Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
495
...
686
>
The_Doctor46
Мнения: 1782
Цитиране
22 декември 2021
Ростик,опит за оправдаване на Юби ли долавям? Не се излагай,когато и да ги напсуваш,прокълнеш,"нахраниш" и тн. все ще е късно Някога поне правеха добри игри,сега само световете и графиката са им хубави,всичко останало е талаш. В последно време хептен отплеснаха с live as a service и тем подобни глупости. Заслужават си целия хейт,че и отгоре.
Rostik79
Мнения: 2217
Цитиране
22 декември 2021
Ами честно казано, не мога да си кривя душата - с много от заглавията им съм се забавлявал вероятно сумарно хиляди часове и не съм видял нещо, което да ме настрои срещу тях и да ги хейтя. Бъгове имат игрите им, спор няма. Но чак да са неиграеми от бъгове не съм срещал такива. Микротранзакции - имат, да. Никога не съм ползвал и не съм изпитвал нужда да ги ползвам даже. Чувал съм за слаба сървърна поддръжка също, но имам доста часове в техни он-лайн игри и не съм забелязал нещо различно от другите компании. Има крашове, има планирани maintenance спирания - нормални неща.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
22 декември 2021
Кои са най-очакваните Ви игри за 2022?
За мен:

System Shock Remake
Elden Ring
STALKER 2
Total War: Warhammer 3
Men of War 2
Company of Heroes 3
System Shock 2 Enhanced Edition

The_Doctor46
Мнения: 1782
Цитиране
23 декември 2021
Колеги,някой играл ли е Final Fantasy 7 Remake и какви са ви впечатленията. Ся гледам я има в Epic Game store,та се чудя дали да я взема. Ревютата за PS са някакви десетки,но аз отдавна нямам вяра на гейминг медиите.Ако някой я е играл,да сподели.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
23 декември 2021
Играта е добра. С новия тип раздвижени битки особено, но на РС май имат проблем с порта. Има някакви стътъри и проблеми с фреймпейсинг доколкото видях. "Демото" го има из нета, ако искаш пробвай как ще ти върви или зачакай някакви пачове.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
23 декември 2021
Charcharo написа
System Shock Remake
Elden Ring
STALKER 2
Total War: Warhammer 3
Men of War 2
Company of Heroes 3
System Shock 2 Enhanced Edition

Elden Ring
Lies of P
Next-gen update за The Witcher 3 и май ще я минавам за 3ти път.
Dying Light 2
Mitko6000
Мнения: 1213
Цитиране
23 декември 2021
Horizon: Forbidden West
God of War: Ragnarok
Sifu
Gotham Knights (Като фен на супергерои, ми е интересно как ще е)
Avatar Frontiers of Pandora (много искам пак да се върна в света, но дано е по-добра от оригиналната)
Hogwarts Legacy (не съм върл фен на Хари Потър, но идеята ми допада)
The Lord of the Rings: Gollum
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
23 декември 2021
Horizon Forbidden West
Forspoken
Starfield
A Plague Tale: Requiem
Hogwarts Legacy
Homeworld 3
Stray
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
23 декември 2021
Charcharo написа
System Shock Remake
Elden Ring
STALKER 2
Total War: Warhammer 3
Men of War 2
Company of Heroes 3
System Shock 2 Enhanced Edition

Тези без Men of War 2, но плюс Baldur's Gate 3 ако излезе тая година, A Plague Tale: Requiem, Homeworld 3 и God of War: Ragnarok.
The_Doctor46
Мнения: 1782
Цитиране
23 декември 2021
nightwarrior написа
Играта е добра. С новия тип раздвижени битки особено, но на РС май имат проблем с порта. Има някакви стътъри и проблеми с фреймпейсинг доколкото видях. "Демото" го има из нета, ако искаш пробвай как ще ти върви или зачакай някакви пачове.
Благодарско,Найт,ще потърся ако има демо,но ако на моята машина има проблеми,значи почти никой няма да я играе нормално. Колкото до игрите
Elden Ring
Lies of P
Project EVE
Forspoken
A Plague Tale:Requiem
Hogwarts Legacy
И още две(забравих им заглавията) соулс подобни. Има и още един куп,които изглеждат добре на трейлър,но ще ги видим ако излязат.
LethianDream
Мнения: 2534
Цитиране
23 декември 2021
Моите са тези (доста се припокриват с тези на Митко, без гнусотията Хитър Потър):

Horizon: Forbidden West
God of War: Ragnarok
Forspoken
Tiny Tina's Wonderlands
Saints Row
The Lord of the Rings: Gollum

Добавям към тях A Plague Tale: Requiem, Atomic Heart, Stray, Steelrising, Vampire Masquarade: Swansong, Elex II, Oxenfree II, Vertigo и Babylon's Fall.

Rostik79
Мнения: 2217
Цитиране
23 декември 2021
Няма да изброявам, защото те са казани вече, но се очертава наистина силна година за заглавия. Стига да не се окажат разочарования, но имам големи надежди, че ще са качествени повечето игри. Някои обаче на компютър бих искал да играя, не на конзола, а щайгата трябва да се ъпгрейдва (или по-скоро направо нова, че самата платформа е стара вече). И ПС5 също е на дневен ред за покупка.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
23 декември 2021
lyubohar написа
Charcharo написа
System Shock Remake
Elden Ring
STALKER 2
Total War: Warhammer 3
Men of War 2
Company of Heroes 3
System Shock 2 Enhanced Edition

Тези без Men of War 2, но плюс Baldur's Gate 3 ако излезе тая година, A Plague Tale: Requiem, Homeworld 3 и God of War: Ragnarok.

Интересно, Men of War 2 изглежда като че ли би ти харесала.

Инаме добавям и System Shock 2 VR към списъка.

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
23 декември 2021
Rostik79 написа
Няма да изброявам, защото те са казани вече, но се очертава наистина силна година за заглавия. Стига да не се окажат разочарования, но имам големи надежди, че ще са качествени повечето игри. Някои обаче на компютър бих искал да играя, не на конзола, а щайгата трябва да се ъпгрейдва (или по-скоро направо нова, че самата платформа е стара вече). И ПС5 също е на дневен ред за покупка.

Да излязат тези всичките заглавия, а не да ги отлагат за 2025 също.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
24 декември 2021
Charcharo написа
Интересно, Men of War 2 изглежда като че ли би ти харесала.

Не съм я чувал, не че нещо друго. Погледнах я, прилича ми на Company of heroes, но може и да греша. CoH беше супер, но не знам дали все още ме кефят тоя тип игри вече. Ще видим третата част как ще е. Имаше една много яка игра наверемето - R.U.S.E. Много ми беше харесал този подход към битките.
<
1
...
495
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.