Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
378
...
684
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
07 декември 2020

vldir
Мнения: 1807
Цитиране
08 декември 2020
Ще ми е интересно да видя Сири от вещера тук. Тогава разказа на вещера къде е ходила и какво е видяла.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
08 декември 2020
Разочароващо е че играта е дълга 40 часа, и то с минати много странични мисии и др активности. Очаквах че наистина ще е дълга, явно нямали тревички за събиране и тролове и феи, няма каква да измислят :/
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
08 декември 2020
https://www.polygon.com/2020/12/4/22058784/cyberpunk-2077-marketing-cd-projekt-red-transphobia

XD

vldir
Мнения: 1807
Цитиране
08 декември 2020
Тези 40 часа са само главната история което си е прилично. Като сложиш и страничните мисии излиза повече.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
08 декември 2020
40 часа е супер. За мен е по-добре една игра да е 40 часа и евентуално да имаш някаква мотивация да преиграеш (ако е голяма, още по-добре), отколкото да е 80 часа и последните 30 да са тотална мъка. Valhalla-та е скучно дълга. Това, разбира се, е въпрос на лично мнение, но на мен ми е интересно колко хора не са изиграли Valhalla-та. Или колко няма да я изиграят, защото няма да са я завършили, преди да дойде Cyberpunk 2077 и ще я спрат, за да цъкат тази игра.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
08 декември 2020
Ама то от доста време се знаеше, че ще е по-кратка спрямо вещера. Дължината не е задължително аргумент за качество.

Отделно, ако наистина е направено читаво rpg с тези три старта, ще я преигравам със сигурност. Аз още не мога да реша кой старт да избера. Двоумя се между Nomad и Street kid

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
08 декември 2020
pseto написа
40 часа е супер. За мен е по-добре една игра да е 40 часа и евентуално да имаш някаква мотивация да преиграеш (ако е голяма, още по-добре), отколкото да е 80 часа и последните 30 да са тотална мъка. Valhalla-та е скучно дълга. Това, разбира се, е въпрос на лично мнение, но на мен ми е интересно колко хора не са изиграли Valhalla-та. Или колко няма да я изиграят, защото няма да са я завършили, преди да дойде Cyberpunk 2077 и ще я спрат, за да цъкат тази игра.

Аз не съм я почвал, нещо не ми хареса от трейлърите. Не ми харесва бойната система, няма мн общо с асасините, като цяло нещо не ме надъха. Това е първия асасин който скипвам, може след време да я пробвам ей така, ама като стане 30 лв... дет се вика като я пусна и повърна да не ме е яд.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
08 декември 2020
Младежи вероятно ще има длц-та със още часове игра,не го мислете много. 40 часа са ок ако играта е добра. Може и мулти да добавят не знам дали е обявено ?
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
08 декември 2020
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
08 декември 2020
The_Doctor46
Мнения: 1768
Цитиране
08 декември 2020
Дължината може да е и хубаво,и лошо нещо. Имало е игри с над 100 часа и нито за секунда не ми е било скучно,други са били по 10-15 часа и едвам съм ги изкарвал. Доколкото разбрах,само главната история е 40 часа,а имало и тонове сранични куестове,които били направени супер. Може и да се бъркам обаче,но ако е така играта със сигурност може да удари и 80 часа. Плюс,както колегите вече споменаха,ще има DLC-та,експанжъни и тн.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
08 декември 2020
Ако CDPR не са ретарди може и модове да има...

Представи си NLC 7 екипа (Syak) да има SDK...

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
08 декември 2020
Докторе, казват че е 40 часа с глявните и странични куести. А това д преиграването не всеки обича да играе едно и също и просто да сменя репликите и мисиите леко да се изменят, главния скелет, кътсцени общо взето ще са същите, така че да не го пробутват тоя довод. Също така я правят 100 години, можеше да измислят повечко инт главни мисии и сайдове. Ясно е че ще се играе, но е разочароваща дължината. Води се и ерпеге, а не екшън или адвентчър, вие като спецове в рпгетата добре знаете, че са дълги. Явно толкова са им възможностите на поляците, но и за това трябва да им отдадем заслуженото. Остава да я направят играема и да пуснат пача догодина(пак недовършена работа) за новите конзоли 😉
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
08 декември 2020
Най-добрите RPG игри като Fallout 2, PlaneScape Tormen, Neverwinter Nights са по 20-50 часа за 100% преминаване. Witcher 3 е безумна, около 150 за абсолютно всичко, но около 20 от тях не са много добри.

Някакси ме съмнява Западните или Източните медии да имат хора способни да минат всичко в дадена игра. По принцип са доста зле като геймъри.

<
1
...
378
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.