Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
372
...
691
>
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
12 ноември 2020
vldir написа
Кой ремастър?
Мас Ефект трилогията.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
13 ноември 2020
darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
16 ноември 2020
Straicar
Мнения: 36
Цитиране
19 ноември 2020
Здравейте, препоръчайте ми игра тип Styx и Tief
Жената е луднала по такъв жанр и се чудя какво да и взема
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
19 ноември 2020
Straicar, стелта си е класика- бих ти препоръчал A Plague's Tale: Innocence, двата последни Hitman-a, трите Dishonored игри, може би и Metal Gear Solid V.
От индитата има също страхотни заглавия, които адски много са ме радвали като стелт - Aragami, Republique, Seven, Shadow Tactics.
Все пак внимавай с жената, като играе много стелт, може да ти забие нож в гърба
Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
19 ноември 2020
Straicar написа
Здравейте, препоръчайте ми игра тип Styx и Tief
Жената е луднала по такъв жанр и се чудя какво да и взема

Ако няма претенции дали играта е 2Д, бих препоръчал Mark of the Ninja. Също и Splinter Cell Chaos Theory.

nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
19 ноември 2020
Кажи речи всеки Splinter Cell без може би Blacklist. Но, ако има предвид фентъзи и може би нон-лийтъл или кражби е малко по-сложно.
Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
19 ноември 2020
Хитман също, макар че е малко по-различен вид стелт. Някои от старите части, все още са добри, но дяволски трудни (Визирам оригиналния Hitman 2).
logout
Мнения: 346
Цитиране
19 ноември 2020
WD Legion вече с 25% отстъпка за черния петък в магазина на Ubisoft ....
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
19 ноември 2020
Straicar написа
Здравейте, препоръчайте ми игра тип Styx и Tief
Жената е луднала по такъв жанр и се чудя какво да и взема

Малко трудна препоръка, Styx е един от най-яките 100% стелтове от доста време насам. A Plague Tale е добро предложение, ама тя е много с акцент на сюжета, а пък самото промъкване си е доста лесничко и я няма емоцията от Styx-а като минеш някоя по-сложничка секция.

Иначе на мен Splinter Cell: Blacklist ми хареса и то доста, но общото с Hitman е това, че и в двете можеш да изтрепеш всичко наред ако ти е кеф и по-скоро сам трябва да се накараш да се промъкваш (което не си е баш чист стелт, за мен чистият стелт е играта да те принуди да се промъкваш, най-вече като те убиват с 2 шамара). Е, поне в Blacklist имаш постижения за чисто преминаване без убийства, между другото ако гониш такъв стил играта си се доближава достатъчно до стелт. В Hitman 2: Silent Assassin пак я имаше възможността за перфектно минаване на нивото без убийства (освен на целите, разбира се), без да те усетят, ама помня, че успявах да стигна Silent Assassin ранга на шепа мисии. Даже и до днес ги помня, толкова пъти ги преигравах, докато успея. Едната с един мафиот в имение (май втората в играта), една с един японец, дето мога да го отровя с рибата фугу и още една, дето някакви глупаци се срещат в един парк и можеш да ги опаткаш със снайпера отдалеч (нея помня, че я минах просто като легнах на тротоара на 30 метра от началото на мисията и успях да намеря ъгъл, под който да утрепя и двете цели с един куршум на снайпера). Яко носталгични спомени, ама Hitman 2 едва ли може да се препоръча днес, много е антика.

Макар че новите Hitman-и всъщност са си достатъчно добро промъкване (ако не се търси конкретно фентъзи, де, тогава опциите са практически никакви май).

logout написа
WD Legion вече с 25% отстъпка за черния петък в магазина на Ubisoft ....

Тази игра ми е толкова meh, че... де да знам. И аз самият написах едно meh ревю като за нея, само трябва да го проверя и кача. Мисля, че има доста да поправят по тази игра, в момента не си струва дори и на -25%. Пък и иронията е, че ако я вдигнат технически и добавят още малко съдържание, то цената сигурно ще е -40% след 3-4-5 месеца, а ще получиш доста по-добра игра.

logout
Мнения: 346
Цитиране
20 ноември 2020
Тоа имах в предвид, все пак няма и месец от премиерата. Явно не е само нашето мнение meh за нея.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
20 ноември 2020
https://www.sapphirenation.net/the-importance-of-modding

Реално се гордея с тази статия. Отне доста редактиране, че да се вмести в лимитите. Кажете какво мислите

Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
20 ноември 2020
Добра статия, Charcharo, много добре!
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
20 ноември 2020
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
21 ноември 2020
Благодаря!
<
1
...
372
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.