Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
322
...
683
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
20 май 2020
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
20 май 2020
Гледах подобрен трейлър преди година и не мисля чв ще излезе нещо читаво. Иска ми се да вкарат някакви нови уродясали същества и нещо по-епично, нещо да те вкара в играта и в цялата свинщина и да не осещаш как минава времето. И да се върне serious sam към печелившите си игри. Ако това го направят като the second encounter, а не да кампим като путки, както беше в тройката, ще бъде хубаво.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
20 май 2020
Аз имам усещане, че този Serious Sam ще го направят както трябва. Особено и с успеха на Doom/Doom Eternal, показващи, че олдскул шутърите имат своето място под слънцето. А иначе и за мен BFE си беше пълно недоносче и не го помня с нищо добро.

@Lethian - Call of Duty-то още от миналата година се знаеше, че ще бъде вероятно Black Ops и че ще е в Студената война. Activision даже вече ги мързи да обявяват новите игри както си му е редът, просто претупват нещата, защото знаят, че каквото и да стане - ноември ги очакват едно 400-600 милиона долара приход за няколко дни. Пък и ся - пандемии, коронавируси, не могат да хвърлят паре напразно за реклами. Всичко да си лийква малко по малко и толкоз.

lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
20 май 2020
Със сигурност ще е мега-красив и детайлен
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
20 май 2020
Псе, точно днес приятелката ми разказваше как главната героиня в Дързост и красота е преспала с всички мъже в сериала на възраст между 18 и 60 години и се замислих, че тази мацка от сериала явно НЕ СИ ТЕЖИ на мястото. Та така и Треярх само дето Треярх са мъжете, а всички ние като фенове на игрите сме като тая мацка- ебат ни където ни сварят. Естествено ще има free батъл роял за дечицата и платен season pass за всички останали
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
20 май 2020
Тоя сериус сам, изглежда доста зле, още от трейлъра се вижда, ча почти всичко е пластмасово. Неможе и да се сравнява с думецаа, която има мазни анимации и графика на отлично ниво, каквито явно ще липсват в SS4. Не знам точно как ще компенсират, може би трябваше да си седи в нафталина. Все пак има малка надежда, до първия истински геймплей, но синематик трейлъра им е на ниво 2005-6.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
20 май 2020
Не всичко е графика играчкин. Ако беше, щеше да си на PC и да имаш PS4 Pro с водно охлаждане, SSD, и специални кабели.

Пък и има много интересна технология тука.

LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
21 май 2020
Е за какво ти е това PS4 Про, нали си мастър раса, защо се занимаваш с конзоли?..
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
21 май 2020
igra4-а за графиката на Ghost of Tsushima нищо не каза, която поне от последното видео не изглеждаше никак добре, но пък се заяжда със Serious Sam. Който не помня някога да е била мега красива игра (акцентът в ранните беше на броя противници на екран и масовките, не броя на полигоните).

Като гледам мега мелетата си мисля (и се надявам), че хърватите ще се върнат към единицата. Беше си култ Serious Sam, нямаше как да намериш клуб без него (или десктоп без шорткът към него).

sClass
Мнения: 88
Цитиране
21 май 2020
Аз на този тип графика и викам социалистическа. Много постна, като соц градовете със сиво-кафеви панелки.
First & Second Encounter HD ме кефят, но третия Сам не ми допадна особено и имах някои проблеми с падащи кадри навремето. Към този нямам интерес. Защо изобщо ще излиза за конзоли не е много ясно
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
21 май 2020
Ако вкарат кооп режим, може да е интересно с две-три приятелчета да пуцате по ордите за кратко. Като L4D, но на по-открити терени и с повече чудовища и с по-яки оръжия. Иначе и за мен товазаглавие не представлява интересе. Second Encounter беше доста забавно навремето, но то бяха други времена тогава.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
21 май 2020
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
21 май 2020
@Lethian
"Е за какво ти е това PS4 Про, нали си мастър раса, защо се занимаваш с конзоли?.."

Защото на играчкин му пука за PS4ката и игрите на нея. Та ако толкова му дреме, ще си вземе PS4 Pro и ще го пипне за да е колкото се може по-добре.

Емпатия. Това, че аз не бих го направил, не значи, че не мога да се поставя на неговото място.

@Rostik
Няма как да има Serious Sam без Co-Op !

sClass
Мнения: 88
Цитиране
21 май 2020
Има coop с до 4 играча, заради което вече отнесе доста хейт. В предишните части бил с до 16 играча.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
21 май 2020
Civilization VI е безплатна в Epic Store-a.
<
1
...
322
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.