Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
459
...
682
>
vanmx
Мнения: 655
Цитиране
28 май 2021
E, аз нямам предвид "жанроопределящите харектеристики" и "първичните механики", ами до конкретните неща които Ubi популяризираха последните години, които впрочем ги има и примерно във FarCry игрите.

Нали Doom и CoD са все пуцалки - имаш едно оръжие, изглед от първо лице и т.н, ама cod вкара hit индикаторите, саморегениращата се кръв, perk-овете и xp point + след всяко убийство... това не са core механиките на жанра, но повечето пуцалки, че даже и другите жанрове игри, правени след 2008-ма имат тия неща, щото станаха популярни след CoD4/MW2. Аналогично след не знам си коя мега успешна игра на Ubi пък станаха популярни други неща, които всеки вкарва в игрите си, които след време станаха толкова обичайни, че чак хората ги смятат за жанроопределящи . Както и да е, може пък и аз да си въобразявам нещо.

Определено не смятам че две игри които се различават само по история е декори могат да се смятат за напълно различни. Все пак си говорим за игри, а не за филми, колкото и да се размива вече тази граница.

lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
28 май 2021
Не е само декори и история, съвсем различно се усеща.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
28 май 2021
Dying Light 2 излиза на 17-ми Декември
vldir
Мнения: 1802
Цитиране
28 май 2021
На 7-ми декември.
Rostik79
Мнения: 2180
Цитиране
28 май 2021
Абе псето да не е на почивка някъде?
От колко време не се е вясвал тука...
LethianDream
Мнения: 2490
Цитиране
28 май 2021
Има си личен живот човека, не е като нас

А за приликите на Horizon-a с Асасините- това е все едно да сравняваш Ариана или Каменица със Стела Артоа или Хайнекен- и двете са бири, ама от българските те цепи главата кански

Стелката е Хорайзъна, да не си помислите нещо друго

Дайинг Лайт 2 не смятам да се хабя да я купувам на премиера, при положение, че някъде там ще излезе и Horizon: Forbidden West, който, Слава Богу, ще мога да изиграя и на четворката си.

nightwarrior
Мнения: 3957
Цитиране
28 май 2021
Тоест и двете са една и съща по вид нискоалкохолна напитка и разликата е в качеството/изработката... Ок радвам се, че си съгласен
vanmx
Мнения: 655
Цитиране
28 май 2021
И аз мисля, че съм съгласен с това сравнение с бирите
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
28 май 2021
Аз също ще играя Хорайзъна на четворката, но преди това трябва да завърша първия в някакъв момент. И след закупуването на Forbidden West, мисля да приключа с купуване на игри на диск за PS4.
vanmx
Мнения: 655
Цитиране
28 май 2021
Аз първата игра си я взех на диск преди година и още не съм го разпечатал. Като пуснаха Замунда едишън за Пеце я свалих само за да видя как върви на щайгата. Ако ще купувам новата част, то ще е единствено за PS5 което ще стане след кой знае колко време
vldir
Мнения: 1802
Цитиране
28 май 2021
Голямо прехласване по Far Cry 6. Шутър като шутър. Бързо забравим.
nightwarrior
Мнения: 3957
Цитиране
28 май 2021
Навярно си прав, ама а дай поне да излезе, че да го оценяваме
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
28 май 2021
vanmx написа
Аз първата игра си я взех на диск преди година и още не съм го разпечатал. Като пуснаха Замунда едишън за Пеце я свалих само за да видя как върви на щайгата. Ако ще купувам новата част, то ще е единствено за PS5 което ще стане след кой знае колко време

Аз първата си я взех безплатно наскоро, покрай Play at Home и действително ми хареса, просто каталога е претрупан.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
29 май 2021
Rostik79 написа
Абе псето да не е на почивка някъде?
От колко време не се е вясвал тука...

Ей ме, завръщам се. Почивка - малко силно казано, просто ми се роди наследник по-рано през месеца. В последните дни почнаха да стават малко по-нормални нещата, тъй че остава време за някоя и друга статийка, пък може даже и да успея да поцъкам Biomutant.

Art3mis
Мнения: 271
Цитиране
29 май 2021
Момчета, всичко, от изброените бири не става, и за напитките имам предвид, защото да наречеш Ариана и Каменица бира трябва да си много, ама много жаден...

Иначе, една тъжна новина...
Беноа Сокал е починал днес, след продължително боледуване...RIP

<
1
...
459
...
682
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.