Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
535
...
684
>
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
06 юли 2022
Charcharo написа
То може да емулираш RDR1 без проблем вече, но официална версия би била добре все пак.

Така е, но щайгата ми идва слаба за емулация на PS3 и Xbox 360, та затова се надявах на PC релийз на RDR1.

Щом ще е така, след някоя др година като сглобя нова, тогава ще я играя пак..

morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
06 юли 2022
RDR1 я има в ps plus cloud streaming-а, ако ти се плаща за premium абонамента.
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
06 юли 2022
Да, но не ме кефи особено, че стриймната и трябва интернет за да играя. Поради тази причина не ползвам и стрийминг платформи за гейминг като цяло, макар и не всички да са така.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
06 юли 2022
https://twitter.com/flat2vr/status/1544740711270174722

TakeTwo ordering a cease and desist against all VR mods for their games

Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
07 юли 2022
Кур за TakeTwo. Да горят в ада мръсните курви.
Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
07 юли 2022
Rostik79 написа
За старите игри - ОК, римейци, ремастъри, трябва инвестиция, трябва време, външни студия, търговски права, има много места, където могат да станат издънки.
Но един прост пач да пуснат за РДР2 да я отключат от 30 на 60 кадъра за конзолите, по дяволите ...

Ахам: Red Dead Redemption 2 Finally Getting Next-Gen Upgrade (макар да е някакъв лийк, но очаквано)

https://earlygame.com/gaming/red-dead-redemption-2-next-gen-upgrade

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
10 юли 2022

Това не знам за къде е точно но

Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
10 юли 2022
Charcharo написа
Това не знам за къде е точно но

Спряха бЕлото за западна Европа на нашата граница и резултатът е налице
Иначе КОЕНЕЕТАКА, тези упадъчни игри....какво да очаква човек
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
10 юли 2022
Излязъл е нов Vampire Masquerade - Swansong. За съжаление май това си е баш коварен кол, забит в сърцето на поредицата поне бегло от видяното. Разбира се говори и дефицита в бюджета, с който са разполагали гейм дизайнерите. Някой да го е пробвал?
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
10 юли 2022
Да, някъде по темите го коментирахме с LethianDream, но не съм играла нищо от поредицата и не мога да дам сравнения. Аз се отказах в определен момент, защото ми дойде в повече преиграването на моменти, пореди бъгове в играта и малко може би в повече четенето, но основна роля в прогреса играят диалозите, иначе разкритията, които правиш/или пропускаш/ с тримата герои не знам в каква степен оказват влияние на крайня резултат.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
11 юли 2022
https://www.thegamer.com/assassins-creed-3-brotherhood-liberation-far-cry-3-dlc-cant-play-ubisoft/

Ubisoft да си го начукат деба и подчовешката работа.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
20 юли 2022
Marvel’s Spider-Man Remastered is arriving on PC on August 12th with some great upgrades:

- unlocked framerates
- DLSS + DLAA support
- ultra-wide monitor support
- ray-traced reflections and improved shadows
- good minimum specs

lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
20 юли 2022
Найс, мога да я пробвам пак, макар че умрях от скука на PS4-ката.
Какво значи good minimum specs
Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
21 юли 2022
lyubohar написа
Какво значи good minimum specs

Ще върви на Пентиум 4

LethianDream
Мнения: 2503
Цитиране
21 юли 2022
Veluvian написа
Излязъл е нов Vampire Masquerade - Swansong. За съжаление май това си е баш коварен кол, забит в сърцето на поредицата поне бегло от видяното. Разбира се говори и дефицита в бюджета, с който са разполагали гейм дизайнерите. Някой да го е пробвал?

Мен ми хареса доста, харесвам много такива игри с умения и много диалози и четене (като The Council).
Пробвай я от торентите и виж дали ще ти се хареса, нищо общо с класиката Bloodlines, тотално различни жанрове. Но героите в Swansong са готина и завладяваща част от Камарилата, кофти ми беше само, че доста са тегави пъзелите за просто момче като мен (за Артемис са пийс ъф кейк, ама тя е някъв гаден нърд ала Хърмаяни, зубърката в класа, която седи до прозореца на първия чин и всички други са й ниска летва)

<
1
...
535
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.