Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
362
...
684
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
02 октомври 2020
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
04 октомври 2020
darkblue написа
@pseto - дано, ама показват само класовете и някоя друга местност. Досега не съм видял да видим инвентар, самияt луут, левели ала бала.

Аз изобщо не знам дали ще пуснат някакъв такъв геймплей или ще залагат по-скоро на такива лъскави фешън филмчета. Тя премиерата си е след месец и малко, както и да го гледаме. Не е да кажеш, че има яко време останало. Ама така или иначе ще има и геймплей, и отзиви като излезе. Със сигурност не говорим за нещо, което човек да мисли да си купува на първия ден от премиерата.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
07 октомври 2020
Някой цъкал ли е това: genshin impact

https://genshin.mihoyo.com/en

Заслужава ли си да се играе, по скоро дали ако не си плащаш с реални пари, имаш шанс за развитие.

BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
08 октомври 2020
Здравейте приятели и членове на сайта.
Реших да създада сървър в Discord, посветен на Hategame, където ще можем да обсъждаме игри, новини, слухове и румори, както и да лафим помежду си .

Всеки е добре дошъл
https://discord.gg/ujfqUq

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
08 октомври 2020
Попрочетох малко за Genshin Impact, пишат, че е окей откъм микроплащания и че студиото зад играта не е хипер криминално с минали свои игри. Може и да я пробвам тази игрица. Доста се шуми около нея напоследък. Ама ми идва някак прекалено шарена дори на мен, а аз никога не съм имал нищо против шаренията.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
08 октомври 2020
И аз чух за genshin за първи път благодарение на darkblue. След това направих малко ресърч и буквално хората доста я хвалят . Предлагала доста часове игра и тн. Изтеглих си я на пс4то и ми се стори нещо като zelda breath of the wild,тоест не изглежда зле. Само че нямах много време да я играя и не мога да кажа нищо специфично. Аз нямам проблем да платя 15-20 долара за айтеми или каквото и да е защото самата игра е безплатна. Ще видим само дали ще ме зариби.

Гледам ютубърите припадат от кеф по нея. И да има бая неща копирани от зелда ако не и цялата игра.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
08 октомври 2020
Аз може да я подкарам за PC-то да я видя. Особено и като се има предвид, че поначало не съм играл Breath of the Wild, тъй че вероятно някой клонинг ще ми допадне. И да, 30-40 лева да дадеш за микроплащания - няма лошо, ако прецениш, че играта си струва. Мисля, че доста компании вече започват да внимават малко по малко за пазарния модел и не са прекалено лакоми, което си е добре.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
09 октомври 2020
Не знам дали гледахте Zen 3 представлението:

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
09 октомври 2020
@sauron93
@Pseto

Играта е много яка, ест който се кефи на такъв тип игри. Да 90% от нещата в Зелдата са в играта. Мн яко изглежда, света е мн красив и докато си цъкаш си реласираш. Боя е як , все едно девил мей край. За сега има 18 героя, почваш с основен, сторито ти дава други. Останалите трябва да ти се паднат. Има едни камъни който събираш и можеш от стора чрез система wish да ти се падне як герой или яки итами. Тука идва момента че тея камъми се продават за пари ако нали с 10 изфармени камъка от играта не ти се падне нещо яко а искаш още. Иначе куестите са яки и всеки герой си има собстявен стил и елемент който управлява. Всичко те възнаграждава което направиш. Има си мулти до 4 героя за опен уорлд и дънжани. Различните мобове реагират на различен елемент и в зависимост от ситуацията сменяш геройте. Ако мобовете са в плитко езеро / локва / на брега на морето, пускаш си герой с ток / светкавица и бааам масов удар.

Rostik79
Мнения: 2204
Цитиране
09 октомври 2020
И аз я пробвах тази от любопитство на ПС4про и имам усещането, че доста лагва на моменти. Не, че падат кадрите, а има едно като микростътъринг нещо ...
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
09 октомври 2020
@Rostik79 - нямам такъв проблем, поне за 6-те часа който играх

ха единия герой Razor , все едно гледам Nero от девил мей край

LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
09 октомври 2020
Мале, това е все едно гледам Сейлър Муун, сестра ми я гледаше много в началото на 2000 година
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
09 октомври 2020
Че е аниме стайл е очевидно, ама изглежда доста по-нов стила.

И аз я пуснах на плейстейшъна, ама не перформваше добре(моят не е про, а може и пачове да има вече). Чудя се да я пробвам ли на РС, щото много заемки има от Зелда, даже единия меч дето ти дава в началото е като Master Sword-a ама от Али Експрес. Ще видим дали ще и намеря място.

Тя тая игра на всичко е излязла бе, има я на и на телефон, на суича ще излиза(е затова се искат топки), чакам я на смарт часовници или тостер.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
09 октомври 2020
Туй нещо, могат да го играят само в Япония 😐
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
09 октомври 2020
Великите Sony и Nintendo са Японци
<
1
...
362
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.