Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
533
...
683
>
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
14 юни 2022
Не знам някъде в некст джен параметрите да пише - войс актинг, ако не си - стара игра.

Мисля, че това да няма воис героя е артистично решение, защото нито е сложно да се направи, нито е скъпо за компания под крилото на Microsoft. А може и до голяма степен да е заради фийдбека, който получиха за FO4.

Не знам доколко Cyberpunk e подобна, понеже и за мъжкия и за женския персонаж си има canon визия(да ти можеш да ги промениш, но си има default V, както се вижда в играта, в рекламните материали и т.н.), което отива пак повече към изграден персонаж.

Но дори Cyberpunk, да беше едно към едно случая, това не значи, че трябва да е така при всяка игра. Ти се тръшкаше, че всички AAA игри са еднакви и т.н. сега нямат право да се цепят от шаблона...

Пак казвам, имат право на артистично решение, все едно да се подиграваш на Нолан за черно-белите сцени в Мементо, щото в другите филми от това време всички сцени са цветни...

И за да не ме разбереш погрешно - не те карам да харесаш подобно решение, нито да си взимаш играта като излезе. Просто обяснявам защо няма нищо общо дали играта е некст джен и дали е стара/нова.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
14 юни 2022
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 юни 2022

Доста силно. Не мисля, че повечето Sony/Xbox/Nintendo студиа биха имали топките за това.


vldir
Мнения: 1807
Цитиране
15 юни 2022
https://www.pcgamer.com/todd-howard-says-fallout-5-is-coming-after-the-elder-scrolls-6-if-we-all-live-that-long/
Ще се почака има няма 10-15г
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
15 юни 2022
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
15 юни 2022
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
16 юни 2022
https://www.visualcapitalist.com/50-biggest-video-game-franchises-revenue/
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
16 юни 2022
https://twitter.com/SteveBH_/status/1537364504421335041

Jack and Daxter ported to PC

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
16 юни 2022
Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
17 юни 2022
Dandelion написа
Покемон WTF, защо е толкова популярен...fucking pikachu

Да, и аз се впечатлих от резултатите на Покемон, а също и от Пакман. Откъде тъпият пак-ман генерира тези милиарди?! Тези азиатци за пореден път ме удивляват.

nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
17 юни 2022
Впечатляващото е Call of Duty, Pacman тия пари ги е направил за 40 години, пък Call of Duty.
Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
17 юни 2022
Лесно обяснимо - Пак-ман вярно е стар франчайз от 80-те още, но тогава приходите от игри са били малка фракция в сравнение с мащабите, които придобива индустрията в 90-те и особено в края на 90-те. Т.е. Кол оф Дюти се включват баш в точния момент на големия бум с летящ старт.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
17 юни 2022
То е обяснимо, но пак мисля, че е впечатляващо. Други франчайзи също бяха успешни и се продаваха/продават във времена на по-сериозни приходи. CoD e доста пред тях.

Не съм фен на CoD. Не харесвам CoD в сегашния му вид. Кефех се на тези едно време, може би до MW1/2 оттогава не помня кой е последния дето пробвах. Имаше един безобразно скиптиран(може и другите да са така, ама мен това ме отказа), щото аз по начало никога не съм бил фен на CoD мултито, единствено в MW съм отдели малко повечко време. Но явно формулата им е успешна, а и нови 13-14 годишни има всяка година

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
17 юни 2022
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
17 юни 2022
Уж да. И те са включени.
<
1
...
533
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.