Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
376
...
683
>
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
03 декември 2020
Straicar написа
Пичове какво мислите за Devil May Cry 5?
Четох ревюто на Псето,хареса ми,но с времето съм се убедил че малко ни се разминават вкусовете та събирам повечко мнения ?

DMC5 е топ! Толкова топ, че даже може да се мери с любимеца на феновете DMC3. Всичко което е нужно в един DMC го има в петицата, брутален и разнообразен хак енд слаш с много комбота, вариациите са ненормално много, но е въпрос на умение да се използват. Стига човек да обича абсурдността на японската естетика и подобен тип жанрове, но екшън и хумор в идеална комбинация. Дълго време никой не очакваше, че Capcom могат да се завърнат към корените.
vldir
Мнения: 1806
Цитиране
03 декември 2020
Руско VPN Cyberpunk става на цена от 42лв. Преди Вещера така го купих само че с украинско за 27 кинта. Опастност от бан и такива неща няма.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
03 декември 2020
vldir написа
Руско VPN Cyberpunk става на цена от 42лв. Преди Вещера така го купих само че с украинско за 27 кинта. Опастност от бан и такива неща няма.

Ще я кракнат бързо и без пари ще цъкаш. Който пък иска да подкрепи студиото ще си вземе най-скъпата версия възможно,няма да търси руско и турско за 20-30 лв.

vldir
Мнения: 1806
Цитиране
03 декември 2020
Няма да я кракнат, щото е drm free и на 10-ти ще бъде в замунда.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
04 декември 2020
vldir написа
Няма да я кракнат, щото е drm free и на 10-ти ще бъде в замунда.

Вярно ,бях забравил че тия не слагат защита. Е сега дори повече заслужават да им се купи играта.

nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
04 декември 2020
Преордърнах го на пълна цена без грам да се замисля. Студиото до момента заслужава доверието, а и според мен парите. Единственият риск с Day 1 покупката е вързан с евентуални бъгове, защото съм убеден, че играта ще ми хареса.
vldir
Мнения: 1806
Цитиране
04 декември 2020
Пълната цена 70$
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
04 декември 2020
Аз съм поръчал на Cyberpunk 2077 физическото издание за PC. 107 лева е. +1 копие за жената.
И това "The World of Cyberpunk 2077" за 60 лева.

Аз не разбирам каква е логиката да се купи за 125 лева за конзоли, където хем е по-скъпо хем по-лошо пък с CDPR ще вземат само около 50% от парите отколкото да се вземе за PC за 107 лева където CDPR ще вземат 70% от парите или дори 100% (GOG, Retail Channels) и дори и е по-евтино...

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
04 декември 2020
Като човек който никога не е купувал физически издания на PC игри, бих попитал такова нещо въобще съществува ли 21 век ? Доколкото знам всичко е със сериен номер/ ключ и всичко се връзва с онлайн акаунт и евентуално даунлоуд на довършената версия на играта. При конзолите поне наистина е физическо копието, затова бих купил играта на блу рей за конзола
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
04 декември 2020
Има и физически(баш физически) но зависи от компанията. Други дето наблягат на физически повече могат да кажат, но преди време така си взех Dark Souls 3 и ME Andromeda (май последните физически игри за РС дето взех са ми това) и вътре бяха с по 4-5 диска.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
04 декември 2020
Повечето ми PC игри, които съм купил Day 1 са физически. Цената често е по-ниска от дигиталната и поне нещо притежавам от играта. Това ме успокоява.

Пък и Cyberpunk физическата е на GOG. Това е добре за мен, the closest thing to ownership in gaming is GOG.

EDIT: Пък и има други екстри:

Cyberpunk 2077 (игра)
Reversible Cover (двустранна обложка)
World Compedium (мини-екцилкопедия)
Night City Map (карта)
Night City Postcards (картички)
Digital Content (цифровизирана музика и илюстрации)

https://cdn.ozone.bg/media/catalog/product/c/p/cp77_se_en-red_pc.jpg

Не е кой знае какво но се кефя.

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
04 декември 2020
Яко изглежда, а щом съдържанието на диска не е заключено с активационен код и няма DRM простотии, нещата са идеални, в този случай мога да се съглася
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
04 декември 2020
vanmx написа
Яко изглежда, а щом съдържанието на диска не е заключено с активационен код и няма DRM простотии, нещата са идеални, в този случай мога да се съглася

Дам. Аз даже мислех и за Collector's Edition ама не харесвам статуетките.

BTW:
https://wccftech.com/the-witcher-enhanced-edition-is-now-free-for-all-gog-galaxy-users/

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
04 декември 2020
Аз ще си я взема дигитал на пс4 про-то. Доколкото помня и вещеря нямаше дрм и затова цд процект ме спечелиха. Заслужават да ги подкрепим със закупуване вместо Замунда едишън. Виж ако бяха ЕА нямаше да ми пука,пиратствам и се хваля
Panthers
Мнения: 128
Цитиране
04 декември 2020
Аз е взех на диск от Озон за Серия Х. Там за мен е най-удобно. Не знам колко процента взимат Майкрософт, но дигиталния на Сони взима 30%. Предполагам, че ще е същата работа. А относно кой на какво играе е тема стара, като света. Аз казват който къде иска. Важно е играта да е хубава и да грабва. Другото е излишно.
<
1
...
376
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.