Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
496
...
692
>
Veluvian
Мнения: 637
Цитиране
25 декември 2021
Весела Лечева на всички! Пожелавам ви да превъртите своята житейска игра. Сега дали дотам е краят или следва New Game +1, кой за каквото се бори разбира се, но си се борете и си намерете вашата цел, вашето желание, а не желанията в питката с късметите, че те са малко желанията на другите, и се наслаждавайте на живота колкото и тегав да е понякога... Наздраве!
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
25 декември 2021
Честито Рождество Христово!

lyubohar написа
Charcharo написа
Интересно, Men of War 2 изглежда като че ли би ти харесала.

Не съм я чувал, не че нещо друго. Погледнах я, прилича ми на Company of heroes, но може и да греша. CoH беше супер, но не знам дали все още ме кефят тоя тип игри вече. Ще видим третата част как ще е. Имаше една много яка игра наверемето - R.U.S.E. Много ми беше харесал този подход към битките.

Това е най-близкото сравнение между MoW и CoH. И двете имат плюсове и минуси.

vldir
Мнения: 1809
Цитиране
27 декември 2021
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
27 декември 2021
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
29 декември 2021
Ех, от години искам да си я изиграя пак с всички яки модове, но все не остава време от други игри
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
31 декември 2021
ModdB Mods of the Year Editors Choice:
https://www.moddb.com/groups/2021-mod-of-the-year-awards/features/editors-choice-mod-of-the-year-2021

Best Singleplayer
A mod which brings extra depth or significance to an engrossing singleplayer experience.
Slayer's Testaments
For: Quake

Best Multiplayer
A mod which offers a new way to play with your friends.
Bnerlord Online
For: Mount & Blade II: Bannerlord

Best Graphical Overhaul
A mod which focuses on beatifying an older game with technical and artistic upgrades.
TIE Fighter: Total Conversion (TFTC)
For: Star Wars: X-Wing Alliance

Best Overhaul Mod
A mod which overhauls a game, enhancing or changing it to be a whole new experience.
Command And Conquer : Generals Evolution
For: C&C: Red Alert 3

Best Continued Support
A mod which has continued to receive major updates and support, years after its original release.
Expanding Fronts
For: Star Wars: Galactic Battlegrounds

Expansion-worthy Award
This is a mod that we wouldn't be surprised to see as an official expansion,or be worth paying money for.
Unification Mod - Dawn of War: SoulStorm
For: Dawn of War: Soulstorm

Historical Accuracy Award
A mod that dives into a period of history rarely touched upon by other games,
and does so with great attention to detail.
Between Empires
For: Mount & Blade: Warband

Best Adaptation Award
A mod that uses the story or universe of a film, television show, or other property to
The Old Realms
For: Mount & Blade II: Bannerlord

Best Unique Twist
A mod that takes a game in a new and interesting direction.
Mass Effect: Unification
For: Star Wars Battlefront II

Most Anticipated
A mod which, though not yet released, has spent 2021 building incredible anticipation for it.
Warcraft: Guardians of Azeroth 2


Players Choice - Mod of the Year 2021
https://www.moddb.com/groups/2021-mod-of-the-year-awards/features/players-choice-mod-of-the-year-2021

10TH PLACE
Ashes 2063
For: Doom II

9TH PLACE
The End of Days
For: C&C: Generals Zero Hour

8TH PLACE
X-Ray Multiplayer Extension
For: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

7TH PLACE
VTMB Unofficial Patch
For: Vampire: The Masquerade – Bloodlines

6TH PLACE
Dark Interval
For: Half-Life 2

5TH PLACE
Rise of the East
For: C&C: Yuri's Revenge

4TH PLACE
SIGNAL LOST
For: Half-Life

3RD PLACE
Command And Conquer : Generals Evolution
For: C&C: Red Alert 3

2ND PLACE
Black Mesa: Blue Shift
For: Black Mesa

1ST PLACE
The Chronicles of Myrtana
For: Gothic II - The Night of the Raven

Honorable Mentions
With so many fantastic mods posting major updates and leveraging their passionate communities, we'd like to direct your praise and attention to these honorable mentions. A honorable mention is given for polling strongly in the awards, but being ineligible due to placing higher in a previous year, or if a significant update was not released in 2021:

Mental Omega
S.T.A.L.K.E.R. Anomaly
Unification Mod - Dawn of War: SoulStorm
Total War: Rise of Mordor
Empire at War Expanded: Fall of the Republic
Tiberium Essence
STAR WARS Battlefront 2 Remaster
Half-Life : MMod

The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
03 януари 2022
Я кажате,God of War толкова ли е добра колкото я хвалят?Не,че нямам още сума време да цикля FF7,но мисля да пре-ордна и год-а.Щото спийдрънърите,които гледам казаха,че валкириите примерно били супер предвидими,а и това,което гледах като геймплей ми се стори малко еднообразно.То едно е да гледаш,друго е да играеш де,но better safe,than sorry.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
03 януари 2022
Щом я има за пеце, не очаквай да е най най.
Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
03 януари 2022
igra4 написа
Щом я има за пеце, не очаквай да е най най.

Ама докато беше замо за PS4, беше божествена нали? Ей 2022 станахме, ти остана същия насран комплексар.


Колкото до играта, не мога да определя дали е една от най-добрите, но ми хареса. Ако си се наситил на предишните части, тази ще ти дойде като свеж въздух. По-кинматографична е, и аз лично харесах малко по-разчупения геймплей и почивки от битките за exploation. Както казва Rostik79, играта спазва традицията на Playstation ексклузив да има голям акцент върху историята, което за мен е добре, докато за други може и да е минус.Като цяло доста добра игра, но не знам дали е шедьовър все още, тъй като само веднъж съм я превъртал. Може би след 1-2 изигравания още, ще мога да определя къде стои. Оценка към 8-9 от 10.

Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
03 януари 2022
GoW от 2018-та спокойно ми стана едно от топ заглавията евър, без да съм играл никое от старите. Различни са факторите, които правят една игра добра за различните хора, естествено. Аз мога да изброя на мен кое ми допадна и защо харесвам играта: оригинална, "зряла" история и хубав, добре написан диалог, интересни и "живи" добре изградени персонажи, страхотен саундтрак и войсактинг, интересен свят с много за изследване, но без да е ненужно препълнен с неща само за пълнеж, много готина бойна механика с комбота и "магии", разнообразни противници, дълги и интересни странични мисии, балансиран геймплей, хубава графика, добър финал (което е част от първата точка за историята).
Мисля, че e уникална и механиката с камерата, която е само една за цялата игра. Т.е. в кът-сцените или на други места няма смяна на кадъра. Все едно е снимано всичко от един оператор и само движи камерата.

С други думи, ако харесваш игри с добри истории, диалог и кът-сцени това би трябвало да ти хареса. Мисля, че и ако си родител сериозно може да промени възприятието на играта, понеже засяга доста теми в това отношение и малко или много ме накара да се замисля и аз какъв баща съм. Това имах предвид под "зряла история" по-горе.

Валкириите са сравнително лесни, да. Научих се да ги убивам почти hitless, но без последната, която си е трудна. Но това след като си играл доста. При първи сблъсък с тях си умирах доста порядъчно. За спийдрънърите така или иначе всеки бос е предвидим, след като са го циклили десетки и стотици часове.

The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
03 януари 2022
Благодаря за отговора,Ростик. Аз почти бях решил да я взема така или иначе,но още мнения не вредят.Не съм родител(на 36 съм,евентуално,когато навърша пълнолетие на 48 ,може ),но не е и нужно,за да оценя добрата история,пък било то и засягащи неща,с които още не съм се сблъсквал ,като бащинство.Графиката изглежда добре от това,което видях,а на PC предполагам ще е още по-добре,ако не е някой "мързелив" порт.Колкото до рънърите,единия преби последната валкирия на второ изиграване hitless,без да е ъпгрейдвал каквото и да е. Другите двама също се изказаха в този дух,по-предвидими били от ,souls-borne и metroidvania заглавията,но това за мен хич не е проблем.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
03 януари 2022
https://www.sapphirenation.net/ultra-setting-in-games_useless-or-not

Нещо мое от 2021ва

nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
03 януари 2022
The_Doctor46 написа
по-предвидими били от ,souls-borne и metroidvania заглавията,но това за мен хич не е проблем.

При последната проблемът ми беше камерата, в соулс-борн игрите си виждаш цялото човече и като цяло доста повече от арената. Тук камерата е почти на кръста и ти орязва FOV-а, което мен ме затрудняваше допълнително, съчетано с факта че това беше първата ми игра на конзолата... абе сериозно се замислях дали да не сваля трудността на последната валкирия.

Но играта ми допадна много, макар че от мен имаше +1 само заради сетинга и това че чоплят тази митология(казвал съм го и преди, имам афинитет). Мисля да я мина пак преди Рагнарок.

Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
03 януари 2022
На мен точно камерата много ми допадна с тази интимна близост до героя - все едно си вътре ти самия в този свят. Сега при подобни 3rd person игри като е камерата "отгоре" и ми е едно такова некомфортно.

Впрочем записал съм си и аз едно убиване на Валкирията-шефка, както е модерно при соулсаджиите, макар че вероятно ще ми се смеят баш-играчите, но аз съм доволен . Отбелязвам, че е на максимална трудност и на NG+, където валкириите имат доста по-обогатен moveset. Но в същото време съм с ZEUS-бронята, която прави огромен демидж. Тази броня ти смъква и защитата и почти всяка средна мобка в играта може да те one-shot-не, така че като я използваш срещу босове задължително трябва да е hitless.

Ето ми го стриймчето:
https://www.twitch.tv/videos/592610376

nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
03 януари 2022
Аз нямам против камерата, при другите босове битки нямах ядове, но тук... тормозеше ме
<
1
...
496
...
692
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.