Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
502
...
685
>
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
24 януари 2022
Аз на РДР2 гледам повече като на sand-box симулатор, отколкото на open-world приключенска игра тип Асасините.
За мен един от шедьоврите на последното поколение по отношение на графичен детайл, осветление, модели - и асасини, и тцушими са доста назад, каквото и да си говорим. Особено с някой друг мод на хай-енд компютър, но дори и на "допотопната" ПС4 про не се сещам за по-добре изглеждащ свят.
Геймплеят като механики - обратното - наистина е доста постен и елементарен, но реално повече не е и нужно.
Впрочем в онлайн режима нещата не стоят така и там работят много повече механики.
Историята е интересна, с живи образи - спокойно може да се направи HBO сериал (то всъщност си има вече на подобна тематика, де).

Засега обаче алчните ЦЕО-та от Рокстар не пачват играта за ПС5 и още си крета на 30 кадъра. Най-вероятно готвят поредния ремастър/director's cut/ultimate edition да изцоцат някой друг лев.

lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
24 януари 2022
За мен разликата между AC/Tsushima и подобните и RDR2 е като между Дачия и Майбах - във всяко отношение

Иначе графично е почнала да си остарява. И аз така мислех докато я играх - "е от това по-красиво няма как!". Обаче като минах тия дни RE Village на PC с ray tracing и всичките му там глезотии, и после пуснах RDR2...Ами усещат си се тия 3 години...

LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
24 януари 2022
Дачията е Ред Деда?
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
24 януари 2022
Точно RE Village не очаквах в това отношение да се сравнява, но аз само по стриймове и туби сък гледал, където си има компресия и не се вижда реалното (защото като цяло ми изглеждаше с не чак толкова яка графика).
lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
24 януари 2022
Ами невероятна е...не знам, мен много ме впечатли графично (и иначе). Сравнявам ги само защото ги играх в един и същи ден, не че нещо друго ги свързва
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
24 януари 2022
За мен RE Village e като RE 7 със друга история и декори

п.п И двете игри са невероятни

Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
25 януари 2022
Добре, след тези препоръки, си я вклювам в списъка. Седмицата ми хареса - тя ми беше даже първата РЕ игра.

Впрочем имам едно питане за тази игра - гледам сега в ОЗОН версията за ПС4 е 75 лева, а версията за ПС5 е 90 лева. Също пише, че версията за ПС4 включва безплатен ъпгрейд за ПС5.
Та има ли някаква причина да си взема тази за ПС5, при положение, че и тази за 4 ще се играе по същия начин на ПС5? Да няма някаква уловка?

lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
25 януари 2022
А защо не вземеш за PC? Иначе не знам за конзолните версии. Честно казано нямам опит с RE, и на мен като теб ми е почти първата RE игра. Единствено RE2: Remake бях играл преди година, и намирам Селото за класи отгоре.
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
25 януари 2022
PC-то ми е скапано, иначе бих предпочел на него да я цъкам.
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
25 януари 2022
Няма никаква уловка. Безплатния ъпгрейд означава, че може да свалиш пс5 версията безплатно да я изтеглиш. Игрите ще имат безплатен ъпрейд до едно време, после ще струва 20 лв. ъгрейда съвсем скоро.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
25 януари 2022
Взех си кризис ремастър трилогията, ей така за ташака, инсталнах ги но не съм ги пускал още, викам да има нещо, до излидането на Dying Light 2 😀
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
25 януари 2022
Serious Sam: Siberian Mayhem е доста яка.
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
25 януари 2022
Аз поръчах Borderlands 3 от озон за 15.99 включва безплатен пс5 ъпгрейд хахахахаха
Миналия път като я играх я врътнах за 42-43 часа но беше на пс4 и освен, че вървеше мизерно играх основно главните куестове а сега смятам да мина всички странични, мисля че 91 или 92 бяха. Тоест не ми пука за платинен трофей, или за трофеите от самата игра като ми дава ще ги пребирам. Пука ми самата игра искам да я преиграя на 60 фпс и отделно да си мина всички странични мисии. Длс-тата не съм играл ама те не си заслужават парите и да ги намалят от 100 на 40 лр. пак не ми вършат работа. Сега тоя пс4 диск го купувам за 19 лв. щото озон станаха алчни искат ми и 2.99 за доставка до офис на Еконт та както и да е, после ще си я продам за 15 лв. като я изиграя играта ще ми излезе 4 лв. Много се кефя тролска игра ей тъй за ташака, шоуто и спорта я взимам - на евтиното и баба може Човек, то докато чакам да излезе новия Хоризон трябва да има нещо да разцъкам но пък доставката е бавна ще дойде чак на 29ти Януари играта, иначе експресна доставка е 4 лв. от горе за какво ще им плащам че да дойде 2 дни по-рано на 27ми така или иначе тая игра ей така я вземам за разнообразие.
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
25 януари 2022
Аз пък взех Ezio Collection от ПС стора за 25 кинта, щото на PC имат някакви проблеми с оптимизацията на 10ка и цепят да си ебе. Май е заради по-новото CPU, но не ми се занимава да се ровя. Мъчих се да го оправя ама нямам нерви. Главно взех колекцията, за да мога отново да играя тази така любима за мен AC2. Мисля, че си остава най-любимата ми игра евър. Доста е остаряла, ама пък има нещо в нея като цялостен продукт, което ме кара да си затворя очите за фаловете й. Венеция сама по себе си я извисява, мисля. Знам, че много хора хвалят Brotherhood като най-добра, но помня, че не ме грабна като играх PC версията 2011 като излезе. Нелоша игра, но си е още от същото. Revelations обаче също ме радва и ми е в топ 5 от игрите в поредицата. Но в моите очи 2-ката още е най-добра.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
26 януари 2022
Стават, но аз ги бях почнал един след друг, ако бях играл първо новите асасини, старите трудно бих ги почнал.
<
1
...
502
...
685
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.