Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
460
...
685
>
Caprice
Мнения: 105
Цитиране
29 май 2021
А коя напитка можем да наречем бира, ако не е тайна?
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
29 май 2021
pseto написа
Ей ме, завръщам се. Почивка - малко силно казано, просто ми се роди наследник по-рано през месеца. В последните дни почнаха да стават малко по-нормални нещата, тъй че остава време за някоя и друга статийка, пък може даже и да успея да поцъкам Biomutant.
Честито ,Псе,живо и здраво да е, и геймърче разбира се.Не знам сега как ще имаш време за игра,че и статии да пишеш.
lyubohar
Мнения: 3053
Цитиране
29 май 2021
pseto написа
Ей ме, завръщам се. Почивка - малко силно казано, просто ми се роди наследник по-рано през месеца. В последните дни почнаха да стават малко по-нормални нещата, тъй че остава време за някоя и друга статийка, пък може даже и да успея да поцъкам Biomutant.

Супер, честито, ще видиш колко по-забавно става жонглирането между гейминга и това да си татко Това вече е next level gaming
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
29 май 2021
pseto написа
Ей ме, завръщам се. Почивка - малко силно казано, просто ми се роди наследник по-рано през месеца. В последните дни почнаха да стават малко по-нормални нещата, тъй че остава време за някоя и друга статийка, пък може даже и да успея да поцъкам Biomutant.

Да ти е живо и здраво, Псе. Да го насочваш да играе качествени игри, а не само Pay-to-win шитовете които ще види от връстниците си, и разбира се с мярка. Това което прави гейминга забавен е, че е хоби. Дано и на теб ти е по-сладко, сега като свободното ти време ще намалява още по-драстично.

Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
29 май 2021
Честито за детенцето, псе! Да е живо и здраво и да го слушате !
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
29 май 2021
pseto написа
Ей ме, завръщам се. Почивка - малко силно казано, просто ми се роди наследник по-рано през месеца. В последните дни почнаха да стават малко по-нормални нещата, тъй че остава време за някоя и друга статийка, пък може даже и да успея да поцъкам Biomutant.

Честито и да ти е живо и здраво!
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
30 май 2021
Честита радост и от мен Pse, да сте живи и здрави цялото семейство!
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
30 май 2021
brutef
Мнения: 15
Цитиране
30 май 2021
Честито! Много здраве!
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
30 май 2021
Честит и здрав наследник!Да го оставиш да прави собствени грешки и избори
Децата са единственото нещо, което от определен момент нататък осмислят съществуването ни
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
30 май 2021
Честито!!!
lyubohar
Мнения: 3053
Цитиране
30 май 2021
Art3mis написа
Децата са единственото нещо, което от определен момент нататък осмислят съществуването ни

Това е ужасно тъжно
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
30 май 2021
@Pseto
Честито!! Да ти е живо и здраво!
hyper
Мнения: 653
Цитиране
30 май 2021
Ехе, хубави новини, честито и от мен.
Caprice
Мнения: 105
Цитиране
31 май 2021
Честито pse. Да ти е живо и здраво и дано е родено под щастлива звезда, така че да постигне мечтите си един ден!
<
1
...
460
...
685
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.