Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
377
...
683
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
05 декември 2020
Аз ще видя дали да я взимам от Ozone или от GOG играта, вероятно второто ще бъде. Хич не ми се ще да ги чакам целия ден да довтасат, особено пък ако има и някакви забавяния. Пък ся за тези -10% от Озон за предварителна поръчка... все тая.

vanmx написа
Като човек който никога не е купувал физически издания на PC игри, бих попитал такова нещо въобще съществува ли 21 век ? Доколкото знам всичко е със сериен номер/ ключ и всичко се връзва с онлайн акаунт и евентуално даунлоуд на довършената версия на играта. При конзолите поне наистина е физическо копието, затова бих купил играта на блу рей за конзола

Аз оптически четец не съм притежавал от вече не помня колко години. И да имам диск с играта, няма да знам какво да го правя. Имам чувството, че минаха поне 6-7 години, откакто съм имал свързано оптическо устройство, а дали не са и повече.

Макар че PC игри имам на дискове, още си пазя едно Diablo II за спомен, тука съм го изложил на секцията в хола. Преди няколко месеца изхвърлих разни игри от 2007-а тип експанжъни на Guild War, Warhammer Online и разни други.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
07 декември 2020

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
07 декември 2020
Физическото копие идва с код за GOG (тва pc версията) .@Charcharo- The World of Cyberpunk 2077 се надявам да ти хареса, толкова, колкото и на мен!
vldir
Мнения: 1806
Цитиране
07 декември 2020
Не са особенно високи ревютата.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
07 декември 2020
Западните медии няма как да дадат високи. Те не правят ревю на играта. Не могат да се помирят, че CDPR им теглиха майна още от "скандала" с постера с жената с х*й. Тия SJW-та няма смисъл да ги гледаш. Вече ако независими ревюиращи почнат с лоши оценки, тогава може и да обърна внимание.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
07 декември 2020

Играта има над 90 в Metacritic. Не знам какво повече може да се иска.

The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
07 декември 2020
vldir написа
Не са особенно високи ревютата.
Не знам къде гледаш,но в metacritic гейм медиите дават 42 положителни оценки 2 смесени и нито една лоша.Общата е 91 за сега.И ако това не е "особено"високо не знам кое е.Не казвам,че е реално,преди да играя, не съдя,но си е баш висока оценка.https://www.metacritic.com/game/pc/cyberpunk-2077
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
07 декември 2020
Къде са троловете да я бомбят като Tlou 2, или щото не е ексклузив и е на поляците, също и щото ще е лесна пиратка и ихуу 10ки,без да я играят.Купих играта, но ако е провал ще се изкефя пак, нещо като win-win ситуация.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
07 декември 2020
nightwarrior написа
Западните медии няма как да дадат високи. Те не правят ревю на играта. Не могат да се помирят, че CDPR им теглиха майна още от "скандала" с постера с жената с х*й. Тия SJW-та няма смисъл да ги гледаш. Вече ако независими ревюиращи почнат с лоши оценки, тогава може и да обърна внимание.

Ако е за друга игра ги гледаме.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
07 декември 2020
Доколкото разбирам повечето ревюта говорят за значително количество бъгове. Което не е изненадващо, все пак говорим за CD Projekt Red. Ще има някакъв хипер голям day 1 пач, ама е ясно, че много от тях няма да бъдат оправени. Освен това е адски вероятно първите 5-10-15 часа да са горе-долу окей, защото ще са най-добре тествани, ама след 20-ия час да има много, много сериозни проблеми. При доста бъгавите игри винаги е така.

Мисля си, че на стандартна PS4-ка или Xbox One играта ще върви кошмарно. Ще видим бенчмарковете като излезе, ама... на мястото на притежателите на тези платформи ще се замисля здраво. Поне на PC можеш да ползваш разни самоделни поправки, каквито несъмнено ще има в нета за по-сериозните неща. Гледах разни бенчмаркове, на настоящата ми машина трябва да докарам 30 фрейма на medium... евентуално, може би по-скоро към low ще трябва да цъкам. Като конзолен селянин, ама какво да се прави.

@igra4, The Last of Us II също имаше предимно десетки от медиите. Троловете няма как да ги има, преди да е излязла играта.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
07 декември 2020
Аз ви казах, че играта ще е играема края на януари, ако не по късно. Тъкмо докато врътна Валхалата и Тушимата, ще играя оправената версия.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
07 декември 2020
Повечето хора доста им хареса играта. Поне това разбрах от прочетеното във интернет. Също се споменават доста бъгове ,които ще ги оправят със пачове.

Общо взето може да очакваме нелоша игра.

morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
07 декември 2020
nightwarrior написа
Западните медии няма как да дадат високи. Те не правят ревю на играта. Не могат да се помирят, че CDPR им теглиха майна още от "скандала" с постера с жената с х*й. Тия SJW-та няма смисъл да ги гледаш. Вече ако независими ревюиращи почнат с лоши оценки, тогава може и да обърна внимание.

В ревюто на Gamespot (с оценка 7) има цял абзац за постера. И е свързано с един от минусите към играта: "superficial and often "edgy" aesthetic choices often have no real purpose, which makes them grating rather than adding anything relevant to the world"
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
07 декември 2020
Morgoth, трябва да го преведеш за Играчкина. Той не е много по чуждите езици.

nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
07 декември 2020
igra4 написа
nightwarrior написа
Западните медии няма как да дадат високи. Те не правят ревю на играта. Не могат да се помирят, че CDPR им теглиха майна още от "скандала" с постера с жената с х*й. Тия SJW-та няма смисъл да ги гледаш. Вече ако независими ревюиращи почнат с лоши оценки, тогава може и да обърна внимание.

Ако е за друга игра ги гледаме.

Посочи ми един път да се позовавам на западни медии за ревюта, не на независими ревюиращи, а на медии. Един искам, не повече. Съветвам те да занемееш, понеже за пореден път показваш, че идея нямаш за какво става въпрос.

<
1
...
377
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.