Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
350
...
691
>
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
16 август 2020
Чудех се за сина ми относно тая игра, но май му е рано за онлайн експириънс с други хора
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
16 август 2020
Разбираемо. Първите ми мулти игри май, че бяха CS 1.6 и Enemy Territory: Wolfenstein

https://www.computerbase.de/2020-08/troy-a-total-war-saga-benchmark-test/2/

Най-сетне игра, която да използва повече от 8 ядра и 16 нишки.

morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
17 август 2020
При Fall Guys не комуникараш с други хора, освен ако не си ги поканил.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
17 август 2020
Fall Guys е точно това, което беше нужно на онлайн батъл роялите, нулева комуникация с другите и тотален фън, при което, дори и да загубиш рунд, нито псуваш, нито хейтиш, а само се смееш на безумията, които сте сътворили Много любимо е също като минеш ниво да гледаш другите как се мъчат, докато стигнат финала, а ти като баровец релаксваш
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
17 август 2020
Трябва да нямам абсолютно никакви игри и пак не бих си губил времето с подобна игра.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
17 август 2020
Играта изглежда като чист фън и то на онова най-простичко и основно ниво. Играта е брутално успешна, защото излезе без пари с PS+, а и стриймърите здраво и се хвърлиха. До събота около 8 милиона я бяха играли на ps и pc.

Аз не съм я играл, единственото ми опасение е, че ако не я играя с приятели, бързо ще писне. Ама това са си мои разсъждения.

lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
17 август 2020
morgoth_srs написа
При Fall Guys не комуникараш с други хора, освен ако не си ги поканил.

Знам, но все пак и "убиваш" други герои; ще изчака още година-две
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
17 август 2020
И аз мисля да го видя Fall Guys тези дни, липсата на комуникация звучи точно като нещо, което ми допада. За мен един от големите минуси на мулти игрите в последните години е прекалено големият акцент на отборната игра. Което в някои случаи може да е добре, но в общият случай идеята е да кара хората да играят с приятели, а когато играеш с приятели и най-тъпата игра е донякъде забавна (съответно отборността се ползва за маскиране на посредствени или слаби гейм механики). Другото е, че не съм голям фен на кооперативността, обичам като ми щукне - да поиграя, иначе като трябва да се разбираш с някого специално... пък ако след 1-2 сесии ми стане скучно някак не ми се ще да оставям моя човек и продължавам да играя, въпреки че ми е тъпо.

Тъй че липса на комуникация звучи супер.

lyubohar написа
Знам, но все пак и "убиваш" други герои; ще изчака още година-две

Малко като офтопик, помня като бях на 9-10 или нещо от рода гледам някакъв филм, в които някакви армии се избиват. И питам баща ми - "Защо лошите искат да убият добрите". И той ми отговаря леко завеяно както винаги - "Защото за тях те са лошите" и продължи да се занимава там с каквото се занимаваше. Помня, че ми отне много време да осъзная какво иска да каже.

lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
17 август 2020
Ами прав е бил човекът. Важи винаги и за всичко
darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
18 август 2020
Играя horizon zero dawn, след като я раниха мацката и нали бабето я прибира там за първи път в mother's heart. Взех си нещата там , говорих с нея ама съм пропуснал да взема power cell. Сега ест не мога да се върна там, понеже само тя ми остана. Гледах в нета и като е излязла играта за конзоли пак е имало такъв бъг,че не може да се върнеш после по нормален начин и трябва да ползваш глич за да взлезнеш. Как може след толкова време да не го оправят този бъг и така да я пуснат за PC.
logout
Мнения: 346
Цитиране
18 август 2020
darkblue написа
Играя horizon zero dawn, след като я раниха мацката и нали бабето я прибира там за първи път в mother's heart. Взех си нещата там , говорих с нея ама съм пропуснал да взема power cell. Сега ест не мога да се върна там, понеже само тя ми остана. Гледах в нета и като е излязла играта за конзоли пак е имало такъв бъг,че не може да се върнеш после по нормален начин и трябва да ползваш глич за да взлезнеш. Как може след толкова време да не го оправят този бъг и така да я пуснат за PC.

Да не спойлвам, не е бъг, после ще имаш пак възможност да влезеш. Даже би трябвало да е махната възможността с която можеше да се влезе по-рано отново (мисля, че беше да се отваря портата през нощта) Трябвало е да обиколиш навсякъде
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
18 август 2020
logout написа
darkblue написа
Играя horizon zero dawn, след като я раниха мацката и нали бабето я прибира там за първи път в mother's heart. Взех си нещата там , говорих с нея ама съм пропуснал да взема power cell. Сега ест не мога да се върна там, понеже само тя ми остана. Гледах в нета и като е излязла играта за конзоли пак е имало такъв бъг,че не може да се върнеш после по нормален начин и трябва да ползваш глич за да взлезнеш. Как може след толкова време да не го оправят този бъг и така да я пуснат за PC.

Да не спойлвам, не е бъг, после ще имаш пак възможност да влезеш. Даже би трябвало да е махната възможността с която можеше да се влезе по-рано отново (мисля, че беше да се отваря портата през нощта) Трябвало е да обиколиш навсякъде

А добре, благодаря за отговора, явно не съм стигнал до този главен куест. Понеже се отнесох малко с разкриването на всичко по картата

nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
18 август 2020
Да, не е бъг. Ама... можеше да влезеш, смисъл малко чийзи, обаче можеш да катериш скалите в дясно и по тях да се добереш. Играл съм си в неделя да го направя това, в последстиве разбрах, че няма смисъл, щото ти трябват още power cells които са достъпни по-късно и реално нямаше смисъл от катеренето ми . Но ми харесва, че ако си упорит има начини да заобиколиш забрани

Играта е яка(знаех го още откакто я почнах на конзолата, но тук управлението ми е далеч по-удобно и пълноценно се кефя на по-висока трудност).

darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
18 август 2020
nightwarrior написа
Играта е яка(знаех го още откакто я почнах на конзолата, но тук управлението ми е далеч по-удобно и пълноценно се кефя на по-висока трудност).

О аз мн мразя такива чийзита, искам да си е както трябва. Ест ако е проблем който няма да бъде оправен ще го използвам, но само в краен и единсвен вариянт.

logout
Мнения: 346
Цитиране
19 август 2020
nightwarrior написа
Играта е яка(знаех го още откакто я почнах на конзолата, но тук управлението ми е далеч по-удобно и пълноценно се кефя на по-висока трудност).

Аз зарязах преиграването на по-висока трудност точно заради управлението. Казвал съм го и преди - играенето на подобен род игри с контролер на за мен си е извращение, независимо колко си свикнал, още повече, че тука много зависи къде точно уцелваш заради свалянето на частите.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
<
1
...
350
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.