Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
379
...
691
>
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
08 декември 2020
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
09 декември 2020
Charcharo написа
Някакси ме съмнява Западните или Източните медии да имат хора способни да минат всичко в дадена игра. По принцип са доста зле като геймъри.

В доста медии просто бързат, за да са сред първите, които да са пуснали ревю. Нерядко играят и на easy, а огромна част от игрите не се усещат оптимално на най-ниските трудности, когато противниците са изключително глупави и слаби и т.н.

Има и изключения, де. На IGN и подобни медии вероятно някой специалист им игра Dark Souls-овете примерно. Още помня за тройката имаше едно видео от E3 или нещо такова, някакъв от IGN не успя да убие най-обикновен рицар от втората зона сигурно 15-20 опита. Та тоя пич не го виждам да превърти играта и да каже, че е страхотна.

igra4 написа
Докторе, казват че е 40 часа с глявните и странични куести. А това д преиграването не всеки обича да играе едно и също и просто да сменя репликите и мисиите леко да се изменят, главния скелет, кътсцени общо взето ще са същите, така че да не го пробутват тоя довод. Също така я правят 100 години, можеше да измислят повечко инт главни мисии и сайдове. Ясно е че ще се играе, но е разочароваща дължината. Води се и ерпеге, а не екшън или адвентчър, вие като спецове в рпгетата добре знаете, че са дълги. Явно толкова са им възможностите на поляците, но и за това трябва да им отдадем заслуженото. Остава да я направят играема и да пуснат пача догодина(пак недовършена работа) за новите конзоли 😉

В добрата ролева игра различният билд ти отваря различни пътища към преминаване на кампанията, от което я виждаш под съвсем различен ъгъл. В Disco Elysium разликата между това да пребиеш всички с тупаници и да стигнеш до края или с висок интелект да разрешиш всички пъзели ти представя историята в съвсем различна светлина. Ако има нещо такова в Cyberpunk 2077 ще е страхотно.

Assassin's Creed няма как да го преиграеш, нито една игра в серията дори не съм се замислял да я пусна втори път. Ако цялата разлика са 10 различни избора в историята, то е очевидно, че малцина ще прекарат 30-40 часа пред игра за тях.

darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
11 декември 2020

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
11 декември 2020
Тъжно ще е ако не завършат някакси историята от Andromeda.
BloodDagger
Мнения: 260
Цитиране
11 декември 2020
TLOU 2 спечели GOTY на Game Awards, както и един куп други награди: Best Action Adventure, Best Narrative, Best Audio Design и т.н. Напълно НЕзаслужено
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
11 декември 2020
Логично и заслужено.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
11 декември 2020
Честита победа на TLOU, напълно заслужена.
Киберпънка за съжажеление е далеч от нивото на Tlou.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
11 декември 2020
Не знам на фона на бруталния звук, който извади Дуум, малко ми стои несериозно и в тази категория да спечели TLoU2. Но то беше ясно, че sjw медийте ще гласуват за нея във всяка категория. Важното е, че наградата с гласовете на феновете я спечели Ghost-a. Те медийте са ясни.
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
11 декември 2020
Напълно заслужено за TLOU2. Тази игра получи толкова много хейт заради убийството на Джоел в самото начало, че едва ли не останахме с впечатлението, че е провал, обаче в последствие хората я преоткриха и се радвам защото беше ФЕНОМЕНАЛНА и наградите са й 100% заслужени според мен.
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
11 декември 2020
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
11 декември 2020
Дори и аз не бих се противопоставил особено на тези награди на The Last of Us II. За мен очевидно играта не е GOTY заради некохерентната си история, но пък ако някой ме пита - "Добре, тогава какво трябва да е GOTY" - не мога да дам силен аргумент за друга игра. Doom Eternal е почти същият като Doom, който пък си е просто добър олдскул шутър. Ghost of Tsushima ме изкефи, но в крайна сметка си е еднодневка, която силно ми избледня от съзнанието за половин година. Valhalla-та можеше да е смазваща, но с този скучен геймплей се прострелва здраво в крака. Историята на The Last of Us II е емоционално и качествено представена, макар и некохерентна, тъй че отново няма как да споря, че нещо друго се е справило по-добре.

Но реално годината си беше слаба, а Cyberpunk 2077 въпреки бъговете си има потенциал да издуха TLOU II поне в някои категории. Очевидно той не беше включен в The Game Awards, де.

nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
11 декември 2020
@HighFist за войс актинг си има друга категория, там пак спечели Лора Бейли за TLoU2, ама за там не виждам смисъл да се спори. Тя си се справи чудесно. Категорията за звука е за звукови ефекти и музика, затова казвам, че ми стои несериозно.
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
11 декември 2020
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
11 декември 2020
nightwarrior написа
@HighFist за войс актинг си има друга категория, там пак спечели Лора Бейли за TLoU2, ама за там не виждам смисъл да се спори. Тя си се справи чудесно. Категорията за звука е за звукови ефекти и музика, затова казвам, че ми стои несериозно.

За музика също си има друга категория - Best Score and Music - там Final Fantasy VII Remake спечели.
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
11 декември 2020
<
1
...
379
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.