Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
541
...
686
>
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
25 август 2022
Летиане, Рашомон е не просто популярен филм, а е вероятно един от крайъгълните камъни, които дефинират съвременното кино. Филмът на Ридли Скот - Последния дуел е изграден точно по схемата на Рашомон с гледните точки и разбира се стотици други екранизации през годините. И Макбет-ската адаптация Throne of Blood е велика, така че няма underrated тука
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
25 август 2022
Да, за нас с теб са крайъгълни камъни, ама питай Любо, той сигурно ще каже, че никога няма да ги гледа, нали са японска култура Та, странно ми е такова поведение, моята изцепка с китайците е по-скоро на майтап, понеже буквално ми е писнало от тях всеки ден в работата и не искам да ги виждам.
Последният дуел не съм го гледал, струва ли си?
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
25 август 2022
Гледам не малко японски филми, последният беше номиниран за Оскар миналата година и доста ми хареса. Преди 2-3 години имаше още един страхотен, не му помня името за съжаление. Това какво общо има с факта, че не обичам самураи, японска история и не харесвам генерално културата им? Някъде да си ме чул да заклеймявам цала нация просто ей така, съвсем конкретно казах какво не ми харесва и ти веднага ме сложи в една от екселските си колонки. Да не говорим, че играя основно японски игри напоследък.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
25 август 2022
Последния дуел на мен не ми хареса много.Чест,любовен триъгълник и тям подобни ако не се лъжа,но не е, и баш лош.Може би не ми допадна толкова и заради Адам Драйвър. Тоя "репон" хич не го харесвам.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
25 август 2022
Не съм гледал много китайски филми, но The Eight Hundred ми хареса. Има си фикция по този случай от тяхната история, но и истина. Добър военен филм според мен.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
25 август 2022
Любо, ми значи си мазохист, аз за разлика от теб не бих си го причинявал, ако не харесвам културата им.
Защо ги гледаш тогава Това е малко- аз не харесвам турски сериали, ама жената това гледа и се съобрaзявам с нея Не се заяждам, просто ми е интересно защо си го причиняваш. Примерно аз не мога да играя туин стик игри и опитвам да се мъча, ама не става, не е моето, взех си Weird West, мега готина история, играе ми се, а не мога, не мога да свикна с туин стика и така Но гася и забравям, не да я играя, като ме дразни
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
25 август 2022
Не съм мазохист, просто не мисля бинарно. Нещата в света не са или черни или бели, нещо може да ти харесва и да не ти харесва едновременно. Mind=blown А и в случая дори не говорим за едно и също нещо - това, че не харесвам самураи и цялата им там културна повреда около честта и достойнството, как ми пречи да гледам хубав японски филм за театрален режисьор, например?
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
26 август 2022
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
30 август 2022
https://youtu.be/CQ3wJkSkhc4?t=98

Не знаех че OZONE идва от Русия ;д

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
31 август 2022
https://www.ozon.ru/
Не знам дали имат връзка двата сайта.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
31 август 2022
Вчера ми подариха ключ за Thymesia,соулс клонинг и поиграх малко,до първия шеф.Това,което видях ми хареса. Най-общо казано,кръстоска между Sekiro и Bloodborne за бедни. Има си някои собствени идеи,има си и атмосфера,поне първата зона. Разбира се това е инди игра и си личи веднага,но за соулс феновете,които не са FROM снобове,може да им допадне.Ще я поцъкам повече по-натам,защото сега си цикля спиндерманчето. Гледам,че я дават за 25 евро в Стийм,така че на някое намаление ще е доста тънко.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
31 август 2022
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
01 септември 2022
https://press-start.com.au/features/2022/09/01/i-want-the-last-of-us-part-1s-40fps-graphic-mode-to-become-the-new-standard/

Евалата на Naughty Dog за това. Признавам, това е добра стъпка.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
02 септември 2022
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
02 септември 2022
Не съм особено хайпнат за новия Асасин, пише, че ще махат почти всичко от последните три части и ще се връщат към оригиналния Асасин. Ще играем с мангала Басим, като знам Уби как трагично си озвучават мъжките герои, изобщо, ама изобщо не я чакам с нетърпение. Ще видим на 10 септември представянето, но имам едно наум.
Междувременно си цъкам отново Валхалата с доста голям кеф, над 100 часа направих
<
1
...
541
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.