Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
420
...
684
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
01 март 2021
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
01 март 2021
Rostik79
Мнения: 2204
Цитиране
01 март 2021
Много силно атмосферна игра. Една от първите, които демонстрираше физичния модел на Нвидия за водата във времената, когато бяха модерни допълнителните видеокарти за физика.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
01 март 2021
Ей, Disciples изобщо го бях забравил, в интерес на истината навремето не го играх супер много (тогава бях повече на Civilization вълна). Ама като видях малко геймплей от двойката ми се стори така, сякаш съм я играл в друг живот. Иначе да, и този жанр страда от опростяване като цяло. Странно ми е защо разработчиците правят това - ясно е, че гонят нова аудитория, ама обикновено не достигат до нея. Като за капак и хардкор феновете решават, че нещо им е прекалено лесно... и игра се проваля.
lyubohar
Мнения: 3050
Цитиране
01 март 2021
pseto написа
Ей, Disciples изобщо го бях забравил, в интерес на истината навремето не го играх супер много (тогава бях повече на Civilization вълна). Ама като видях малко геймплей от двойката ми се стори така, сякаш съм я играл в друг живот. Иначе да, и този жанр страда от опростяване като цяло. Странно ми е защо разработчиците правят това - ясно е, че гонят нова аудитория, ама обикновено не достигат до нея. Като за капак и хардкор феновете решават, че нещо им е прекалено лесно... и игра се проваля.

Най-якото на двойката е артът, просто е нереален
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
02 март 2021
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
02 март 2021
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
02 март 2021
Epic games купиха Mediatonic (Fall guys): https://twitter.com/IGN/status/1366813743204741125.
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
03 март 2021
null

#ADHDLIEN

Нищо ли не е свещено на тоя свят?

Пришълецът трябва да е интелигентно същество, а не някакво безмозъчно зомби от L4D..

SAD!™

ITS OVER™

SHUT IT DOWN™

Да Идват Метеоритите™

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
03 март 2021
TLOU се очаква да спечели наградите на BAFTA
Mitko6000
Мнения: 1208
Цитиране
03 март 2021
Тук ми намирисва малко на Colonial Marines. Дано греша.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
03 март 2021
За мен най-притеснително е, че играта е кооперативна (и ще има две ботчета, които ще се носят с теб, дори и да играеш сингъл). Ще видим, може и да се окаже забавна пуцалка. Ама AvP-то от едно време си остава велико... някой ден трябва да го разцъкам пак.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
03 март 2021
Left 4 dead във avp вселената...

Иначе таман завърших Resident evil 3 remake ,погледнах плейтайм-а 4 часа и 43 минути. Баси късата кампания ,иначе играта беше хубава.

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
04 март 2021
Да, римейка на 3 е хубав, но много кратък. Хареса ми че се развива играта на различни места, и че се сблъсква с двойката, където пък с Леон половината геймплей беше в полицейското управление. Но нещото което ме грабна да пробвам играта беше урудясалия голям дебелак, но до някаква степен останах разочарован. Отначало беше готин, но след това мисля, че прекалено много мутира и стана пълна лудница. В двойката си беше някак по-уважаващ себе си или, не знам как да го нарека. Да видим римейка четворката как ще го направят.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
04 март 2021
Четворката само графиката и контролите трябва да пипнат . Не бива много много да се разваля основната игра,защото е хубава така или иначе. Аз съм си свикнал да цъкам със Леон и малко трудно свикнах със Карлос ама и той е готин персонаж де... Иначе ако се бях напънал сигурно за 3 часа щях да врътна тройката ,много къса кампания. Но като цяло последните 3 resident evil игри бяха доста добри ,2-3 римейците и РЕ 7. Във това отношение браво на Капком,личи си че вдигнаха нивото.
<
1
...
420
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.