Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
375
...
683
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
28 ноември 2020
Аз харесвам Single player-а на GTA V. Мултито е противно извращение и обида над царството Божие.

Просто връщаме Играчкин в реалността.

Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
29 ноември 2020
То работата е там, че когато излезе GTA3 и Vice City, това беше нещо необикновено за времето си, да щъкаш в 3Д град и да крадеш коли и да се биеш с полицията. И да намериш базука и да гърмиш коли и да крадеш линейки. Никога не се беше случвало в нова 3Д среда и беше лукс. Игра, която за времето си само я знаехме от камерата отгоре в първите две оригинални части. После изглежда пораснахме и търсим друго. А тя си остана на същия принцип. Мисийки, отиди там, той ще те прати някъде да стреляш и да се върнеш. Не че много други поредици не са такива.
Едно е ясно - мнозина се опитаха да направят клонинги на това. Нищо няма да достигне оригинала и Рокстар си е Рокстар. Аз когато излезе Vice City бях толкова пощурял, че пропуснах един свещен акт от моето юношество - не ходих с приятели да берем и да ядем череши. Толкова бях полудял да се разхождам в Маями. Но тогава си остава тогава, после ми е било все тая за GTA, защото ми беше вече същото.
Има неща, които стават уникални за времето си, да си ги играл там, в точното време. Примерно стратегията Dune, но и гореспоменатите GTA. Има и неща, които обаче са непреходни и остават завинаги.
bojosan
Мнения: 1262
Цитиране
29 ноември 2020
Koi SA neprehodnite
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
29 ноември 2020
По смисъла, на това, което Veluvian е казал - които игри са излезли преди много време и са били актуални за епохата си, но още се играят и днес от голяма маса хора, трябва да се броят НЕПРЕХОДНИ, но като цяло не съм съгласен с мнението му.
Непреходни са тези, които са оставили отпечатък в гейминга, въвели са нови механики, нови технологии, нови стандарти или просто са суперяки и като споменеш името на тази игра, макар и да не си я играл от 15 години, примерно, да си кажеш "ааа, тази игра ли, дааа, баси великата дето беше, уникална! После всички копираха от нея".
Халф Лайф 1/2 си беше уникална за времето, но днес не се играе кой знае колко, не се коментира разпалено по форуми. Въпреки това я смятам за непреходна.
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
29 ноември 2020
Straicar
Мнения: 36
Цитиране
30 ноември 2020
Пичове какво мислите за Devil May Cry 5?
Четох ревюто на Псето,хареса ми,но с времето съм се убедил че малко ни се разминават вкусовете та събирам повечко мнения ?
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
30 ноември 2020
Straicar написа
Пичове какво мислите за Devil May Cry 5?
Четох ревюто на Псето,хареса ми,но с времето съм се убедил че малко ни се разминават вкусовете та събирам повечко мнения ?
Ако си фен на поредицата и харесваш хек енд слаш геймплей,ще ти хареса,ако не си,съответно,няма.За мен играта беше много добра.
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
30 ноември 2020
Straicar написа
Пичове какво мислите за Devil May Cry 5?
Четох ревюто на Псето,хареса ми,но с времето съм се убедил че малко ни се разминават вкусовете та събирам повечко мнения ?

Играл съм само демото, но останах с много добри впечатления. Както казва The_Doctor46, ако те кефи този жанр и ако си харесал предишните части, тази си е доста добра.

Straicar
Мнения: 36
Цитиране
01 декември 2020
Играл съм малко "тройката",но нямам много спомени. Гледам пуснали са я за 30лв и се чудя дали да не я пробвам
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
01 декември 2020
Mod DB's Mods of the year is starting

https://www.moddb.com/groups/2020-mod-of-the-year-awards/news/mod-of-the-year-2020-kickoff

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
01 декември 2020
Дмц 5 е добра,най-добрата във серията за мен.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
02 декември 2020
https://www.pcgamesn.com/hugo-awards-2021-best-game

Оффф

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
02 декември 2020
Специално за Cyberpunk 2077.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
02 декември 2020
За да заслужи Хюго трябва да е буквално най-добре написаната видео игра на всички времена. И то не с малко... а с много.

Клоунска му работа.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
02 декември 2020

Може и да не се кефя толкова на Exodus... но все пак това е жестоко.

<
1
...
375
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.