серията си беше добра за времето си, но имаше нужда от промяна. Аз нямам проблем с много от нещата, които видяхме в последния God of War, само ми се искаше повечко масови битки да напомнят за старите. Но напълно разбирам Sony защо направиха заовй, някои концепции не могат да се доят вечно. Особено ако говорим за изометрични игри.


П.С. igra4 хвалещ Assassin's Creed, това е като някаква алтернативна реалност вече.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
19 май 2020
Unity все още си има разни бъгове, не го мислете.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
19 май 2020
Псе, влезе в матрицата 😀 Имаше такива които ми харесаха, а други по малко, юбисофщината и бъговете не им обръщах внимание. Най мн сторито ми харесваше, сега играя Ориджинс. Добри игри са, но не и нещо велико, далеч са ппимерно от Божествата и Naughty Dog и още няколко компании. Но са забавни игрици. Най-слаба беше Юнити,бъгове,гличове и нисък фпс в изобилие, но да кажеш, че Арно бил най-зле, даже по зле от ония с обратната захапка, не е точно така.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
20 май 2020
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
20 май 2020
COD 2020 - Black Ops Cold War После ще има Black Ops Hot War, Caught in The Middle of War, War Hero, War Horse, War Fountain и т.н. Това вече е съвсем като дебилни сериали тип Дързост и красота
<
1
...
321
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.