Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
360
...
684
>
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
19 септември 2020
Почнах пак Тлоу 2, засега тя е игра на годината, ще го видим киберпънка
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
19 септември 2020
От Поляк друго освем предател не става.Така че няма кво да гледаш.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
19 септември 2020
bojosan написа
От Поляк друго освем предател не става.Така че няма кво да гледаш.

Не може да си толкова прост ?

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
19 септември 2020
bojosan написа
От Поляк друго освем предател не става.Така че няма кво да гледаш.

Не изключвам възможността да е бъгава доста, и да трябва половин година да я пачват, като уичърец 3.

bo4i3333
Мнения: 24
Цитиране
19 септември 2020
Аз пък в момента играя Секира NG+ и осъзнах ,че светът е пълен с тайни
Направо останах без думи
На първа изиграване я карах доста директно,но сега поразгледах и осъзнах че всичко в тази игра е уникално и пак ще се
Хората от Фром не са хора!!!
Иначе TLOU2 е единствената ми платина
Обожавам тази игра
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
19 септември 2020
Секирата почна да ми харесва страшно много, чак след две сцупени контролера. Ишин ми опъна нервите страшно много, направо ме побърка. Лошото на Секирата, че трябва да знаеш как се бие противника и толкоз. Понеже няма фармене и глупости нива, нямаш друг изход освен да научиш противника след сто хиляди умирания и нерви, че и няма кооп някой да ти помогне за бос за разлика от предишните заглавия на фром.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
20 септември 2020
Да, това е така, също така в Sekiro като знаеш как да минеш босовете е доста по-лесно. На NG+ някак ми стана скучничко в един момент, не помня докъде докарах, не изцяло докрай, но немалко от тръпката изчезва, когато перфектно знаеш какво трябва да направиш, за да се справиш, особено като си умрял 50 пъти преди това.

От друга страна точно тази бойна система не знам как могат да я направят с разнообразие на оръжията като в Dark Souls и много по-голямо количество различни билдове. Повечето билдове ще означава, че има начин да "заобиколиш" геймплея, който From иска да наложи.

bo4i3333
Мнения: 24
Цитиране
20 септември 2020
Това за ученето съм съгласен
На NG+беше доста по лесно,но пак има босове с които знам какво трябва да направя ,но е доста трудно за изпълнение
Пак си умирах,но не чак толкова разбира се
Като цяло играта е брилянтна и много ме кефи
Имам още малко да довърша играта на NG+ и почвам Bloodborne
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
21 септември 2020
Точно тябва да си го научил за да попедиш за разлика от предишните игри можеш да се нафармиш до безобразие и да минеш всеки бос.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
21 септември 2020
https://gnd-tech.com/2020/09/why-we-prefer-gog/

Наша статия

Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
21 септември 2020
Опа..
https://www.gamebyte.com/breaking-microsoft-has-purchased-bethesda/?fbclid=IwAR2OfdL31VspAxeDNxWzscNTr3_gjibzU4Zp-ZN-pU25HryHMm_rJxZlVaw
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
21 септември 2020
Microsoft явно хич не си играят... не че за тях 7.5 милиарда долара са нещо особено, де, ама с тези франчайзи, дето си взеха, могат да постигнат... адски много. Новото конзолно поколение май се очертава като интересно все пак.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
21 септември 2020
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
21 септември 2020
След покупката на Bethesda, Microsoft може пак дадат на Obsidian да прави Fallout
lyubohar
Мнения: 3050
Цитиране
21 септември 2020
нЕма нужда, Obsidian предъвкват едно и също от години, не мога да им трая вече игрите. Едно и също от първата до последната минута, супер схематични. Fallout NV им беше последната страхотна игра. Fallout да го пише някой с по-свежи идеи (демек не и Бетезда).
<
1
...
360
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.