Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
361
...
680
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
22 септември 2020
Те така или иначе Obsidian правят в момент общо взето клонинг на The Elder Scrolls, тъй че са заети. Поне аз не мисля, че в близко бъдеще ще се почне работа по следващ Fallout, макар че всичко, което е под шапката на Microsoft има сериозен потенциал. Имаме inXile, имаме Obsidian, френското студио на Arkane може да се намеси с интересни идеи... ако хванем най-доброто от няколко компании ще стане нещо яко може би, отделен въпрос е, че никой няма да иска да разбутва подобни компании за създаване на нов продукт.
lyubohar
Мнения: 3010
Цитиране
22 септември 2020
Не се и съмнявам, че това правят - клонинги на старите Fallout (Wasteland), клонинги на новите Fallout (Outer Worlds), клонинги на TES. Май само това си знаят
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
24 септември 2020
Pillars of Eternity не беше ли окей? Аз така и не го играх (всъщност май почнах едната, не помня коя, май първата, ама нямах време да я доиграя и заебах). Иначе в The Outer Worlds се усещат проблясъци, просто геймплеят е доста... невдъхновен. Де да знам, може би това, че винаги са били притиснати финансово им е повлияло, в този случай трябва да мислиш и за максимално широка аудитория. Макар че от друга страна Obsidian са си непостоянни, след Falout: New Vegas пуснаха Dungeon Siege III, който си беше абсолютно зле (а бях хайпнат за играта като фен на двойката). Все още няма да ги отписвам, ама ако пуснат прекалено безличен The Elder Scrolls клонинг ще се окаже, че са тръгнали безвъзвратно надолу.

Ама знам ли, кешовицата може да ги мотивира. Или тотално да ги убие, както се случи с Lionhead.

lyubohar
Мнения: 3010
Цитиране
24 септември 2020
И аз не я играх Pillars of Eternity...
morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
24 септември 2020
И Амазон пускат cloud gaming:
https://www.amazon.com/luna/landing-page
darkblue
Мнения: 1876
Цитиране
28 септември 2020
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
29 септември 2020
Интересно видео, но както обикновено - евтиното излиза скъпо. Не че има значение за мен, аз може евентуално да си взема някоя карта от 3000 серията... 2023-2024. Съдейки по темповете, с които действам обикновено с ъпгрейдите.
Charcharo
Мнения: 3399
Цитиране
29 септември 2020

Евалата на MS за това.

@darkblue
Това са си според мен OC и драйвър проблеми.

https://videocardz.com/newz/manufacturers-respond-to-geforce-rtx-3080-3090-crash-to-desktop-issues

@Pseto
Просто казваш и строя

darkblue
Мнения: 1876
Цитиране
30 септември 2020
@Charcharo

Може, след време ще разберем като си вземем такива карти, макарче при нас на някой колега авера като дойде с развалена карта и кат ги гледаме (разглобени за евентуален ремонт) са със смешни компоненти, смисъl средна ръка качество, има къде, къде по добри памети, флашове, резистори и т.н. А картите дет се вика са от 1500 лв +

darkblue
Мнения: 1876
Цитиране
30 септември 2020
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
30 септември 2020
https://www.youtube.com/watch?time_continue=31&v=-i5tTKSbePI&feature=emb_logo

Кадри от ремастъра на Spider-Man PS4 за 5-цата. Сменили са модела на Питър Паркър по някаква причина и сега изглежда като 14-годишен.

nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
30 септември 2020
Taка изглежда много по-добре и реалистично. Онзи на PS4 така и не го възприех, добре че рядко се виждаше. А и този наподобява много повече Tom Holland, който за мен е най-добрия Спайди евър.
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
01 октомври 2020
nathandfan написа
Taка изглежда много по-добре и реалистично. Онзи на PS4 така и не го възприех, добре че рядко се виждаше. А и този наподобява много повече Tom Holland, който за мен е най-добрия Спайди евър.

Аз пък предпочитам оригиналният модел, точно защото изглежда по-голям, което реално си е идеята, защото трябва да е на 23 години. Докато този наистина прилича на Tom Holland. И аз го харесвам като Спайди, но той играе по-млад вариант в гимназията. Ако играта се развиваше в това време, нямаше да ми е проблем. Но за някой, който уж тъкмо е излязъл от колежа, този нов модел за Питър изглежда по-малък от Майлс в играта. Най-добре ще е да предоставят опция за смяна между старият и новият модел, за хората които го предпочитат.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
01 октомври 2020
Бляк, тоя модел ме дразни супер много. Холанд е добър Спайдърмен, но на мен винаги са ми допадали малко по-здравите модели. Примерно както са го направили във великата анимация на Fox (която се опитах да сваля наскоро, ама нещо не става, ще пробвам с различен торент от залива, че пак ми се пригледа). Не че щях да играя тоя ремастър, но сега шансът е баш нула.

@darkblue - Godfall може и да е окей игра... не знам, имам някакви надежди за нея вече. Дано да е окей хак енд слашът.

Между другото: днес излиза криминалната схема (FIFA 21), утре - Star Wars: Squadrons, в момента 30-те лева за едномесечен абонамент на EA Play Pro дават адски много. Не знам дали тая услуга ще стигне до конзолите, ама за PC си е златна.

darkblue
Мнения: 1876
Цитиране
01 октомври 2020
@pseto - дано, ама показват само класовете и някоя друга местност. Досега не съм видял да видим инвентар, самияt луут, левели ала бала.
<
1
...
361
...
680
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.